Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345678910>>
Страница:8 от 10
Re: Август-Септемврийски бебешоци 2009 biberon
Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 2 May, 2010 11:12

Минавам набързо само да почерпя за имения ден на Борко! smiling smiley

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Дата: 16 May, 2010 00:52

Хей, момичета как сте? Как са бебоците? Казвайте набързо кой със зъб, кой седи, кой пълзи, кой какво папка! Всички сме по разходки и темата замря съвсем.
Ние сме добре. БърБорко вече се опитва да пълзи напред, седи стабилно, но не сяда сам. В края на месеца сме на консултация. smiling smiley

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: danny_stoyanova (IP регистриран)
Дата: 19 May, 2010 06:17

Здравейте
Първо - честит именник Ацилар с огромно закъснение...дати е жив здрав и много послушен

Ние сме добре... Вече Ради има 3 зъбчета и чакаме още 2 да избият всеки момент smiling smiley още се кърмим основно - само на обед ядем по бурканче пюре и то само с месо ги яде - с телешко,със сьомга, с хек, със заек,мусака...иначе иска да опитва и от нашата храна и си хапва, но по малко...
Имаме проблем- не иска да яде нито каша, нито кремче, нито попарка нищо, а ми ще поне още 1-2 яденета да му замествам вече, големичък стана.... не знам какво да му давам направо - тъй като го гледам май ще е направо на филийки после smiling smiley яде на батко си закуската - филийка с масло и ппастет, пица с кренвиршче,ама малък е още за такива неща май... не знам

Баткото ни се възстанови след ваденето на третата сливица, сега хапва повечко и е по-добре поне за сега със здравето smiling smiley и така...ходи си на ясла, у дома беснее ...
готвим се към края на юни да ходим на моренце та да видим колко ще си почина аз със двете ми зверчета...

ааа...забравих да кажа - радостинчо си сяда сам вече както си лежи се претъркулва по корем и си сяда, в кошарата си се изправя сам по решетките, ходи като го държа за двете ръчички и от време на време пуска едната...

това е от нас за сега ако се сетя още нещо пак ще пиша...

целувки на бебоците и пишете по-редовно че изпадна темичката ни smiling smiley

123

Изпратено: maya30031 (IP регистриран)
Дата: 19 May, 2010 13:56

Здравейте, момичета! От доста време не съм писала /но виждам, че не съм само аз/, защото по цял ден сме навън, а като се приберем към 18 часа се започва - приготвяне на вечерята, къпане на бебе, кака и мама, вечеря, приспиване на бебе, кака и мама. Иначе сме добре - Саня вече е с почти осем зъбчета, рана на главата /след скок от количката/, опитва се да пълзи, но не мога да си обясня защо назад, а не напред. С проходилката е фурия - навсякъде съм преградила със столове, защото много "шета" и постоянно си притиска пръстите на вратички и чекмеджета. В момента е грабнала едни слушалки и ги разнася из стаята.
Нашата кака днес е на градина за последно - следобяд ще има тържество по случай завършването и на есен живот и здраве ще е предучилищна. Ей, кога мина това време - като че вчера беше бебе...... На осми април Яница имаше Рожден Ден - празнувахме в детски център с нейните приятелки, майки и бебета.
Аз от първи юли се налага да започна работа и нашия тати ще гледа децата. Тъй като все още кърмя, ще се налага малко по-късно да отивам в службата, но шефката ми е много готина и не възразява.
Вие мислите ли си вече за моренцето? Ние сигурно другия месец ще прескочим до него, но не ми е ясно как ще се справя с манждите на Санчето и огромното количество багаж, което трябва да се мъкне. Тъй като от многото разходки се опекох на "ръкави" - нашия тати предложи да прескочим пак до Еленския балкан и там да изравним тена преди да отидем на море.
А що се отнася до "говоренето" - в момента сме на: баба, тати, мама, ади /хайде/, дай, да, бау. Вече започна да се заиграва с кака си, но това не трае повече от двайсетина минути. Любимата им игра е кака да се крие под масата, а Саня да й ходи на "гости". Но определено Яница много ми помага. Ето, днес е на градина и аз нищо не се наемам да свърша в кухнята, защото не мога да оставя Саня сама в хола, а ако я взема в кухнята има толкова много за пипане, че пак нищо няма да успея да свърша.
Аз не пиша, ама като почна не мога да се спра. Е, хайде до скоро! Много целувки на всички малчовци!

