Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567891011...Последна страница>>
Страница:5 от 14
Re: sarcaВ люлка се люлее бебе АВГУСТ 2007sarca
Изпратено: ronii (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2007 22:05

ZA LI4NITE DANNI NA BEB4O

roden na 02.08. v 8.55h sekcio
Viktor Mihajlov 2600 49 sm

Изпратено: biba_4 (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2007 22:10

4естито и от мен на Габи!Да и е жива и здрава малката принцеса!Аз да ви се похваля,днес излизах сами4ка на разходка!ве4е направо не издържах!Направо на ръба на нервна криза бях! hot smiley Така плака Василена от сутринта та 4ак до обед като си дойде баща и,и я взе на ръце и тя млъкна!И той само ме дразни,4е искала с него да стои... :be И аз ги оставих да си седят двамата! winking smiley Добре ми подейства разходката!Имах нужда!А Василена спала през цялото време и аз като се прибрах пак РЕВ! grinning smiley Такъв ми е късмета..Аз запо4нах също да я дохранвам,ами гладно е детето!трета нощ се буди през един 4ас да яде!!!не съм спала незнам от кога!В4ера пратих мъжът ми да и купи НАН1 и се наяде и си спа детето!А за акането няма да ви говоря!Пак не е акала от 4-дни!Ве4е незнам какво да правя,ще отка4а!И сега с това смесено хранене съвсем ще я втасаме! sad smiley Ако някой знае някой ефикасен на4ин да казва бързо!Не помага термометъра!Ям сливи и ябъки като луда,ама само при мен има ефект! glupi Хайде стига съм ви писала smiling smiley Иве и аз знам,4е за втория месец е 150мл.на хранене,така пише и на кутийката на НАН.Хайде лека ве4ер и ВСИ4КИ ДА СЕ НАСПИМ!

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2007 11:36

zdraveite!
re6ix da spra NAN -MI TOI CELIQ STANA V PYPKI I POVRU6TA I AKA NAPRAVO NA FONTAN...RQDKO NA VODA VSI4KI DREXI MI E OAKAL.
KOLKOTO KYRMA IMAM TOLKOVA DO VTORNIK.PYK NA KONSULTACIQTA 6TE VIDIM,AKO TRQBVA NOVO MLQKO 6TE PROBVAME.NO TAINO SE NADQVAM DA SI E NADDALO BORITO I DA SI OSTANEM SAMO NA KYRMA,4E DEISTVITELNO SMESENOTO HRANENE E KO6MAR!
BIBI NEZNAM NIKAKYV EFEKTIVEN METOD S KOITO DA SE OLESNIM AKO SE NALOJI SMESENO HRANENE...
NELY I AZ ZABRAVQM KDALI SYM GO KYRMILA A MI E SAMO 1 BROI...XI XI .TI SI MAIKA GEROI ...PROSTO TI SE VYXI6TAVAM!BRAVO.
ZA KOLI4ESTVOTO KYRMA NAVSQKYDE PI6E RAZLI4NI NE6TA I AZ OT MNOO INFO SE O6A6KAM MNOO.TA SYM RE6ILA ..SPOISTVIE PREDI VSI4KO I ... 4E IMAM TOLKOVA KYRMA KOLKOTO NA NEGO MU TRQBVA smiling smiley
SNO6TI POSLEDNO XAPNA V 1 H DO 2 H.ZASPA MI DETETO I SE SUBUDI V 5 I 30 H!!!OSTAVAME NA 7 XRANENIQ I 6TE SME NA SVOBODEN REJIM KOGATO TOI SI POISKA TOGAVA 6TE GO KYRMQ...TO S TIQ REJIMI ...GORKITE KYRMA4ETA GOLEMI MYKI IZJIVQVAT.
OLQX...SE AMA MNOGO ISKAX DA SPODELQ S VAS VSI4KO.4AO I LEK I USPE6EN DEN NA VSI4KI! kiss

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: evilpolly (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2007 14:30

