Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  12345>>
Страница:1 от 5
Какви памперси използвате?
Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 18:08

Мамета, направо съм объркана и незнам какви памперси да купя! Купих цял пакет PAMPERS, и ужас - всички до един пропускат!!!!!! Кажете от кои памперси сте доволни да ги изпробвам и аз!

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Re: Какви памперси използвате?
Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 19:19

За мен Либерото са най-хубави, но са и по-скъпи. Ползвала съм Хъгис, малко по-твърди стоят от Памперс, но с тях Бебка спря да се зачервява, както се случваше често, когато беше с Памперс /това беше около 3-я си месец/. Освен това повече си отговарят на номерата, което ги прави по-изгодни, когато бебето достигне граничните килограми.
Ползвала съм и Молфикс - не са лоши, но всеки път ги бъркам кое е отпред и кое - отзад, заради еднаквите картинки. eye rolling smiley "Разумен" довод да се откажеш от тях. grinning smiley
Сега пак сме на Памперс, т.к. нямаше от Хъгиса, като ходих на "лов" за пеленки - нямам оплаквания, освен че ни идват малко по-скъпи.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: iina (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 20:25

Аз съм мн.доволна от памперс sleap&play,имам момиченце,купих да пробвам и либерото но са ми мн дебели,а моя позната има момче и само с либеро спасява положението...

Редактирано 1 пъти последният път 08.09.2008 20:27.

Изпратено: st_uk (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 22:12

Аз ползвам Либеро още повече ми харесват Хъджис, но за съжаление в нашият град се намират трудно.

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 22:15

Ползвах на Хъджис - пропускаха, ползвах на Молфикс - Коко като пишкаше и ставах много твърди, така и си останах на Памперс. Вярно е, че в началото доста си пропускаха, но според мен си е нормално. Сега като порастнахме нямаме проблем. Цяла нощ държим, хубаво си попиват, мекички се. Аз съм доволна

Изпратено: petia78 (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 22:58

И аз смених Памперс,защото пропускаха.
Сега сме на Либеро от около 3 месеца вече и съм много доволна.

www.bg-mamma.com

photo_1

Изпратено: j_nikolova (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2008 23:12

Здравейте!
Първите памперси явно винаги пропускат,защото бебо пишка много начесто явно.
Преди ползвах на Памперс и на Хъджис,но сега взимаме Еви Бейби и съм супер доволна,абсолютна имитация на памперс,ароматизирани и идват доста по евтини.

Изпратено: mimsy (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 08:27

Здравейте и от мен.
И аз не съм доволна от Памперс,в началото бяхме на Хъджис и са супер,но идват доста скъпо.Ползвала сън и на Либеро,хубави са ама са дебели.Сега от 45 месеца сме на Еви бейби и съм супер доволна.Не помня от кога не сме се събуждали мокри.

Изпратено: albina (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 08:29

Ползвала съм libero, Huggies, Molfix, Pampers sleep & play И Pampers active baby с алое, така че имам впечатления от тези. И така накратко за тях:
1) Libero - много са дебели;
2) Huggies - дупето се зачервяваше и бяха твърди, все едно имаше някакъв много дебел картон или ламарина (пълен ужас);
3) Molfix - бях доволна, стават, попиват добре;
4) Pampers sleep & play - ползвах ги когато бебка беше много малка и не пиеше толкова вода; нито веднъж не са ми пропускали; бях много доволна;
5) Pampers active baby с алое - тези са ми фаворитът; откакто ги ползвам дупето не се е зачервявало, мекички са и много удобни, не са ми пропускали, а моята сладурана напоследък в жегите пие много вода.
Изводът е - Pampers с алое. Но знам че при всяко бебе е различно, така че трябва да се пробва.