Саня - родена на 05.09.2009г. - 4,300 кг и 54 см.
Първа консултация - 12.10.2009г. - 6,260 кг и 57 см.
Втора консултация - 14.12.2009г. - 7,500 кг и 66 см.
Трета консултация - 14.01.2010г. - 8,200 кг и 68 см.
Четвърта консултация - 17.02.2010г. - 8,500 кг и 69 см.
Пета консултация - 17.03.2010г. - 8,600 кг и 70 см.
Шеста консултация - 14.04.2010г. - 8,900 кг и 72 см.
Седма консултация - 16.06.2010г. - 9,100 кг и 73 см.

Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 26 May, 2010 07:34

Привет момичета,
много е тихо тук.Май ще е така лятото.Ние бяхме малко болни но сега беба е ок.Зъбки нямаме още и не лазим.исками се да спрем с пасирането но май ни е рано,а не ми се ходи с пасатор на море.Е не аз диктувам темпото.Друго няма ново.Хайде дано някой се вкл.Весел ден от мен.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: kleopatraa (IP регистриран)
Дата: 30 May, 2010 10:54

Здравейте и от мен smiling smiley и аз не съм се вясвала скоро, но не е лошо всеки да де по един "отчет", че да видим кой до къде е стигнал smiling smiley макар, че всички бебенца са различни и ви съветвам да не сравнявате вашето с което и да било друго smiling smiley едно пълзи, друго прохожда, трето пък много яде, четвърто много бърбори и така на татък...

Деси също преживя инцидент - дръпна за кабела ютията от дъската за гладене и си изгори бузката. Слава богу се разминахме само с изгорена бузка и сега вече се борим с това да не и остане белег.

Все още я кърмя сутрин и вечер. Нощното хранене го отказа. Нещата вървят към отбиване. Яде пюрета, каши, попара и бебешкия кус-кус. От края на месеца, когато ще навърши 10 месеца ще я записвам на кухня. Дано и хареса. Аз както и преди съм писала - започнах работа. До сега сестра ми гледа Деси /беше безработна/, но от 1-ви юни започва и тя работа и ще взимам гледачка да помага, няма начин.

Деси не се научи да лази, но има все по-големи мераци да ходи. В проходилката не иска да стои а да е от външна страна и да я бута. Голямо шило е , не се спира на едно място. То и личи и по килограмите - 7.300 кг и 70см. височина.

Ще се радвам и всички други момиче да споделят как са дечицата, които миналата година по това време с трепет очаквахме smiling smiley

Ето и няколко снимчици да я видите колко голяма е станала:

Дата: 31 May, 2010 09:28

Ехе каква сладурка е Деси.
И ние сме добре.Зъби нямаме.Попара не обича.Сяда но не лази още.С кухнята не бързаме....Всичко останало е разходки по цял ден.

Дата: 31 May, 2010 10:41

Таня, прекрасна е Деската! Да целунеш сладката пострадала бузка! Баткото е пораснал, а ти с всяко дете се подмладяваш още повече. smiling smiley
Аз чакам Борис да се събуди и отиваме на консултация. Зъби нямаме все още. Пълзи много смешно, но не може да сяда още. За кухнята се чудя и аз. За сега му правя пюретата или купувам готови.
Баткото ни завърши с отличие 2 клас и вече е във ваканция. Каката днес трябва да си получи и тя документа за завършена предучилищна. Та от утре съм с пълен комплект деца в къщи. smiling smiley

Дата: 1 June, 2010 08:03

Честит празник на малките ни съкровища!
Нека бъдат здрави весели щастливи и много късметливи!
Нека живота им е осеян с усмивки, а единствените им сълзи да бъдат от радост и щастие!