Здравейте, момичета...
Не съм писала от няколко дни, но да си кажа честно - трудно е... с тези 2-3 часови режими и недоспивания... А и при нас коликите са от 2 дни налице... Направо може да се побърка човек с коликите - нищо не помага. Аз му давам чай на Хип, ама не съм сигурна, че му помага.
Анче, да ти кажа за кърменето - ние сме добре засега - той е като помпичка Томитоsmiling smiley Ама пусто още режим трудно правим, защото не смея да го будя като спи, а пък като плаче не мога дълго да го гледам така... Изобщо не се изцеждам, въпреки че сестрата каза да се цедя след храненията... Не чувствам напрежение в гърдите и затова се отказах (в началото пробвах и с помпа и на ръка, ама нещо трудно ми се стори и неефективно).
Как са ти конците, Силве - оправи ли се всичко? Мен още ме наболява, едно такова като боцкане имам... Иначе родих във Втора градска и съм много доволна, от нищо не мога да се оплача... но друг път ще разправямsmiling smiley
Светле, не се тревожи излишно, ами си питай приятелкатаsmiling smiley Аз незнам за жълтеницата нищо, защото Тома нямаше жълтеница, но пъпчиците по лицето му са излезли от 2 дни и аз първо се ошашках, ама после ме успокои сестрата на нашето педиsmiling smiley
Пак ще пиша като имам времеsmiling smiley
А на Габич бързо възстановяванеsmiling smiley Аз съм я записала нея в септемврийската темичка... нали се разменихмеwinking smiley
Много усмивки пращам на всичкиsmiling smiley cvete

Тома - website

Изпратено: biba_4 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2007 19:09

Здравейте и от нас!Днес ви няма никакви!Да ви се похвалим!От смесеното хранене има ефект!Нощес акахме 100 пъти! glupi Добре,4е в4ера си купих памперси,4е ако не бях..!!!Горки4ката докато изкара вси4ко!Голям зор!Но сега е много спокойна!Ние от цял ден седене с таткото заедно успяхме да се скараме накрая! grinning smiley ама много ме изнервя!Аз хвър4а из цялата къща а той си лежи и дори не 4ува като Василена пла4е!по ми добре като е на работа поне върши нещо!Стига съм ви занимавала с мойте глупости!Лека ве4ер на вси4ки!И утр да сте на линия! kiss

Дата: 10 September, 2007 07:58

dobro utro momi4eta!moje bi vsqka ot vas seg atar4i pokrai sutri6noto hranene ili se e metnala da pere i da smmenq poredniq pampers! Mn se napi6kva Viki, ve4e si mislq 4e ne mu slaga,m dobre pampersa, ili naistinasa mu golemii propuskat dosta!Polzvah do skoro Huggys, a sega sme na pampers, no pak e taka1Mejdu drugoto izlqzoha mu qkakvi mnm mn drebni pap4ici to4no nad pi6leto i korem4eto, dali e za trevoga ili pampersite na Pampers sa naistina gadni!
Nqkoi ako ima predstavao da mi pi6e!4udq se ot kakvo sa pap4icite, mn mn sitni i ot nqkolko dni ne minavat!
Ina4e Viki e dobre!Sled kato go izkapahme sno6ti do 3h spa i posle buduva do 6h!Nqma koliki, no pla4ka i mankoti i iskavse da e gu6nat!kATo go ostavq v ko6arata mu pla4e, kato go sloja na legloto m-u nas se uspokoqva i taka izkarahme porednata no6t, ba6ta mu zavrqn v stenata a az na raba na legloto ot strah da ne go sma4kame!winking smiley
Vie kak ste?
Az sega 6te poopravq malko v nas i zapo4vam da rabotq!
Lk den na vsi4ki1

Изпратено: chara (IP регистриран)
Дата: 10 September, 2007 10:04

Здравейте момичета, много сте изписали за няколко дни.

Рони, дано всички лоши неща вече са приключили при вас и вече всичко да е наред. Жалко че няма кой да ти помага с работата, аз към момента успешно се скатавам. Колкото до свекървите, знаем си ги. Моята е една кукличка пред мене, само чака да се обърна и хвърля огън и жупел. Сега неофициялно се цупи заради името на бебето, ама аз вече съм решила заради нея нерви няма да троша. Правя и забележки на секундата що се отнася за гледането на баткото. Но той вече е на 6,5г. така че доста добре се оправя с нея winking smiley

Ние почнахме от 9тия ден да излизаме на разходки, но беше топло.