Изпратено: veselinka (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 09:21

Още от раждането на Вани пробвах всякакви марки памперси, всички пропускаха дори и леко пълни, особено вечер. Много се притеснявах, но се оказа че е така при момченцата smqh Докато спеше настрани пропускаха. Сега сме на sleep & play и съм много доволна. uspeh

Изпратено: peteto81 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 09:41

аз ползвам либеро и хъджис и съм много доволна и от двете марки

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 11:46

Като стана въпрос за Еви бейби, една моя приятелка ги ползва за бебчето си и също ги хвали. Аз не съм ги пробвала обаче.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: Sladka_Macka (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 11:47

Когато бебка се роди бяхме с Хъгис и много ми харесаха.Беше сухичка и не се зачервяваше,после като се прибрахме от болницата минахме на Памперс но цялото ни дупе се обрина и въпреки постоянното миене след всеки памперс и мазане с кремчета положението не се оправи.Затова минахме на Либеро и съм доволна.Но Хъгис определено ми харесват най-много.

[link=http://@#$%&][img noborder]http://@#$%&/text/4bbc34899b814.gif[/img][/link]

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 13:12

Значи, като гледам, ще пробвам Либеро и Еви бейби. Да видим - купих Еви бейби и още някакви там, по три бройки от всеки вид, да пробвам. Либеро не ги дават на бройка, както и Хъгис, тъй че ще трябва да рискувам с цели пакети. За това събирам мнения. Мерси, мамчета! winking smiley

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 13:30

в началото купих памперс и последва мощно опикаване.после пробвах хъджис,същата работа.тогава взех либеро и нещата се подобриха.верно че са малко дебелички,но в началото бебо като не шаваше ,вършеха работа.не помня кога пак минах на памперс,може би след 6-я месец и вече всичко беше наред.явно при момченцата е нормално.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: galiacaneva (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 14:54

оранжевите на ПАМПЕРС,защото са по-тънички.И Алекс като бебе все беше мокър отстрани и ползвахме какви ли не марки и все пропускаха,но сега всичко е наред,явно докато са мънички всички са така

Изпратено: rosiiv (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 18:09

Първите които купих бяха на Памперс и също като при теб всеки 2-ри пропускаше.Преминах на Либеро-наистина много са хубави,но ми идваха малко скъпички.До миналата седмица бяхме с Кан бебе-за мен те са много добри,а и не са скъпи.Казвам до миналата седмица,защото вече не ползваме памперси.Моя бебо порастна. grinning smiley

Изпратено: Najda (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 18:17

Аз ползвам Sleep and play на Памперс(тънки са и страшно добре абсорбират) и съм много доволна бебо винаги е сух!В началото бях с Хъджис много ми ги нахвалиха обаче постоянно пропускаха и дупето мокро...

[picasaweb.google.com]#

,

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 20:53

между другото не съм доволна от оранжевия памперс.ми алекс все му е мокра кожата.май защото тези са без зеления слой,който поема влагата.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 21:09

На нас Памперс също ни протичаха и не бях доволна.Смених ги с Еви бейби-ароматизирани и с разтегателни лепки,но вече лепките са нормални и започнах с Прити бейби!Много съм доволна защото хващат мн удобно,защото са с мека разтеглива задна част и разтеглива лепка,но рядко се намират.КОгато ги няма взимам Бимбо бамба,но и те не са с разтеглива лепка и така ни идват леко малки в кръстчето,но иначе никой друг не ми пропуска!Ползвала съм и на Либеро и на Хепи не намирам никаква разлика освен че са твърди нищо особено!Най-случих на тия Прити бейби и не са скъпи,но много рядко се намират sad smiley ако си с момченце затова протичат защото предполагам вдигаш пишката нагоре при нас това беш проблема или взимаш точен номер-трябва да е един номер по-голям!И не вдигай вече пишката и няма да имате проблеми!Вдигали сая преди заради пелените сега няма нужда вече,ама в началото и аз вдигах и всеки ден мокри!

Страници:  12345>>
Страница:1 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.