Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: Какви памперси използвате?
Изпратено: pakita (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 22:20

Ние използваме пелените на Pampers, Huggies, Can bebe.Доволна съм и от трите марки, много рядко са пропуснали.Пробвах и на Либеро но са много дебели и сравнително по скъпички.

<a h

"Здрави деца, щастливи майки!"

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 23:35

Да ви кажа,че понякога не памперса е виновен,а това,че бебето предпочита да спи само на една страна и там е мокро после.И аз сменях много памперси,но когато взе да се върти на всички страни не пропускат.Сега ползвам на памперс,че са тънки м/у крачетата!

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 10 September, 2008 09:25

Аз на памперс, които взех за новородени бебета
/№ 2/, не пропускаха и за това взех цял пакет след това № 3 - обаче нали ви казвам, страшна работа, всеки пропуска. ПО-нататък може и аз да мина на памперс, може би при различните номера е различно, незнам и аз.

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: eli_gb (IP регистриран)
Дата: 10 September, 2008 09:48

С каката бях само на Pampers, веднъж пробвах с Libero, но не ми харесаха. Сега пак сме с Pampers.

Дата: 10 September, 2008 16:12

Пак казвам не винаги памперса е виновен.Малките спят,стоят на една и съща страна по-дълго и също може да пропусне.Също така не е задължително да е скъп,за да е хубав.Аз бях доволна доскоро от Tujours,но ги спрях и взех по-тънки-Pampers. Приятен ден.

Дата: 11 September, 2008 09:17

Здравейте, тази вечер малкият беше мокър целия и на два пъти се преобличахме. Явно не е от памперсите този път, защото беше мокър от кръстчето нагоре. Ама нали е момченце и може заради пишката, ако нещо е била нагоре, незнам. Но иначе Памперс пропущаха, той беше целият с мокро дупе. Сега пробвам Еве бейби и Кан бейби - да видим. Засега съм доволна и от двете, но може би трябва да вземам по-голям размер, за да може по-нагоре да се сложи в кръстчето и така.......

Lilypie

Изпратено: beboka (IP регистриран)
Дата: 13 September, 2008 16:16

аз имам момченце с много нежна кожа.Наложи се да минем през почти всички марки памперси и от нито едни не бях доволна.Или е напишкан от кръста нагоре или е наакан по панталоните или подсечен.Сега ми предложиха тожур и се родих направо.Верно малко са твърдички и дебели но поне винаги е сух,чист и най-вече с здрава кожа на дупето.

Дата: 13 September, 2008 17:13

Да ви кажа, мамчета, май най-доволна съм от Еви бейби. Дори пробвах малко по-големия размер, от този, който би трябвало да вземам. Иначе Либеро пробвах - не ми харесват, Кан бейби - също не ми харесват, Молфикс - много са твърди...., май други не съм пробвала, но мисля да купя един пакет Еви бейби следващия път. smiling smiley

Lilypie

Дата: 13 September, 2008 21:15

Тужур са супер,и аз до скоро ги ползвах,ама като проходи много дебели ми се сториха м/у краката!smiling smiley

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: ani_d (IP регистриран)
Дата: 13 September, 2008 22:17

Ние ползваме Huggies. Засега съм много доволна. Най-напред бях взела най-малките, но се оказаха наистина малки, защото ние се родихме 4200гр. Сега минах на по-големия размер 4-9кг и съм доволна - издържат по цяла нощ без да пропуснат. С обриви на дупето също нямаме проблеми.

Изпратено: dilqna 23 (IP регистриран)
Дата: 15 September, 2008 10:06

аз използвам Еви Бейби и съм много доволна.На памперс ми пропускаха и ги смених,а сега тези дори миришат на кремче,много приятно.

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 15 September, 2008 14:14

Ползвала съм и с двете само Памперс и никога не са ми пропускали,доволна съм!

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Изпратено: ivanka1979 (IP регистриран)
Дата: 15 September, 2008 14:21

Ползвали сме какви ли не,но най-доволна съм от Хъджис и Хапи-отпред и отзад са с ластик.

Изпратено: bbb83 (IP регистриран)
Дата: 16 September, 2008 21:13

Aз използвам Еви Бейби,доволна съм от тях.

kitka Виктория е родена на 18.12.2006г в 02:20 3,300кг-50см 25.03.2008г-10,700кг-78см kitka

-I love you Robert Pattinson,my favorit movie Twilight

Pregnancy Tickers from WiddlyTinks.com

Изпратено: Cvetomila (IP регистриран)
Дата: 16 September, 2008 21:52

Приятел фармацефт ме посъветва да не сменям памперсите - с каквато марка започна с нея да продължа до края - обяснението бе нещо от сорта на "кожата на бебетата "свиквала" с дадените характеристика на пелените и при смяна можела да се прояви алергична реакция". Нещо такова беше. аз съм на Памперс - за себе си съм доволна, понякога изпускат на кръстчето - то Теа като го "завихри" акото и то вземе че й излезе на кръста - как става тоя номер - само момето знаеsmiling smiley

Изпратено: maria80 (IP регистриран)
Дата: 17 September, 2008 11:26

И аз съм доволна от Либеро

Изпратено: Kira (IP регистриран)
Дата: 17 September, 2008 11:27

Ползвам Памперс-доволна съм!

[media.snimka.bg]
26.03.2008г.-3,550кг ,50см.-раждане

Изпратено: Trifonova (IP регистриран)
Дата: 17 September, 2008 11:35

Ние сме само на Либеро и съм много доволна.

Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2008 19:38

Сега сменихме с Елкос и съм страшно доволна!Точно за каквито ви говорех-с разтеглива лепка и цяла задна част!Много са и мекички и по-тънки и почти не се усеща,че е с Памперс!И пак са евтини!

Изпратено: ralitsa (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2008 22:04

ето тези 2 вида..много сьм доволна:

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.