Явно всички сме с колики, ние бяхме 4 дни при свекърва ми на гости - там бебо реши че ще спи само в количката на двора - въобще не искаше да спи на спалнята или на някое друго легло. От няколко дни е така - нахрани се, тръгне да се унася , свива се, гърчи се и след час, час и половина почва зверския рев. Като го вземе някои на ръце и спира да плаче . това е почти след всяко хранене през деня sad smiley Сигурно са коликите, защото чувам звуците от коремчето му. Аз реших да спра с капките еспумизан и чая на хип. Капките въобще не ни действат, а чая действа около 20 минути, или по-скоро действа това че му се пълни корема . Колкото до чая, на нас ни излезе един обрив и имаме съмнения че може и от него да е.

А като ходиме на балкана (яз. Батак в случая), бебо няма нито колики нито нищо - там е супер, храни се, спи 3 часа, събужда се да хапне и пак спи 3 часа - все едно нямам дете. Вече съм убедена, че коликите нямат нищо общо и с това с какво се храни майката. Пробвах разни ограничения и диети ама пак си има колики. С баткото бяхме така до 4тия месец, ама след 8та седмциа нещата се кротват, ще чакаме какво да правим.

Днес сме следобед на консултация, дано само хубави работи да каже докторката

Baby Boris Album

Lilypie 1st Birthday Ticker

Дата: 10 September, 2007 15:56

Kade ste be mai4eta?

Изпратено: sis7 (IP регистриран)
Дата: 10 September, 2007 20:16

Здравей момичета....
ЧЕСТИТО НА МАМА ГАБИ ДА И Е ЖИВА ИЗДРАВА ПРИНЦЕСАТА,ДАНО Е НАРЕД ВСИЧКО ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ И МАМА БЪРЗО ДА СЕ ВЪСТАНОВИ
сВЕТЛЕ НЕ СЕ ТРЕВОЖИ ЗА ТАЯ ЖЪЛТЕНИЦА НЯКОИ ДЕЦА КАРАТ ПОВЕЧЕ И ОТ МЕСЕЦ,НА МОЙ КОЛЕГ ДЕТО ДО 40 ДЕН ЖЪЛТЕЕШЕ И НАКРАЯ МУ ПУСНАХА ПАК ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА БИЛИРУБИНА И се видя че всичко е наред,та може и ти да го направиш....аз не записах Митето във Вела,но поне педито ми засега се оказва свясна и извъня за всичко,дано и твойта е така,а и приятелката ти сигурно ще ти помогне,не се тревожи.
Бибач ние до сега нямахме проблеми с акането,и немога да ти помогна,само съм чувала че не е много добре да го свикваш на термометърче че му стават лениви черъвцата,но и ние днес сме така цял ден не сме акали и незнам акло и сега не е акал какво да го правя,но това май е от мен,аз като не ида сутрин и то не ходи...а и аз се тъпча с всевъзможнио разхлабващи....
Поли целувки от нас на Томиsmiling smiley иначе аз вече съм добре нищо не ме боли и наистина забравих ония болкии,но като се сетя.......мале ужасsmiling smiley
Аз нямам много време че незнам нашето злато кога ще ревне пак...милото много е ревливо,за най малкото нещо реве,май малко ни минаха коликите но продължавам да го тъпча с всичко що ми казват за колики,капки,чайчета,зехтин с кърма му давам.И да ви кажа от два дена поне не се гърчи като преди....не че е спряло да реве....будно лие ....рев,несмогвам да му сменя памперса все зяпа и търси цицка....Аз докато ви изчета сега....че Два дена вуйчо и вуйна от Плевен ни бяха на гости,и съвсем не ми остана време,макар че и те ми помагаха,много се кефиха на Митето и аз също много се радвах че успяха поне за два дена да дойдат.Но нашето магаренце пак рева като за световно....е имаше и часове на затишиеsmiling smiley....но с това негово поведение снощи бях като пребита,Като капак като си тръгнаха в 17 часа та рева до 23 ....и какво било да ви кажа след като опитах всичко възможно,накрая се оказа че май памперса муи прещипал топчетата като пишал....ама и тия памперси са едни,уж трябва да е сух а на мен все ми мокрее отпред,май наистина много пиша,ама и аз на всяко ядене ги сменям....то пък златното на мама като заспа в 23 часа спа чак до 4.30 с него и мама,после сутринта пак си поспахме хубаво от 9.00 до 10.30 ....а следобяд като се наядохме в 13.30 и като хукнахме на разходка та до 17 часа ....то на него нали си му е кеф....вози си го мама,а то не шава не мърда....а мама не я пита навъртях с тая количка поне 5 км....без крака останах,но пък много се искевих че му беше така приятно,добре че количката ми е много лека и удобна.....и сега пак спинка та да видим до кога.....Може да съм малко объркана но бързам....Толкова ми липсвате иска ми се пак да имаме време да си пишем всеки денsmiling smiley
Хайде пак ще пиша като имам повече време.Сега мога да кача няколко снимкиsmiling smiley Както нямах време така цяла книга написахsmiling smiley
Целувки на всичкиsmiling smiley cunki kiss

