Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Забелване на половото членче при момченцата?
Изпратено: Gery007 (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2007 09:48

Аз нищо не правя по въпроса и забелязах, че самичко е започнало да се забелва. Лекичко по време на къпане го издърпвам и мисля, че скоро ще се забели само.

Изпратено: tanya_pz (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2007 11:24

Калоян е на 20 дни - педиатърката ни показа, как да забелваме, още на 10-тия ден, при първото домашно посещение. Каза, че е добре да се прави по време на баня - детето не показва никаква реакция (а дали пък аз не съм прекалено внимателна 8-, и да не извършвам процедурата, както трябва, от страх да не го заболи)!

24.11.2007 - 3.800кг, 53см (раждане)
26.11.2008 - 11.200кг, 81см
04.03.2009 - 11.800кг, 83см
17.06.2009 - 12кг, 87см; 23.09.2009 - 12,500кг, 90см; 13.01.2010 - 13,500кг, 92см

Изпратено: Vili_ (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2007 17:29

Нашата педиатърка сама извършва тази процедура и ни заръчва при къпане да поддържаме достигантото ниво на забелване.Направи го на когато бяхме на 2 месеца,направи го и днес.Като гледах и сърцето ми щеше да изкочи,незнам дали сама бих се справила.

[/url]Lilypie 2nd Birthday Ticker

Изпратено: Emiliyka (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2007 11:55

При нас джипито ни го забели на 4 месеца. Малкият явно не му стана комфортно и досега като го види започва да реве неистово. Иначе на мен дава да му го забелвам. Правя го през ден и малко, по малко има резултат. Отначало много трудно се забелваше, кървеше понеже кожичката още не е еластична, но сега е без проблем. Стига само да го накарам да лежи спокойно - само дръпвам докъдето позволява, изчиствам и венага връщам обратно. Напоследък и той сам си помага с тази процедура - откри , че има нещо различно и като се почне едно дърпане grinning smiley. Понякога излизат от само себе си едни прозрачни топченца

</a[url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1131/1458518912.JPG]

Изпратено: newage (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2013 14:16

През различните години билковите растения придобиват по-голяма или по-малка лечебна сила в зависимост от много фактори – природни и енергийни.

Тази година билката репей, коренът от нея, са особено мощни. Разбрах това от една добра билкарка и резултатите бяха наистина мощни. Синът ми е вече на 7 години, а все още кожичката на пишлето му е като хоботче, т.е. не се дърпа и по никакъв начин не се почиства. Все отлагахме препоръчваната ни операция до деня, в който не опитахме с репея. Слагах детето да седне за 5-10 минути в леген с отвара от репей и само за 14 дни се изчисти постоянно активиращото се възпаление и кожичката се забели безболезнено; след всяка баня забелвахме помалко, дотолкова, че малко да го заболи от разпъването. Това стана само за 14 дни за сметка на 14 минутна операция, както все пак си е медицинска интервенция

Отварата се прави от 1ч.л. настърган и изсушен корен от репей, вари се 15 мин, може и по-дълго, като целта е отварата да стане с жълтеникав цвят и това е в зависимост от силата на растението. Сваля се от огъня, кисне до изстиване и се разрежда с колкото вода е нужно.
Силно противовъзпалително е, затова повлиява и бактерии, гъбички и други замърсявания в женските полови органи. Аз лично си жабуря венците с отварата, разредена 1:3, изплаквам лицето с нея, мажа корема при неразположение и за сега това ми е било нужно, но явно може да се използва през кожата за доста неща, но повтарям само външно.

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.