Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Какво адаптирано мляко ползвате????
Изпратено: orxidea1 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 16:21

Предлагам всяка майка да сподели -марката,качества и недостатъци.Мисля че така ще улесним някоя затруднена мама в избора на АМ,когато вече няма друг изход.
Двете си деца съм кърмила до 2 месец.От тогава съм им давала Милумил.Много съм доволна.Засищаше ги имаха и по малко колики.Преди това ползвах Фризолак но от него оставаха гладни.За мен това е най-добрата марка на БГ пазар.Сега сте вие!!!

[img][/img]

Re: Какво адаптирано мляко ползвате????
Изпратено: petya_shekerletova (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 16:26

Ние пък ползваме Фризолак откакто се е родила. Не можах да кърмя по здравословни причини. Няма ли сме никакви проблеми с млякото. Ели го харесва и си го папа. Също така не я запича. Сега ни предстои да преминем на Фризо 2.

Редактирано 1 пъти последният път 27.11.2005 19:45.

Изпратено: Geiza (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 17:32

До сега на Нутрилон,но понеже напоследък не иска да си пие млякото от днес сме на Милумил

www.bg-mamma.com

Изпратено: benna (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 17:45

Ние пък в началото пиехме Нутрилон,но спря да го пиекато ни почнаха зъбите.После пробвахме Милумил и Нан др...но нямаше ефект.От 6месе4ен не пие прясно мляко.Правих си доста експерименти,но не иска и това е!Слагам му го като добавка към другата храна.sad smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: margo71 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 18:02

Ние сме на Фризолак и Фризовом.Изчетох много суперлстиви за Аптамил и Милумил и реших и аз да мина на Аптамил с разрешението на педиатърката,но след двудневно рядко щастие отново се върнахме на старата марка.Хапва си го с удоволствие.

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 18:10

Ние бяхме с Фризолак и Фризовом!!!Сега сме с Фриско!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: ahavni (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 18:29

8 meseca se karmixme, sega sme na Frizo 2. NE polzvam mIlumil ili aptamil za6toto sme malko debelichki. inache s Frizo 2 niamame problemi

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: etomira (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 18:37

Ние използваме Нутрилон Омнео. Много съм доволна. Отначално започнах на Нутрилон, но се запече. Като минахме на Омнео нещата се оправиха, а и коликите преминаха. изключително съм доволна.

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 18:37

аз кърмих три месеца, и после бяхме на НАН ХА, но ядеше по 30гр. и го смених с Фризолак, нямаме проблеми, сега сме на Фризо2

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: mitja (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 18:44

С Денислав ползвах Милумил,от него съм най-доволна,пробвах и други марки,но пак си се връщахме на Милумила.Сега взимам Нутрилон,защото се кърмим,но понякога ми се налага да ползвам мляко за кремчета,пюренца и други,а както знаете Нутрилона най-се доближава до вкуса на кърмата,тоест не е толкова сладък,както другите млекца.Когато трябва бебенцето да се дохранва АМ,се препоръчва Нутрилон,а иначе Милумил и Аптамил са най-добрите това съм чувала.Милумила е за по-злояди дечица,защото е по-сладък.

Изпратено: desi_to (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 19:43

Оф не съм съгласна, че Милумил-а е за злояди деца. Викториа е на това мляко от 20-я ден. Не е дебела, на 7 месеца - 8кг/70см. Сега ще почваме Милумил 3 . Доволна съм, не е имала колики(макар, че съм убедена, че млякото няма никаква връзка с коликите).

Още снимки!

Изпратено: VillyM (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 19:50

НАН хипоалергенно до годинката, после Нестле джуниър - реших да си остана вярна на марката. Не че имам голям опит с АМ, но това сме ползвали ние.

Lilypie 5th Birthday Ticker Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: mimoza80 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 20:43

NAN1 от начало , но имаме остър рефлукс и минахме на NAN AR незнам до кога ще го пие.

Изпратено: Vasca_at (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 21:29

Ние сме на Frisolac. Предстои ни (живот и здраве) да почнем Friso 2 скоро.

Lilypie 4th Birthday Ticker

Lilypie Maternity tickers

Изпратено: ol (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 21:35

а мога ли да ви попитам???ние сме на фризовом,защото сме с остър рефлукс!но забелязвам в последно време ,че май не го засища!!възможно ли е!!и ако е така -май тука в този форум съм чела,че някои майки го смекват с фризолак!!!защо??така става ли млякото по-хранително??или подобрява вкуса му?а ние като сме с рефлукс мога ли да го смесвам ако става по-хранително???или да сменя на друго-макар,че като сме с рефлукс май не е добре да се сменя млякото -ама като ми е гладничък!!! spamafote smiley

Изпратено: li0n (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 21:43

Ние бяхме на смесено хранене до 6м. Пиехме Фризовом през цялото това време. Бяха ми казали да смесвам с Фризолак, за да ми излизало по-евтино. Аз опитвах 2-3 пъти през няколко седмици да смесвам така, но дори и само 1 лъжичка Фризолак да слагах и започваше яко повръщане. Затова пиеше чист Фризовом до 6м.

Йордан

Виктория

[galeria.biberonbg.com]

Редактирано 1 пъти последният път 27.11.2005 21:50.

Изпратено: Aleksa27 (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 21:44

Привет.ние сме на Милумил,от една седмица и давам само вечерните хранения нутрилон омнио за коликите,но май не помага.иначе милумил-а го ядем без проблем и съм много доволна.

Изпратено: plamsy (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 22:00

И ние сме на Милумил 2.Отначало почнахме с Нан ,Но даоста хубави неща четох за Милумила и реших да опитам>Разликата с Нан-а е доста голяма.Първо Милумила е доста по-гъст и мирише по-хубаво.Много хубажо си го хапваме smiling smiley

Plamsy

Изпратено: etomira (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 22:08

Алекса, може би трябва да минете само на Омнео. На нас коликите ни изчезнаха за около 10 дни след като минахме на Омнео.

Изпратено: t_ania (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2005 23:17

Нутрилон 1 и сега Нутрилон 2-не сьм имала проблем

Deivid
Lilypie Baby PicLilypie Baby Ticker

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.