17.08.2007 г. раждане - 3.470 / 49 см.;
20.08.2007 г. изписване - 3.350 / 49 см.;
21.08.2008 г. 1 годинка - 9.230 / 80 см.;
04.02.2009 г. 1,6годинки- 11.500/ 83 см.;
20.05.2009 г. 1,9годинки- 12.000/ 88 см.;
17.08.2009 г. 2 годинки - 13.000/ 92 см.;
Няма по-голямо наследство,което да оставиш на детето си,от времето прекарано с него!

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 10 September, 2007 20:55

НАй- накарая няколко свободни минутки преди Ради да се събуди и да се къпем. След вчерашното посещение на другите баба и дядо, днес имаше яко чистене и подреждане. Все пак успяхме да направим първа разходка с количката за 30 мин. на слънчице. Бебо спа непробудно и като се прибрахме се окори. Дано времето се запази по дълго слънчевко и да понаваксаме с разходките.
Поли и ние не се справяме с режима - оставила съм го на поисване. Лошото при нас е, че в повечето случаи се цедя и трябва да го предугаждам кога ше се събуди. А иначе дам ли му да суче заспива на мига. За сега това е най - доброто ни успокоително и приспивателно.
Рони ние сме само на "Памперс" от началото и досега са ми пропускали няколко пъти - вчера цели 3 пъти!!! Първо реших, че не съм го стегнала хубаво, но три пъти за един ден - малко е множко. Започвам да се замислям, да ги сменим. Иначе засега не е дал алергична реакция.
Биба ти ме разби - как така акате на 3 - 4 дена веднъж eye popping smiley и досега бяхте само на кърма, нали? А аз си мислех, че като като само се кърмят бебета нямат запек sram А Василенка не плачка ли?!
Аз не мога да преценя, дали Ради мрънка заради запека или го почнаха коликите. Свива крачета, напъва се и после се изтяга целия и почервенява и като се отпусне почва да плаче. Повече ми прилича на запек, а и от снощи не е акал, ама като не знам как протичат коликите и се чудя.
Чара кога успяхте и на почивка да идете с малкия yeah smiley браво на вас.
Амонита как мина вчера погачата - да разказваш подробно какво се прави, че и нас ни чака.
Айде лека и спокойна и целувки на бебоците

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 11 September, 2007 08:37

Svetlita, ne se trevoji za jaltenicata!Poneje bqhme dalgo v bolnicata, 6te ti napi6a tova koeto znaq!Nie po4ti do 30 den q kaahme, no ako ima6 samnenie 4e deteto jaltee, zavidi go na 4asten lekar ako djipito nehae, s jaltenicata sled 10 den ot rajdaneto 6ega ne biva1Razbrah v bolnicata 4e kakvoto i da se poqvi neobi4aino pri edno malko dete ne e normalno, ne da te pla6a, a za tvoe uspokoenie otidete da mu prosledat ob6tiq bilirubin!V tova nqma ni6to lo6o1 Po princip ima deca i do 3 mesec karat leka jaltenica, zavisi s kakav bilirubin sa.Nie specialno bqhme s 290, pada6e na 160, posle pak 260 i taka spadna na 30 den na 50 i nakraq 20, 4e i 16 be6e skoro.
Jaltenicata, ili po to4no bavnoto i ozdravqvane se dalji na nqkolko ne6ta:
1.ako deteto e morfologi4no nedorazvito - v smisal da e rodeno okolo termina , iznoseno, no ne s dobre oformeni vatre6ni organi, naprimer i pri nas be6e po4ti taka, stava vapros za ne dobre razvit 4eren drob i jla4en mehur, koito s vremeto se oformqt i jaltenicata se iz4istva, NO, s pomo6ta na lekarstva!Nie specialno piehme raazztvor na fenobarbital mislq be6e!
2.druga pri4ina moje da bade nqkakva neuto4nena infekciq, koqto nie sa6to imame, no zaradi nehaene na lekare, razbrahme za neq, za infekciqta, edva sled kato se ottarvahme ot jaltenicata, poneje kasno ni napraviha tezi izsledvaniq.