123

Изпратено: elena_pl (IP регистриран)
Дата: 1 June, 2010 22:17

Привет Майчета , не съм писала и аз от доста време, но да се отчета сега smiling smiley
имам едно малко сладко шантавелче, не се спира това дете - много е дейна, голямо сладурче дори докато се вози в количката се фъчка или се вози отпред, като всеки момент е пред падане smiling smiley Много обича да се вози в кола, когато ми се наложи да ходим по работа, доста изкарва седейки и говорейки smiling smiley Работлива като баща си grinning smiley Много бърбори и понякога се кара много смешно, голям смях с кака си ...

Имаме 4 зъбчета, яде каквото пожелае и по колкото пожелае- така си дърпа главата, че нищо не става насила. Иначе доста си се кърмим, нощем, денем...навън, вътре, легнали, седнали...и си знае, като иска идва и захапва блузата. Взела съм домашно сирене и няколко пъти съм и правила попара, иначе е на домашни пщрета и мисля скоро да въведа и месо...а след това жълтък smiling smiley

Поздрави на порасналите патета, а отчета със снимките най-много ми хареса smiling smiley браво и на отличните ученици! А на падналите и пострадали сладунчета- много бързо оздравяване!

Дата: 2 June, 2010 21:58

Хей Елена здравей.Радвам се да те видя тук.Исках да знам как си и какво става при теб но ако ти остане време драсни някой ред.Хайде весел ден от мен.

Изпратено: Hrisi (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2010 12:26

Ехо, здравейте сладуранки.
Толкова отдавна не съм намирала време да вляза тук, че имам чувството, че са минали години.
Ще се върна да прочета назад темичката (ако ми дадат възможност).
А, сега да ви разкажа малко за нас. Стиви завърши пътви клас с отличен и с грамота за най-старателен ученик. Сега е ваканция, но се опитвам да го карам да учи по малко, а има и 9 книги да чете и вече е прочел почти половината "Патиланско царство".
Бебето Крис расте като гъба. Вече пълзи по корем - много е смешен, но като си набележи нещо и си намира начин да си го докопа. Има само 2 зъба - доста по-късно от на Стиви му пробиха. А и с ходенето по-късно ще се получат нещата, защото още не стои стабилно, а трябва добре да го държа. Стиви още в 7-мия месец ставаше сам, но има време. И с размера сме дребнички - онзи ден бяхме на консултация и е 7930гр и 69 1/2см., но последните месеци наддава по половин килограм. Това, което ме притесни, че главата му е пораснала 2 см и половина за един месец, но пък предишните 4 месеца не му е мърдала по размер. Личната докторка каза, че е опасно, ако фонтанелата му е подута, а неговата е дори леко хлътнала.
Това е засега около нас.
Обръщам се към Бургаските мами: Стели, Танче и всички, които ще са наоколо - след 2 седмици ще идваме на море :-))) Ако искате може пак да се видим на МакДоналдс - ние ще сме там на 26-ти около обяд. Пишете ми дали сте съгласни. Аз ще ви звънна като наближим Бургас.
Поздрави и целувки на всички мами и бебоци.
cunki

Изпратено: albena.nikolova (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2010 18:26

Здравейте и от мен момичета. celuvki
Всички бебета са страхотни. И наистина са като гъбки след дъжд. winking smiley
Пожелавам ви на всички весело и щуро лято. Бъдете здравички и много много усмихнати.
Ива е добре, весела, активна, енергична малка хитруша smiling bouncing smiley
Вече има 6 зъбчета, два долу и четери горе, но излиза и семия разбойник...
Опитва се да ходи, но само като я държим за ръчичките, пълзи като хлебачре и е много бързичка smiling smiley
Хапва си нормално и с апетит. Взимаме кухня леко нелегално, но и писнаха вече тези пюренца. Естествено не и давам всичко, а избирам подходящите за нея неща.
Ние с таткото бяхме малко на моренце в Кушадасъ и майка ми я гледа тук. Била много послушна, но тъжила за нас. От когато сме си дошли не ни изпуска от поглед милото.
Хайде и аз да кача малко снимки.

