Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
пробиване на уши на 1 годишно дете
Изпратено: alex_ (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2006 10:24

каде пробиват уши освен в студията за красота?

Re: пробиване на уши на 1 годишно дете
Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2006 11:39

И аз се чудя, защото искам на дребната да ги пробия, на 25 март, когато е Благовещение. Ще ходим някъде в Дружба-1 имало такова нещо, ама още не съм проверила...

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2006 12:02

В Пловдив пробиват и в Поликлиниките

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: bibicinc (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2006 14:16

mery Написал:
-------------------------------------------------------
> В Пловдив пробиват и в Поликлиниките
>
>
>

thumbs up Да, и в София е така.

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2006 15:05

Ей, незнаех. Ще питам педито, като ходим др. месец на консултация.

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: doroteia79 (IP регистриран)
Дата: 23 February, 2006 22:18

Аз съм от Русе и тук в козметичните студия пробиват ушичките на малки госпожички.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Изпратено: sabin_shemi (IP регистриран)
Дата: 8 May, 2012 15:15

[/color][color=blue] kade probivat u6i na malki deca v ruse nqkoi ako znae dami pi6e 6tot iskam da sloja obi4ki na malkata

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.