I taka de, nadqvam se malko da sam ti bila polezna!
Ako misle6 4e deteto se hrani normalno, 4e e jizneno, i ne e otpadnalo i otpusnato, ne se trevoji, ponqkoga jaltiq cvqt na kojata, se iz4istva dori i sedmici sled prekaranata jaltenica.No ako zabeleje6 pojaltqvan e na kojata, daa ne iska da qde deteto ili da se zadolqva s malko, ako ima sekret v agal4etata na o4i4kite i e s wql ob6t muskulen tonus, potarsi lekar!

3.Edna druga pri4ina za bavno otminavane na jalteciata,i tova e nai bezobidnata pri4ina e nali4ie na golqmo koli4estvo mastni kiselini v karmata1Moqta karma q izlsedvaha togava, no az nqmah takiva kiselini1Ako eventualno maikata ima, ne e nujno da spira karmeneto, no i ima nqkolko varianta, ili da prevarqva karmata koqto dava na bebo, li da karmi bez da se trevoji , takiva bebeta s takava karma mogat da karat jaltenicta do 4 si mesec bez opasnost

Istinata za jaltenicata 4e e normalna, samo kogato e pri novoredeni ili samo kogato edna ot tezi pri4ini e nalice i se vzemat merki.No ako misle6 4e tova te trevoji, po dobre otidi na pregled pri nqkoi neontolog zza da vidat deteto!

Jelaq ti vsi4ko dobro i dano samo si vnu6a6 4e e jalto bebeto i dano nqma ni6to trevojno!
Niebqhme ne samo jalti ami oranjavi napravi, mn bavno pobelq Viktor!
Ina4e lek den na vsi4ki mami jelaq i izvenete mi za filosofstvaneto, no znaq 4e e dobre spodelqneto na ne6tata s koito ne sme naqsno!

Изпратено: chara (IP регистриран)
Дата: 11 September, 2007 09:36

Ани, ми ние гледаме всяка събота и неделя да се махаме от софия. Имаме място на язовир Батак, но все още нямаме вила там, но това не ни пречи да ходим през уикендите. Въздуха там е толкова чист, направо е супер.

Ние също сме на памперс и засега сме имали няколко аварии само, но алергии не.

Вчера бяхме на консултация, Борко е качил 1 кг и 3 см от изписването. докторката ни каза да започваме със соковете. Аз мислех че са по-късно, но с баткото пак втория месец сме започнали с ябълка. Вие захранвате ли вече бебетата?

Baby Boris Album

Lilypie 1st Birthday Ticker

Дата: 11 September, 2007 10:21

Dobre de, ne znaq ve4e i az mislq si 4e ne slagam pampersa pravilno!Moje bi e taka za6toto sa mu golemi li, ami toi e ve4e 3400 po posledni danni ot predi sedmica, dnes 6te vidim na konsultaciqta1Eto sega pak be6e mokar i vse otstrani i kam grab4eto!Kazaha mi da mu slagam pi6leto nagore kato mu slagam pampersite 4e taka tr pri mom4encata, a v knijkata na pampers pi6e da se slaga nadolu!Mn se napi6kva, az sam samo na prostira i na utiqta!winking smiley

Дата: 11 September, 2007 10:27

Дата: 11 September, 2007 10:35

Редактирано 1 пъти последният път 11.09.2007 10:36.

Изпратено: sonia.toncheva (IP регистриран)
Дата: 11 September, 2007 11:00

Zdraveite momi4eta mnogo mi e ma4no 4e ne moga da pi6a redovno no o6te ne sme si opravili kompa nadiavam se ve4e drugata sedmica da stane za6toto moia maj e msega v komandirovka v London i kato si doide drugata sedmica mi obe6ta 4e 6te go opravi.Gledam 4e vsi4ki ste dobre i ste na linia mnogo se radvam 4e va4e sme v palen sastav.Nie s Viktor sme dobre samo kadeto tezi koliki sa ni ko6mar ve4er ot kam 18h do 23h e niakakav ujas mili4kia pla4e iakata ama niama kak ni6to ne mu pomaga.Dano skoro dea svar6i tozi ad.Ina4e si hapva dobre karmim se i varvi dobre va4e ima edni takiva sladki buzki.Razgledah i album4eto vsi4ki beboci sa tolkova sladki 4e mi ide da gi zhruskam.Az skoro 6te vi ka4a novi snimki na Viki.
Haide 4ao za sega 6te gledam po 4esti4ko da pi6a pak kato opravim kompa 6te sam s vas vseki den.
Celuvki na vsi4ki.