Целувки на всички бебешоци love smiley

раждане 28.08.2009 г - 3380 - 51 см
изписване 31.08.2009 г - 3200 - 51 см
консултация 14.09.2009 г - 3620 - 51 см
консултация 02.10.2009 г - 4300 - 52 см
консултация 16.10.2009 г - 4620 - 55 см
консултация 27.11.2009 г - 5770 - 59 см
консултация 18.12.2009 г - 6000 - 61 см
консултация 8.01.2010 г - 6430 - 63 см
консултация 22.01.2010 г - 6870 - 64 см
консултация 26.02.2010 г - 7430 - 67 см
консултация 19.03.2010 г - 7680 - 67,5 см
консултация 23.04.2010 г - 8030 - 68,5 см
консултация 28.05.2010 г - 8280 - 75 см

Дата: 18 June, 2010 14:48

Здрасти
ние сме болни от вчера и даже сме на АБ -милото се съдра от кашлица и хрема ,а Т няма! Иначе вече му просветна и почна да хапва, че не щеше и да яде.
Тоз месец е дал назад -500гр и сега е 8,100кг и 72см
За сметка на това си има 7зъба, ходи хват за едната ръка, пълзи, казва чао с ръчичка, казва мама, тати, баба, бати, ади,тао smiling smiley голяма е гугутка smiling smiley
Май това е от нас за сега - целувки на всички

123

Дата: 19 June, 2010 09:32

Привет на всички мами и бебоци! smiling smiley
Времето се стопли и сме постоянно по разходки и задачи. Каката и баткото са в къщи, училището свърши и на мен не ми остава време почти за нищо. Борко е все по-активен. Аз най-накрая се записах на шофьорски курс и като седна на компютъра чета закона за движение по пътищата и решавам листовки.
Албена, много сте хубаи и двенките! love smiley Направо ви завиждам за почивката! smiling smiley
Хриси, браво на прилежния ученик! А за бебока - не се притеснявай, щом педиатърката не намира нищо притеснително. И Борчето пълзи по корем. Таткото казва, че е като пехотинец. smqh
Ние зъби все още нямаме, но пък хапе зверси като ми докопа ръката. sad smiley
Дани, и Борко миналата седмица беше по същия начин - хрема, кашлица, без Т. Пихме АБ 5 дена и сиропчета и бързо се оправи. За пръв път му дадох изписания АБ, но кашляше лошо. sad smiley Не искаше да суче, ядеше по малко с пюре и каша. В понеделник сме на консултация и ще видим колко е надал.

Дата: 17 July, 2010 20:58

Привет момичета.
Май май всички сте на море или кой знае къде.Е ние се върнахме.Мина добре нямаше болни и недоволни.Е ние не починахме много но общо взето добре...
Въпреки че дните са дълги свободно време не ни остава много.Нали е ваканция и каката и баткото лягат късно та и беба се изучи покрй тях.До 11 вечерта почти трупясвам.Освен това не спим много през деня.2-3 дрямки от по 40мин....Храненето добре колкото яде толкова не я насилвам.Съвсем наскоро подмина 8кг.Иначе и ние бяхме болни преди да тръгнем на море но минахме без АБ макар че докторката настояваше...
Лази все по умело.Изправя се и сяда,опитва се да се кътери,пляска с ръце и показва чао чао,също казва дай дай мама...Зъбки нямаме...
Горе долу е това.Хайде лека от мен и който е тук да се отчита че ще ни заспи темичката.

Дата: 21 August, 2010 07:49

Момичета да се похваля: Беба проходи!!!!!!!!!!!!!!!

