Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
прах за пране
Изпратено: tsvetljak (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 13:22

Здравейте, мили мами! Днес реших да Ви питам с какъв прах за пране перете. Аз все още използвам бебешки, но ми се ще да премина на тайд, че ми се струва много по-качествен от този, който ползвам за бебоци. Вие до каква възраст използвахте бебешки прах за пране и защо всъщност трябва да се ползва такъв?

Редактирано 1 пъти последният път 15.11.2005 13:23.

Re: прах за пране
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 13:27

Перях с "бебешки" прах за пране до годинката, след това с обикновен.

Администратор

Изпратено: dobbie (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 13:29

Според мен не пречи да използваш друг прах за пране, ако слагаш омекотител.

Изпратено: Kamelia (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 13:43

Аз перях с бебешки прах до към 1 1/2 години. След това започнах да ги пера с какъвто прах имам. Не съм имала проблеми.

Изпратено: DJENI (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 13:52

Аз изобшто не съм използвала бебешки прах за пране.Използвам Тема и задължително омекотител.

Lilypie 4th Birthday Ticker
[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: anna1 (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 15:39

Аз знам,че в праховете,които не са бебешки има по-силни съставки,които могат да доведат до алергия при някои бебета.Аз все още пера с бебешки прах на по-висока температура и съм доволна.

Изпратено: li0n (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 16:52

Аз все още пера с бебешки прах, но след годинката някъде връхните дрехи започнах да ги пера с нашия прах за пране.

Йордан

Виктория

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: benna (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 16:58

аз все още пера с бебешки.Тео бебе.От както се е родил не съм го сменяла.Много ми харесва,а пък и ни е чувствителна кожичката та за сега ще се въздържа от експериментиsmiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: kiva (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 17:11

Аз пера със SANO MAXIMA.Той е израелски. Мирише страхотно, струва 8,50лв. и е за 35 пранета. Според мен това е доста по-икономично от Tide, защото той е за 20 пранета. Дори мисля да премина и нашите дрехи да пера с такъв, само че не бебешки.

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: desi_to (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 18:14

Аз пера от раждането с Персил+омекотител, и не смятам да го сменям

Още снимки!

Изпратено: Philipa (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 19:26

ние ползваме Сано, специално ни го донесоха от България, че тук няма бебешки прахове, дивотия ...

Изпратено: veny (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 19:49

и аз пера със Сано,много съм доволна,и смятам да продължа до годинката стига да не го развалят,а при баткото още на втория месец минах на нашия нищо не му стана,а е с чувствителна кожа.

Изпратено: StanC (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 19:53

A на каква температура пускате дрехите? Аз по принцип пера с персил за бебета, но понеже като съвсем малък се обриваше от него, стържех най- обикновен сапун и го слагах в прането, пускайки дрешките му на ....95 градуса... eye rolling smiley
Е, досега нищо им няма, освен, че някои излизат като нови grinning smiley и доста врели...

Влади се роди на 27.08.05-4300 гр и 53 см
Сега е 13 кг и 88 см

Изпратено: r.chocheva (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2005 20:17

Здравейте,моето бебе Габриел е на 7м. и половина и в началото перях с бебешки прах, но когато започнахме пюретата, тъй като той много ми повръщаше бебешкият прах не можеше да изпира петната и започнах да му пускам дрешките с праха, с който пера нашите дрехи-Ариел и разбира се му слагах омекотител.Досега съм нямала проблеми, но казват, че е възможно да се появи алергия от по-силните прахове,така че ако бебето е малко и няма от какво толкова да се цапа, по-добре го пери с бебешки прах.

Изпратено: desy77 (IP регистриран)
Дата: 16 November, 2005 09:38

a na kolko gradusa perete?Az izpolzvam Teo prah i Silan omekotitel na 40 gradusa mix.

Изпратено: anna1 (IP регистриран)
Дата: 16 November, 2005 09:55

Ако не се изпират хубаво на 40,пробвай на 60 градуса.

Изпратено: deti (IP регистриран)
Дата: 16 November, 2005 11:09

Аз използвам таид от няколко месеца до тогава бяхме на тео бебе.

[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]
[/url

Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.

Изпратено: kiva (IP регистриран)
Дата: 16 November, 2005 12:11

Az puskam na 30 gradusa, 6toto me e strah da ne pusnat boja i da ne se razvaljat, 4e gi puskam zaedno vsjakakvi cvetove i materii. A osven praha slagam i preparat za petna za cvetno prane i omekotite.

Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 16 November, 2005 12:55

az polzvam Teo bebe. Dopada mi mnogo i vzex da go polzvam i za na6ite drexi. inache za na6eto cvetno prane gi smeniam nai razlichni. No teo bebe mi xaresva kak ispira i kak uxae. Ne sam privarjenik na visokite temperaturi. mnogo riadko polzvam max 60 gr

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 16 November, 2005 13:54

Пера дрешките на Ади със Сано Максима на 40 градуса. Не смятам да го сменям в скоро време.

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.