Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345678910
Страница:10 от 10
Re: Август-Септемврийски бебешоци 2009 biberon
Изпратено: praschinka (IP регистриран)
Дата: 30 May, 2011 13:19

Ние ще ходим в Равда - хотел Астра! Има лятна градина с детски кът и е близо до плажа! Никога не съм ходила там преди! Много ми се ходи на северното Черноморие, но ни е много далече!

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 20 July, 2011 16:34

Здравейте и от мен!
И аз съм замислила да се позавърна във форумчето, въпреки че ми е малко трудно да намирам време с двамата юнака и работата и...
Но ще се постарая!
А колко са ви пораснали малчовцитеееее....
Той и моят порастна, но нямам подходящи снимки под ръка!
Да са ни живи и здрави сладурите!

Изпратено: slava75 (IP регистриран)
Дата: 19 August, 2011 16:46

Хей здравейте мили мами и вече пораснали бебчовци...ах как се радвам да ви видя тук отново и виждам че някой са така активни.От кога се каня да вляза и все не намирам време.Вече доста пораснахме,станахме на две годинки вече,все така послушен, е не винаги и той си иска своето но нямам оплаквания...баткото само от време на време го закача и Мишето почва да крещи и т.н...бъркотията става за секунди. tazz
От 1 септември сме на ясла вече и подготвяме изледванията...а мен ме изненадаха "приятно" че няма да ме върнат на работа и какво да ви кажа ...както има една приказка - живота ми се преобърна на 180 градуса...и сега си търся работа но в тази криза....но гледам напред и не се отказвам.
Ох колко неща искам да пиша още ...а за памперсите ние ги използваме само за спане а през деня си е без памперс...ще видим в яслата как ще са...а за говорене и дума да не става ,нещо го мързи да приказва а всичко разбира все едно казвам на голям човек....после няма д амога да му затворя устата,като батко си е. lud smqh
Айде стига за сега че се събудих ме вече,и обещавам да съм вече на линия.

А Хриси нещо смени посоката,забрави Бургас а?Нищо другото лято...много целувки на всички. cunki

Изпратено: Hrisi (IP регистриран)
Дата: 23 August, 2011 14:20

Ей, здравейте сладурани!

Радвам се, че има движение в нашата темичка.
И ние би трябвало да тръгнем на ясла от септември, но още няма никаква обява на градината. Иначе и Крис всичко разбира, но не иска да говори, а и с памперса още не можем да се разделим. Но, е калпазанин голям и постоянно е в действие.
Баткото вече май му поомръзна ваканцията, но поне прочете всичките си книги за лятото.
Аз съм на работа, но в момента е малко в застой ситуацията - още малко и се надявам да се оживи положението, че направо се побърквам на бюрото по цял ден.
Нашия татко също го съкратиха след майчинството (нали той ползва втората година) и сега и ние търсим работа, но засега без успех.
Общо взето това е положението около нас - сега ще актуализирам снимките и лентичките, че са доста стари.
Целувки на всички и чакам с нетърпение да пишете за вашите пораснали бебоци и за вас.
cunki

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Страници:  <<12345678910
Страница:10 от 10

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.