Изпратено: magi_stivi (IP регистриран)
Дата: 21 August, 2010 23:06

Здравейте момичета с вашите малки слънчица.От давна не съм ви писала.Аз съм Galq_ 85 a сегА съм с др име защото старото нещо не иска да ми го приеме. ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОЙТО СА ИМАЛИ НЯКАКЪВ ПОВОД ДА ПОЧЕРПЯТ 9 КОЙ ИМАЛ БЕБЕНЦЕ ,КОЙ Е ПРАЗНУВАЛ НА ДЕТЕТО СИ РОЖДЕН ДЕН ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ ПОВОД ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,МНОГО ЩАСТЛИВИ,ВЕСЕЛИ И УСМИХНАТИ И ВАШИТЕ МАЛКИ СЛЪНЧИЦА ДА ВИ НОСЯТ МНОГО РАДОСТИ В ЖИВОТА. Сега малко да ви разкажа за мойте малки пакостници МАГИ И СТИВИ.Стиви много ме слушка,играе си самичък,не иска да ходи на ясла,много говори и учи малкатА си сестричка да говори и си играе с нея по някога .Ние бяхме малко болнички всички и затова не можах да ви пиша ( бяха ни хванали едни варицелки ,едни грипове и едни летни вируси от който не можем да се Отървем все още ) ,и на моренце ходихме за една седмица.На Маги и на Стивко много им хареса на морето.Бяхме в в Черноморец ( аз БЯХ С 2 те деца мъжа ми беше на работа и сестра ми с нейните 2 деца и мъжа й ) .Плажа беше супер и ние супер си изкарахме там ,ХВАНАХМЕ СУПЕР ТЕН ТАМ.Бяхме е едно хотелче което се казва " ОАЗИС" и хазайката е много гадна и никави удобства нямаше ,не ви препоръчвам да ходите ( хотела й не става за нищо защото пише в сайта че има кабелна а нямаше ,имаше басейно но той беше със студена вода и за децатА беше много далбок,джакузи имаше ама не работеше,хладилника течеше й той ,а ние си бяхме наели апъртамент и дадохме 100 лв капаро да го запази от 1 до 6 август ама тя дала апъртамента на някой друг и ние нямахме накрая ни настани в една 2 и една 3 а последните 3 дни ни даде апъртаментаб за който бяхме платили отначалото.Какво да ви кажа пълна СКРЪБ Е Там в този хотел.МОЛЕ НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА ДАЯ ИДЕТЕ ТАМ.А другите квартири до морето са по 15 лв на ден на човек със всякакви екстри .А сега малко да ви напиша за Рождения ден на Стивко .Имахме много гости ( 20 човека ) и го правихме в къщи на 1 Май защото е събот аи всички който бяхме поканили бяха на работа през седмицата и зтова решихме да е тогава.Стивко получи много подаръци и парички имаше.Маги е ДОБРЕ и е вече на 1 Годинка,много ме слушка,казва мама баба ,тати,дядо,леля,бебе,и ам ам.Направихме и РОЖДЕН ДЕН И Кръщене на 14 Август ПАК ЗАЩОТО Е СЪБОТА И ТЯ СЪЩО БЕШЕ СЪС 20 ЧОВЕКА ГОСТИ И ПОЛУЧИ МНОГО ПОДАРЪЦИ И ПАРИЧКИ.