Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
prohodilki
Изпратено: illonka_nikolova (IP регистриран)
Дата: 21 January, 2008 21:26

mojete li da mi kajete na koia vazrast se slaga bebeto v prohodilka? blagodaria predvaritelno

Re: prohodilki
Изпратено: Julia P-G (IP регистриран)
Дата: 21 January, 2008 21:33

На нашата пишеше 6 месеца, на толкова го сложих и Валери. Не съм имала проблеми, доволна съм, а и на него много му харесваше. В началото го слагах съвсем за мъничко, после по повече и така, до към 11-тия месец, когато проходи.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker
[@]

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 21 January, 2008 21:50

На нашата пишеше 5м, но според мен е твърде рано. Почнахме на 8м, но не я ползвахме кой знае колко, на 11 ходеше сам.

Изпратено: baileys (IP регистриран)
Дата: 21 January, 2008 21:51

Не сме използвали, препочитам децата да следват естествения ход на развитието си uspeh Помоли да преместят темата в клуб "Бебе", там ще се включат доста мами smiling smiley

Обичай ближния и ближи обичания... bliz
Спазвай правилата, за да си в играта

Изпратено: ТАНЯ (IP регистриран)
Дата: 22 January, 2008 09:31

На 6м ,чудесно изобретение! thumbs up

Изпратено: emy (IP регистриран)
Дата: 22 January, 2008 09:48

От собствен опит бих казала, че съм категорично против проходилките. Ако все пак си решила, по-добре изчакай поне 8 месеца.

Изпратено: Branka (IP регистриран)
Дата: 22 January, 2008 09:50

Мисля,че 6 м. е малко рано..аз не ползвах-целия зор беше месец-два и хлапето проходи.определено нямаше нужда от още един паметник в къщи/така наричам големите играчки/

Изпратено: biba_4 (IP регистриран)
Дата: 22 January, 2008 10:53

Аз бях против проходилките!Но взеха,че ни подарихаwinking smileyВаси е на 6 месеца,проходилката я имаме от 3 дни.Сложих я няколко пъти за по 5 мин.МНого и харесва!Но не мисля да я ползвам,само в краен случей!winking smileyИ аз съм за естественото развитие на дечицата!Бранка,много си права за "паметниците"smiling smileysmiling smileysmiling smileyНаправо ми се задръсти къщата!

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 22 January, 2008 11:52

Голямо улеснение е това проходилката!Сложих Еми на почти 8 месеца за пръв път и голямо щъкане падаше,можеше да докопа всичко,което й хареса!
А 6 месеца мисля че е малко раничко

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Изпратено: anneto_r (IP регистриран)
Дата: 22 January, 2008 18:43

Аз сложих Роси в проходилка на 8 месеца и половина. Ползвам я само когато трябва да отида до WC и да свърша нещо и не иска да стои в кошарата.

[www.youtube.com] моята работа и моята страст

Изпратено: мърбълхет (IP регистриран)
Дата: 24 January, 2008 19:13

Аз също исках да следвам естествения ход на развитие, но Виктор не иска да стои в кошарата сам, а няма как да го пусна да пълзи навсякъде и се изкуших да поискам и тази вещ, за да пробвам.

Изпратено: illonka_nikolova (IP регистриран)
Дата: 2 February, 2008 09:49

Zdraveite, Mami.Neznam, na kakva prohodilka da se spra. Bihte li mi pomognahte s izbora.Predlojete mi prohodilka, ot koiato ste dovolni. Blagodaria vi.

Изпратено: nadja_r (IP регистриран)
Дата: 2 February, 2008 17:48

illonka,ние вчера взехме бънджи/на 6 месца и половина е бебка/,но в момента го ползваме като люлка. Огледах и се поинтересувах от проходилките.Вече са с нов дизайн-широка правоъгълна основа и по-скрити колелца за по-голяма стабилност и безопасност.Харесаха ми Jordani,но цените им са около 100лв.Мисля да изчакам още месец-два все пак.

Изпратено: bubana (IP регистриран)
Дата: 2 February, 2008 20:57

По принцип е желателно да се сложи детето след като може само да се изправя.Но някои майки ги слагат и по-рано.Наистина е невероятно улеснение за майката,но пък аз лично мисля,че това е единствената полза от нея.Моята дъщеря проходи без подобни уреди и се справи отлично за три месеца от момента в който се изправи ,до момента в който ходеше самостоятелно.

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2008 00:03

Сами го сложих на 10 месеца!
Калоян е почти на 8 сега и ми се струва абсурдно да го сложа!Смятам, че не е готов!

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Изпратено: lioni (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2008 01:52

Ортопед ме посъветва,че най-добре е след 8мия месец да се ползва и аз купих тогава на моето дете.

Изпратено: GerganaS (IP регистриран)
Дата: 3 March, 2008 09:01

Дъщеря ми беше на 5 месеца когато я сложих. Караше я като Шумахер smiling smileyне е имала никакви проблеми.

Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 3 March, 2008 13:53

на 6м почнахме да я ползваме
Нашата беше на Бертони и сме доволни

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.