Re: sarca ;N;:0 A5 ;N;55 1515 #!" 2007sarca
Изпратено: danny.ivanova (IP регистриран)
Дата: 11 September, 2007 11:01

Zdraveite I ot men!
Nie sme na liniq ve4e kolikite ni zapo4naha no za sega gi ovladqvame s 4aiseto na Hipp predi da se hranim. Ina4e si coca bebo zdravata 4e daje I ostava. O6te ne ni e padnalo pap4eto no mai mai dnes na konsultaciqta 6te ni go mahnat ve4e.
Ina4e mi e krotu6ko za sega sedi pove4ko buden no se kokori, oglejda se I si zaspiva ve4e nqkolko pati savsem sam. Pla4ka rqdko I po malko no zadaljitelno vsqka ve4er kam 9:30! Ina4e sme dobre za sega o6te si imam zlatna pomo6nica-svekito. Prosto ne znam kato si otide tazi sedmica kak 6te se opravqm sami4ka. Sega tq mi var6i vsi4kata domakinska rabota I daje ne mi pozvolqva da I pomogna ni nai malko. Mai mnogo me e razglezila I 6te mi doide teji4ko otna4alo.
Samo da znaete kak si q obi4am kato rodna maika mi e!
Tova e ot nas za sega sled konsultaciqta pak 6te pi6a da dam ot4et smiling smiley
4ao I celuvki na beb4ovcite!

photo_1

Дата: 11 September, 2007 11:35

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 11 September, 2007 11:41

Здравейте мили момичета.
Първо искам отново да ви помоля по възможност да пишете на кирилица.Много е трудно , особено сега когато нямаме много време да се чете на латиница.Много искам да чета всички какво сте писали, но латиницата ми отнема много време, предполагам и не само на мен.Благодаря ви предварително.
Иначе погачата мина много добре.Аз луднах, но всичко беше ок.Премятаха го бебчо 25 жени а той не гъкна, само се кокореше и усмихваше.За сметка на това цяла нощ беше ужасно кисел.
Получи много подаръци, предимно дрешки.Ще кача снимки.
Относно памперсите и ние сме на Памперс, вече 3-ти размер, защото почна да пропуска 2-ри. Пъпчиците може да не са от алергия, а от подсичане.Сменете марката и ако продължи най-вероятно е подсечен.
За акането, когато продължи няколко дни запека може да се пие Дуфалак.Аз още не съм давала, защото не ми се е налагало, но сме си купили за всеки случай.

Изпратено: evilpolly (IP регистриран)
Дата: 11 September, 2007 12:49

Момичета, да се запиша и аз днесsmiling smiley
Ние сме малко по-добре вече - нощно време спим повечко, но за сметка на това следобедите са малък ужас за мен, защото за тези колики май нищо не помага... angry smiley
С нетърпение чакам да стане на 15-20 дни и да ходим на консултацията да се мерим и теглим... Пък и да почват разходките вече lud smqh tanc
Силве, Илияна е родила днес - момиченце - Кристиана - 3250гр и 50смsmiling smiley Надявам се да успея да й се обадя, само Весито да ми прати нейния телефон... Или ако ти го имаш прати ми го на личниsmiling smiley
Светле, дано се оправяте по-бързо с малкия Алекс... Стискам ви палци! thumbs up
Рони, и ние почти всеки ден по веднъж сме мокри около гръбчето или отстрани... Чудех се дали е от това как аз слагам памперса или просто трябва да сменим памперсите...!? Ама вчера и днес още нямаме опишкванеwinking smiley Иначе и аз незнам накъде да му слагам пишлето, ама май като е надолу е по-добрия вариант...
За акането - ние засега нямаме проблем - дано и занапред е така...
Между другото и аз напълно подкрепям Ани за призива за кирилицата - трудно е четенето на латиница, особено в малките промеждутъци време, които имаме... Освен Дани, която пише не от PC, моля ви ползвайте фонетика или БДС...! pregradka
Усмивки пращам на всички cvete tanc

Тома - website

Страници:  <<1234567891011...Последна страница>>
Страница:5 от 14

Тази тема е затворена.