Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Секс след секцио - откога?
Изпратено: alba (IP регистриран)
Дата: 23 January, 2008 16:34

Оооо, мисля си за секс и още как sram , всъщност не съм преставала да си мисля и през бременността и веднага след раждането .Чувствам се готова, но смятам да изчакам първо да си сложа спирала към края на втория месец и тогава.Не искам да рискувам, защото трето дете просто в момента ще ми дойде множко winking smiley ,а аборт не бих направила.Крис, предполагам, че след като отидеш на преглед, ще се успокоиш и ще видиш, че всичко е наред.Просто при някои тези неща преминават по-бързо, при други по-бавно. На мен болките от шевовете изчезнаха още на 10-я ден. Нормално е да се чувстваш малко по-различно, но е временно и ще премине.Ти какви противозачатъчни смяташ да ползваш? Мечи, а ти?

Re: Секс след секцио - откога?
Изпратено: Kriss (IP регистриран)
Дата: 23 January, 2008 16:51

Ами аз никога не съм пила противозачатъчни и съм невежа в това отношение,но май ще трябва да взема мерки по въпроса с предпазването! winking smiley

секс след секцио
Изпратено: geriandiliq (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2016 13:29

11 дни след секциото.опитахме първоначално със пръсти за да видим дали няма да ме заболи не ме заболя продължихме със половината член,нямаше болка и докрая влезе,имаше само наслада.но на сутринта пак ми потекоха лохите,вечерта спряха и го направихме още веднъж но на 12ден.нямаше болка.само си с чувството че си тясна.smiling smiley

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.