ОТ нАС СЪС ТАТКО Й МАГИ ИМА ЗЛАТНИ ОБИЧКИ,ОТ СЕСТРА МИ И МЪЖА И КОЙТО СА НИ КРЪСТНИЦИ НА СВАТБАТА И НА ДЕЦАТА НИ МАГИ ПОЛУЧИ ЗЛАТНА БОГОРОДИЧКА ,А ОТ МОЙТЕ РОДИТЕЛИ ПОЛУЧИ ЗЛАТНО СЕНДЖИРЧЕ И ДР НЕЩА.зАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА ,ЧЕ СТИВКО ОТ НАС ПОЛУЧИ МОТОРЧЕ С ДИСТАНЦИОННО .МАГИ ИМА 4 ЗЪБЧЕТА ( 2 ГОРНИ И 2 ДОЛНИ ) УЧИ СЕ ДА ВЪРВИ ,НО МНОГО Я Е СТРАХ И НЕ ИСКА ДА СЕ ПУСКА САМИЧКА ОТ РЪЦЕТЕ МИ.МАГИ ВЪРВИ КОГАТО Я ДЪРЖА ЗА ДВЕТЕ РЪЧИЧКИ А СЕГА ВЕЧЕ ВЗЕ ДА СЕ ПРЕСТРАШАВА ДА СЕ ПУСКА ОТ МЕН И ДА ПРАВИ ПО 10 КРАЧКИ САМИЧКА.НА МАГИ ТОРТАТА БЕШЕ СЪС КУКЛА БАРБИ И БЕШЕ МНОГО ВКУСНА И ХУБАВА А НА СТИВКО БЕШЕ СЪС ПАТЕТО ТУЙТИ И ТЯ БЕШЕ МНОГО КРАСИВА И ВКУСНА И ВДЕТЕ СА НА ФИРМА ШАКЛИЯН И ПРЕСНИ СЪЩО БЯХА СЪС КРЕМ РИМСКИ НОЩИ.МАГИ МНОГО БЪРЗО БЪРВИ И ПРАВИ ГОЛЕМИ КРАЧКИ ,МНОГО СЕ СМЕЕ И ВСИЧКО ЯДЕ ОТ ДОМАШНАТ АКУХНЯ КЯТО АЗ И ПРАВЯ В КЪЩИ.МНОГО ТРУДНО И ИЗЛИЗАТ ТЕЗИ ЗЪБИ .ИЗЛИЗАТ И СЪС ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА,НЕ ИСКА ДА ЯДЕ НИЩО ОСВЕН ПОНЯКОГА ПюРЕНЦАТА НА ГАНЧЕВ МЛЕЧНИТЕ КАШИЧКИ И Е МНОГО НЕСПОКОЙНА И СЪЩО ТЪКА УШИЧКИТЕ И СТАВАТ ЧЕРВЕНИ КАТО ДОМАТЧЕ И МНОГО Я СЪРБЯТ И Й СЛКАГАМЕ ЕДНИ КАПКИ КОЙТО ИМАТ ЕФЕКТ КАЗВАТ СЕ " ОТИПАКС " 3 ПО 2 КАПКИ ВЪВ ВСЯКО УХО..ПРАВИМ СЕ ВСЕКИ ДЕН РАЗХОДКИ С НЕЯ САМО КОАГТО Е МНОГО ГОРЕЩО СМЕ В КЪЩИ НА КЛИМАТИЧЕТО.ЗА СЕГА Е ТОВА ОТ НАС.ЩЕ ВИ ПРАТЯ НЯКОЯ СНИМКА НО НЕ СЕГ АЗАЩОТО СТАНА МНОГО КЪСНО ВЕЧЕ ДА ВИДИТЕ КОЛКО МНОГО СА ПОРАСНАЛИ МАГИ И СТИВКО.ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ И МНОГО УСМИВКИ.

Дата: 27 August, 2010 00:09

Zдравейте момичета . Вече си сложих доста снимки и може да ги разгледате.На някой снимки Маги и Стиви са по малки а на други са по големи.Има снимки от Рождения ден на Стивко и от Рождения Ден на Маги.Също тъка има снимки от морето ( от Черноморец и Крайморие ),Маги в нас на леглото и Стивко е нас със различни дрешки са снимани,на лЮлки в Градската ни градина в Ямбол и Стивко и Маги са снимани там.Двете торти на Маги и на Стивко,на Маги и на Стивко Физиономийте.На Стивко моторчето за Рождения му Ден.Мойте племеници Николай на 3 Г и Малкия Ивелин на 5 м.Пожелавам ви лек и спокоен ден
Чаооооооооооооооооо.

Дата: 27 August, 2010 00:12

Здравейт епак от мен.Ето малко снимки да видите на мойте дечица . [www.album.bg]

Страници:  <<12345678910>>
Страница:8 от 10

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.