Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
Първият цикъл след раждане?
Изпратено: симона (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 13:51

Момичета, питането ми е кога ви дойде след раждането? Аз още чакам, цялата се изпъпчих, бялото течение ми е мноого силно на моменти, на два пъти ми се случи да се появи розово течения, но само до там spamafote smiley . Бебока е на 4 месеца и 10-ина дни, не кърмя от 2 месеца някъде. Лохиите ми продължиха доста време - към 40-и няколко дни. Правих си и тест за бременност - отрицателен eye rolling smiley . Изнервих се да чакам вече - не ми се ще да ходя пак на гинеколког - ходих на втория месец. Казвайте до кога да го чаКам или да вървя на преглед - нормално ли е толкова да се бави?

ezik Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас- една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност!!! than you

Re: Първият цикъл след раждане?
Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 13:59

Po dobre idi na lekar pone 6te razsee6 malko bezpokoistvoto. Vmesto da se 4udi6 razberi kakvo stava. Az nqmah takav problem no mislq 4e tova e nai-dobroto re6enie

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: desi150 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:05

И на мен доста късно ми дойде,но след раждането ми тече около 25 дни. По добре се консултирай с лекар за да се успокоиш,но имам приятелка на която и дойде чак след 6-7 месеца.

Изпратено: mama_m (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:13

На мен ми дойде долу-горе два месеца след като спрях да кърмя Анжи. С бебка все още не ми е идвало, но и кърмя.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: kamelia80 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:29

о и на мен доста ми окасня след раждането.кармих 6 месеца,цикала ми доиде 3 месеца след като ми секна кармата.все пак отиди на лекар за да си и ти самата по спокоина.

Picture CaptionsPicture CaptionsPicture Captions
Picture Captions

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:29

Отиди на лекар!

Администратор

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:30

На мен ми дойде към 40-ти ден, но аз не съм кърмила.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: bobi@ (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:34

След като родих, лохиите имах близо 45 дни. Кърмих 43 май, вече не помня. Дойде ми на 2 месеца и половина първия цикъл. Най-добре се консултирай с лекар, най-вече за собствено успокоение.

Изпратено: mimoza2006 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:34

на мен ми дойде точно на 3-я месец след раждането,въпреки ,че кърмих,лохиите спряха на 35ден.за да си по-спокойна иди на лекар.smiling smileyпосле пиши какво е станало.winking smiley

Изпратено: zorka (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 14:46

Дойде ми на 42 ден,а кърмя.
Наистина нАЙ добре иди на лекар.

"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели... може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен.
Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш.
И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг, "ТО"

Изпратено: cweti (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 15:15

Така или иначе е добре да те види доктор. Хайде не боли winking smiley цяло раждане си изтърпяла, а сега те хвана шубето! Давай смело! Всичко ще е ок., сигурна съм. И да пишеш после какво е казал доки.

*****************************************************************************************************************************************

Изпратено: izi (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 15:27

bobi@ Написал:
-------------------------------------------------------
> Кърмих
> 43 май, вече не помня. Дойде ми на 2 месеца и
> половина първия цикъл. Най-добре се консултирай с
> лекар, най-вече за собствено успокоение.

При мен беше същото, даже по- малко кърмих - 40 дни и си ми дойде веднага след това

Изпратено: the_angel (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 15:50

Слагаи едни патъчки и отскочи до гонеколога та да не се трвожиш излишно. heart smiley cunki
На ме си ми доиде нормално на оkoло 1,5 или 2,5м. някъде непомня точно

Редактирано 1 пъти последният път 09.05.2007 15:52.

Изпратено: doli (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 16:01

Na men mi doide cikala na 3,5 mesec sled kato rodih,karmila sam 1,5

>Lilypie 1st Birthday Ticker

myspace generators

Изпратено: Gery007 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 17:21

на мен ми дойде след 9 месеца при първото раждане, сега още не ми е. smiling smiley

Изпратено: 4baby (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 19:15

На мен лохиите спряха 3 седмици след раждането. Дойде ми преди 3 дена, бебка е на 8 1/2 месеца, все още кърмя. И ми е много мъка че ми е дошло, ама какво да се прави.
Върви на доктор за твое успокоение.

Изпратено: dilyanka (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 21:12

Симона,кърмих до 2 м и половина и ми дойде 50 дни след това.Иди за всеки случай на преглед.

[@]

Изпратено: inkata (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 21:40

Според мен няма закономерност кога трябва да ти дойде, по-скоро когато организма пак си почне работата(лелей и обяснение)-така мисля аз.
А моят дойде веднага като спрях да се цедя.

Изпратено: Kaiva (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2007 21:58

Горе - долу и на мен по това време ми дойде. Лохиите си ги имах до 40 ден. Между 3 и 4 месец ми дойде.Аз също се бях притеснила, но наистина е най - добре да отидеш на лекар, така ще си сигурна каква е ситуацията.

Изпратено: Лили (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2007 22:55

аз имах лохии близо 50дни, а цикъла още го нЕмаи аз се чудя до кога така. Още кърмя обаче

Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.