Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: За най-малките-с любов smiling smiley
Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2012 15:48

Вес,разкажи за бебока,слуша ли?На колко години са батковците?Пиши на фонетичен български(с английските букви,на мен така ми е лесно,другите не ги знам).
Период е било.И аз не давам и от двете,а и тя обикновено не иска,стига й от едната.То при нас май честичко се случва.След период на някакъв уж режим(неин си)следва пълен хаос и реване.Е,днес спа два пъти по 30мин.,опитвам да я приспя,тя ме хапеsmiling smiley)) Зъбки още сякаш не я мъчат,дано се забавят като при Мони.
Успех на ваксината.Дари се държи много геройски на ваксините,размрънква се и толкоз. Този месец Дария е порастнала с 3см. и 300гр.,сега е 6,600 и 67см.Нели с какви размери е?smiling smiley
Притеснява ме това,че доки казва,че е с рахит и пак почваме двойна доза вит.Д.Пипа й главата и каза,че е доста мека,не разбирам,но се надявам да се размине леко.
То и това време не се оправи да ги извеждаме на слънчице.Толкова е замръзнало и мразовито на вън,че....
Хайде приятна вечер,че мрънка мъника.

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 6 February, 2012 19:40

утре ще видим за размерите, не ми е останало време да я тегля и меря тук, вкъщи
иначе за рахита - защо не потърсиш и второ мнение? А за студеното - не ми пречи, аз я извеждам всеки ден, може за 15 мин, но излизаме... има едни хомеопатични, които се дават при влажен студ /съответно и за сух студ има/, аз съм доволна от тях...
утре ще пиша повече
Вес - чакаме включване и от теб smiling smiley

Дата: 10 February, 2012 16:00

Ехооо,как сте?Ние в това време все в къщи дремем.До вчера ужасен вятър и студ,но и днес -10градуса някъде,няма къде да ходим.(от Добрич сме)Писна ми вече,идивях,но...Дари и тя съвсем захитря и все внимание иска,доскучава й сякаш и на нея.И ме тормози нещо вечер,тези дни на 2;2,30ч. ме търси(май за биберон ме ползва).
Крис,как сте вие?Слагахте ли ваксина,порастнала ли е малката?Доки съветва ли те нещо за захранване?Аз още като хапна нещо по-особено и акито й става зелено,неспокойна е).
хайде за сега

Дата: 13 February, 2012 23:50

Ехо, тук съм
с ужасен гърлобол съм, каката ме накачи, ама тя се оправя вече /да чукна на дърво, че леко се размина тоя път/, дано да опазя дребното... Сложихме ваксината, излиза, че от миналия месец насам на тегло не сме мръднали, но пък на сантиметри сме пораснали... За захранването - до сега давах само сок от ябълка, /не редовно/ тия дни имах печена тиква и й дадох малко... на върха на лъжичката, хареса й, ноооооо... lol оставям без коментар памперсите. Иначе за захранването - доки ми каза - ти си имаш опит, само ако не си сигурна - питай... та така и правя. Каза само да не давам сокчето и тиквата в един и същи ден, та ако стане нещо - да знам поне от какво е... толкова от мен за сега, отивам да си цедя поредната доза лимони crazy

Дата: 14 February, 2012 13:56

Бързо оздравяване!!И на двете ви!Мони и тя беше изкарала нещо с гърлото,ангина,но бързо се оправи,хем само на хомеопатични,герой е тя,колко я боля и не можеше да яде...
Щом не реват,че са гладни значи всичко е наред и това,че някой път не качват много или хич едва ли е проблем.
Пампите зелени сигурно,поне при нас такива стават като сгреша нещо в яденето си.Много чувствителни тез стомахчета,брейййй.Какво бях яла онзи ден,дали дето опитах на Мони закуската с прясно мляко или от сърмичките(не ядох зелето)вечерта ставах на час,на два....пълни пампа,ужас,зелено....и още не е съвсем добре.
Аз ще пробвам с пюре от картоф,но др.месец.
Ставам,че малката голяма пищялка....smiling smiley)))

Дата: 25 February, 2012 18:39

Здрасти!!!Как сте?Не сте се появявали скороsmiling smileyНие сме добре,Мони беше пак болна,оправя се вече.Дари е добре,разхождаме се.Чакам да дойде др.седм. да видим колко е порастнала и да пробвам със захранването.И така.
Приятна вечер,набързо се разписах,докато кротуват дамитеsmiling smiley

Дата: 5 March, 2012 17:05

Ехооо... пооправи се времето и никакви ни няма май ezik
Започнахме със захранването, за сега всичко върви добре... Изчезвам, ще пиша повече друг път

Изпратено: radost183 (IP регистриран)
Дата: 13 May, 2012 10:16

Здравейте и от мен smiling smiley
Големия е на 4години и 4 дена,а малкия фъстъчко е на 4 месеца и 15 дена

Изпратено: radost183 (IP регистриран)
Дата: 23 May, 2012 08:58

Добро утро момичета smiling smiley

Линийки от @#$%&

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.