Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: Какво адаптирано мляко ползвате????
Изпратено: Zmeica (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2005 08:21

Nestogen

Изпратено: maq (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2005 08:43

Каката я хранехме с НАН,но имаше ужасен запек.Сега с малкия сменихме няколко вида АМ докато открием подходящото за него. започнахме с НАН и той се запече като кака си после Нутрилон,пак същото,Нестоген повръщаше нещо като извара но по сухо,после Аптамил,но намали грамажа на приема от 120мл на 60м.Сега ме на Милумил и сме най-после доволни.

Изпратено: svet (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2005 10:16

Аз кърмя малкия, но за съжаление само сутрин и вечер защото се върнах на работа преди известно време. Докато ме няма е на Нутрилон и съм много доволна - не се запича и му се отразява доста добре.

Изпратено: Desa (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2005 20:04

Aptamil и съм много доволна

Изпратено: plame (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2005 00:25

Извинявам се че се намесвам,тъй като ние все още се кърмим и не ми се е налагало да купувам АМ,но скоро имах възможността да помириша и опитам НАН 2 на Нестле-с извинение отвратително е и мирише на гадно.Всички ли АМ са така ?Опитвали ли сте ги ?Кое е най-приятно на вкус?

URL=http://www.glitteryourway.com][/URL]Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2005 23:35

ne znam momi4eta no nie bjaxme na premium,posel probvaxme omeo i pak imaxme koliki.sega sme naa novalak anti-coliki i zna4itelno bebo e po-spokoen

Изпратено: nanna (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 11:54

nie sme na aptamil,mnogo e dobro. i ot milomila sum dovolna sushto

ВНИМАНИЕ !!!Празните пространства са опасни! Особено ако са между ушите ти!

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 12:47

Алекс мина на АМ в края на 6 месец,като до края на 7 месец пиеше стерилизирана запазена в хладилника кърма.След това минахме на Нутрилон,а сега след годинка пием Нестле-Джуниър.Много съм доволна от Нутрилон,засищаше го,не надебеляваше излишно,не съм имала никакви проблемиза мен това мляко е супер. thumbs up

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: milena000 (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 13:22

Ние сме на НАН1 на Алекс много и харесва,до сега сме нямали проблеми с млякото не се е запичала.

Изпратено: zori (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 13:56

почти два месеца кърмих,след това почнахме HAH 1,HAH 2 и сега сме на Nestle-джуниър.доволна съм и до сега не съм имала никакъв проблем.

Изпратено: desoko (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 16:11

nie sme na Friso i sym dovolna bqhme na Nan 1 no e ujasno be6e naddal samo 150 grama za 1 mesec.Sega s Frizo naddade 600 grama!

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: thrill (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 16:53

ами,аз ползвах първо Фризолак,на Дария не и хареса,после минахме на нутрилон!а сега сме на нестоген ,защото е по-евтино biberon

Изпратено: izi (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 17:39

Nan 1

Изпратено: July79 (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 22:18

аз все още кърмя малкия,но като бяхме на 1 месец беше качил 600гр(напълно нормално),но личната каза че е много малкко, кърмата ми е малко и да го захранвам с милумил1.купихме,към 17 лв е,правих на всяко ядене по 30мл,малкия не искаше да го помирише даже,хич не беше вкусно.та така си го кърмя вече 4 месеца без добавки и хвърлих сума ти пари на вятъра да ги слушам на докторите.Сега пак ми казват да го дохранвам с АМ ам да имат да вземат,само когато аз реша че е време-тогава.

Lilypie Baby PicLilypie Baby Ticker

Изпратено: marianna (IP регистриран)
Дата: 6 December, 2005 22:21

Селия Девелоп 2-много съм доволна.

[www.bgphoto.net]
Снимки на Йоана

Изпратено: Danny (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2005 01:10

Nutrilon 1 ,а вече от 6-тия месец Nutrilon 2 и съм много доволна.Такова мляко му даваха и в родилния преди да започна да го кърмя.Бяха ми казали,че се доближавало най-много до майчината кърма.Незнам колко е вярно,но не сме имали никакви проблеми.

[www.bgphoto.net]
Lilypie Baby PicLilypie Baby Ticker

Изпратено: oli (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2005 15:55

ние сме на аптамил АР-ЗА рЕФЛУКС!бяхме на фризовом,но нещо не ни помогна кой знае колко!

Изпратено: chibi (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2005 10:34

Ползвахме Фризолак и Фризомел- бях доволна.

Изпратено: Р.е.н.и (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2005 11:22

До 6 мес.- кърма. До 1г. и половина Милумил, сега Фризо3.

Изпратено: Bezhy (IP регистриран)
Дата: 12 December, 2005 14:39

А каква е цената на Нестоген и Селия, някой може ли да ми каже, иначе ние сме на Фризолак, честно казано вече финансите ми неиздържат, с млякото и с памперсите, щото сме на Хъджис освен това и малко ми идват скъпи, но съм изключително доволна от тях и от Фризока де,но...

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.