Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213
Страница:13 от 13
Re: ЮЛСКО- АВГУСТОВСКИ БЕБОЦИ 2010
Изпратено: mimiign (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2011 21:08

Привет и от нас.
Днес бяхме на консултация - този месец не е качила въобще и коремчето едно празничко изтъняло ... но пък като цяло още си е много пухкавка има какво да се намачка - 7600 си е
Зъби и ние още нямаме, въпреки че от два месеца все ги виждам да излизат
По отношение на храните - постепенно въведох вече и гултена, през ден хапва месце, през ден жълтък, всеки след обяд яде кашичка. Сега ще въвеждам попарата. Педиатърката каза, че може и кухня да започваме вече, но нещо се услушвам, че трябва да ходя да е взимам, пък много ангажиращо ми се струва, пък с часове е обвързано и не знам кога ще стане тази
Барбори си вече нейните упорито основно ба-ба и бе-бе
Все още не може да стои седнала самостоятелно, но пък като е хвана за ръчичките да сяда и все иска да се изправя правичка на крачетата

От един месец нещо някаъв проблем забелязаха - трептене на зеницата /наричало се нистагъм/ та ходихме и на невролог и на очен. Очната отсече че при нея проблем няма - с очите е на 6, въпреки че криви понякога доста очите, но нямало изкривявне и мързеливо око.
Невролога пък забеляза уж нещо на трансфунтанелната ехография вика ни втори път на по-добър апарат - на него уж нищо й нямало. Каза да е наблюдаваме и след два месеца пак да го посетим.
Та проблеми, проблеми ...дано да е било излишно притеснението.
Кофтито е че това трептене никой не го беше забелязал - и като ходихме на ортопед на 6 м той веднага го забеляза. Личната въобще не й направило впечатление нито друга лекарка при която съм е водила.

А пък тя хитрушата толкова е забавна вече - само за игри е, а лошата мама няма и няма време angry smiley

Ели по принцип от морковите така изжълтяват бебета, че той моркова им е от основните продукти - ограничи го до веднъж седмично

Редактирано 1 пъти последният път 22.03.2011 21:11.

Изпратено: Elina Todorova (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2011 00:04

Mimiign не се притеснявай мила,ще видиш как напразни са били притесненията.Но от тук нататък все така ще е,винаги ще има за какво се трвожим по малчовците!
Алекс с всеки изминал ден все по-стабилен в сядането,и той така подава ръчички и се изправя на крачета!Сега търсим проходилка да купим,въпреки че има много плюсове и минуси!
Вчера бях на посследното интервю за градината на Алекс...ами то направо ме уплашиха,изискват повече неща отколкото за ученик misli.Ще започнем на 1ви април,като първите две седмици ще сме в период на адаптация,ще стоим двамцата там за по един час.Надявам се да не ми плачка мого детенцето.
Зъби нямаме,и аз като Mimiign ги виждам да излизат от няколко месеца...но нещо са се заинатили.
Ами това е от нас,аз всеки ден преглеждам,но голяма липса ги е хванала майчетата....а колко активни бяхме преди време!
Поздрави от на с Алекс и целувки за дечицата!!!

Алекс-роден на 31.07.2010-3640кг. и 52см.
първа консултация-09.08.2010-3740кг и 52,5 см.
втора консултация-16.08.2010-3800кг и 55 см.
трета консултация-30.08.2010-4450кг и 58 см.
четвърта консултация-01.10.2010-5640кг и 61,5 см.
пета консултация-28.10.2010-6440кг и 64 см.
шеста консултация-25.11.1010-7130кг и 68,2 см.
седма консултация-29.12.2010-7860кг. и 70см.
осма консултация-31.01.2011-8410кг. и 71,5 см.
Esperanza, fuerza, vulnerabilidad, inocencia, futuro, valentía, pureza, amor, confianza....Mi bebé es dueño de todo eso, y más.

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 30 March, 2011 13:52

Здравейте мамчета как сте всички! Чета ви, но не съм се разписвала! Ние имаме вече 4 зъба и хапем като зло куче! При нас е страхотно време барбекюта и засажнане на цветя и потправки беше в репертуара ни! Сега чакам отговор от басейна да почнем плуване с джуджето!

Изпратено: Елина Тодорова-Алекс (IP регистриран)
Дата: 19 April, 2011 22:09

Здравейте дами!Не съм писала от 100 години,но трябваше да си направя нов акаунт,не ми приемаше паролата,а тази която ми изпращаха и тя не функционираше!
Ние сме добре,Алекс расте и дивее!!!Вече ходи усилено хванат за ръцете,не се спира това човече!!!А като го сложа в проходилката обикаля къщата на воля,и се наслаждава на нещата които намира по пътя си!!!Наложи се да изпонакрия всичко!!!
Имаме само един зъб,който излезе в събота,сега и втория е на път!
Ходи от две седмици на градина,първата седмица много добре,но втората си поплаква доста!Надявам се че ще свикне с времето!!!Най-голямия е в групата,а има и бебенца на по 3 месеца,а аз си мислех че рано съм го пуснала!Явно на испанците такива са им разбиранията!
Вече си хапва почти всичко,само риба и желтък не сме вкарали в менюто му!!!Не че е от най ящните,но не се оплаквам!Явно си има детето предпочитания към храните!
Ами това е от нас!Пишете как сте вие и децата!!!
Поздрави!

