Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Къде може да се купи Милумил HA 2 ?
Изпратено: Noora (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2005 10:54

Здравейте , някой знае ли къде може да се намери адаптирано мляко за предрасположени към алергии бебета- Аптомиа ХА 2 и Миломил ХА 2? Ще съм ви много благодарна ако отговорите.

Re: Къде може да се купи Милумил HA 2 ?
Изпратено: deti (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2005 11:34

След обяд ще проверя в магазинчето до нас аз съм в Овча купел и ще ти пиша дали го има.

[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]
[/url

Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.

Изпратено: krisy (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2005 14:05

И ние пихме такова до края на 6 месец, и когато си бяхме в България зимата се наложи да купувам, защото това което си носих свърши.И беше малко трудно в Пловдив.Само от аптеките ми казаха да го търся, защото ХА млеката са по-малко търсени и само с поръчка ставаше от София и по доста от складовете не търгували с такова че се застоявало.
Затова когато си поръчаш те съветвам - знам че е излишно, но все пак - виж срока на годност.Иначе беше по-скъпо от тук в Германия 9.25 Евро срещу 24 лева...И представяш ли си - попитах аптекарката дали може да се гарантира че е оригиналното немско или е правено в някой гараж в Бг - предпазлива съм - и тя ми отговори че не гарантира...

Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker

Lilypie 1st Birthday PicLilypie 1st Birthday Ticker

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2005 14:37

Магазин Бебелан-ул.Елисавета Багряна 4,до хотел Плиска.

Изпратено: LILI A. (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2005 15:03

В магазин "Пинокио" в Дружба има голям асортимент от млека - може би там ще го има?!

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.