Изпратено: jovana (IP регистриран)
Дата: 28 July, 2011 15:53

Здравейте юлски бебоци и мами,
днес имам повод да почерпя за моята малка палавница , която става на една година

Изпратено: Daniela 2 (IP регистриран)
Дата: 29 July, 2011 07:41

Честито на малката Йоана,да расте здраво и щастливо дете!Тук отдавна никой не беше писал,хайде и аз да драсна някой ред.Ние с нашия Бобо изживяхме един ужас,който слава Богу отмина,но все още не мога да се отърся от това.В петък ни приеха в болница с подозрения за пневмония,които в събота се потвърдиха след ренген,включиха ни венозен антибиотик,но бебчо не се повлияваше и състоянието му се влошаваше ,през ноща в събота стана още по неспокоен и отпуснат,и след консулт с различни лекари,ни оперираха по спешност през ноща от херния и възпален апандесит.Разказвам всичко накратко ,но тези 48 часа в които се случи всичко това.....,дано на никоя майка не и се случва да види детето си в такова безпомощно състояние.Дано всичко лошо е зад гърба ми и да сме живи и здрави,това е най-важното.Хайде със здраве и пишете как са порасналите бебоци.

[url=http://www.kukuzya.ru/]

Изпратено: mimiign (IP регистриран)
Дата: 3 August, 2011 00:10

Със закъснение честит рожден ден на вече порасналите бебоци.
Вярно темичката ни съвсем замря

Дани, как е Борко вече - пооправи ли се? Е какъв е този късмет и как му се събраха едновременно и пневмония и херния и апандесит misli Дано с това наистина всичко лошо да е отминало.

Микаелка милата все нещо и измислят пустите доктори та правихме два курса рехабилитация - сега уж вече почти всичко си прави детето, но има много голям страх и не иска да седне самичка, правичка има много добра опора, като е държим за ръчичките престъпва да ходи, но е много неуверена още и не я виждам близите месец два да проходи

Хапва си храна от кухнята, но малко наддава явно ще е като кака си финна дама

Научила е много номера и една малка хитруша

Това от нас - дано и другите се разпишат

Изпратено: Vale (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2011 16:12

Здравейте и от нас,
вече пораснахме станахме на годинка! Много е палав Боби, когато иска ходи самостоятелно, но още е голям бъзльо и му е по-лесно да хвърчи на горе на долу лазейки. По мебели и с ръчичка също е много пъргав, ама инак го шубе още. Имаме 7 зъба налични и продължават още и още да го мъчат. Ядем вече почти всичко, и бърбори и се бута да играе с батко си. Още се кърмим и се очертаваме цицомани, ама ще видим какво ще правим. Поздрави на всички малки и големи и дано болестите и бедите стоят далеч от вас!!!

Изпратено: jovana (IP регистриран)
Дата: 17 August, 2011 15:51

Честит първи рожден ден на Луи!
Да е жив и здрав и прекарасно детство му желаем с Тино и Йоана. shampansko torta

Изпратено: Елина Тодорова-Алекс (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2011 16:07

Здравейте и от нас!Станахме на една годинка,преди почти месец!На година и 4 дни направи първите си крачки сам,а сега вече лети направо.
Много злоядо дете...яде само на градината,или ако има други деца около него!!!
Поздравления и от нас за рожденните дни на дечицата!
[www.facebook.com] ето тук можете да видите снимки на Алекс,нямам и идея как се качват снимки тук!

Алекс-роден на 31.07.2010-3640кг. и 52см.
първа консултация-09.08.2010-3740кг и 52,5 см.
втора консултация-16.08.2010-3800кг и 55 см.
трета консултация-30.08.2010-4450кг и 58 см.
четвърта консултация-01.10.2010-5640кг и 61,5 см.
пета консултация-28.10.2010-6440кг и 64 см.
шеста консултация-25.11.1010-7130кг и 68,2 см.
седма консултация-29.12.2010-7860кг. и 70см.
осма консултация-31.01.2011-8410кг. и 71,5 см.
Esperanza, fuerza, vulnerabilidad, inocencia, futuro, valentía, pureza, amor, confianza....Mi bebé es dueño de todo eso, y más.

Страници:  <<Първа страница...345678910111213
Страница:13 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.