Клуб 'Бебе' : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5
Re: Какви памперси използвате?
Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2008 22:24

Изпратено: sladkata_zita (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2008 22:37

Аз съм ползвала Памперс,Хъджис и Либеро.В началото Либеро наистина бяха по-широчки но сега са супер.Незнам дали защото ползваме по-голям номер или са ги подобрили но съм най-доволна от тях!
Хъджис са много красивички но и те взеха да ми пропускат а за Памперс да не говорим-не ми харесват!
Все пак всички деца са различни така че моят съвет е да си набележиш няколко марки и да си вземеш по няколко бройки да ги пробваш!Така най-лесно ше си избереш.Успех!

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2008 23:13

krdessi в Па-па (нали беше от Стара Загора дано не се бъркам) има още 2,3 вида които са много добри,аз имам и момиче и момче така че са изпитани от към пола на бебето и за капак са големи пишльовци grinning smiley
Освен Еви другите добри са Вибеле-то и Прити бейби,аз купувам предимно тях smiling smiley
А до 6 месеца изпозвахме Нанис също съм много доволна на са малко по-дебелчки

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: garbo (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2008 23:51

аз ползвам на памперс(sleep-player),и съм доволна.с пишкането нямаме проблеми-никога не ни е излизало,но за акането-почти винаги ни излиза отстрани и си цапаме дрешката,незнам защо така,а вие на това ли му викате пропускане?
с Либеро пак ни излиза от акото отстрани.
то ми се струва ,че с какъвто и памперс да си пак ще излиза отстрани,то бебето като го изстреля не може всичко да остане вътре .thumbs up smiley

то пак ,че ние сме улучили модерни времена,че едно време горките майки как са слагали по 3 ката пелени и после пери,че пери .........тези памперси са голямо улеснение.

baby

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 23 September, 2008 10:19

Merinikc, благодаря за инфото. ДА, от СЗ съм. Магазин Па-Па ми идва доста далеч и пазаря от един друг, до баня Пиперка. Аз раждах в Ниамед и там ползваха едни памперси, ама какви??? Засега купувам Еви бейби и съм много доволна. Но някой ден, като имам път към ПА-ПА, може да си купя от другите да пробвам. Дано да ги дават на бройки. smiling smiley

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: tsvetence (IP регистриран)
Дата: 23 September, 2008 13:35

На нас памперс така ни обриват дупето,че милото само мрънка като я преобувам!От началото ползвах само Хъджис,но се намират лесно само в големите градове,та като отидохме при моите родители в провинцията започнахме да купуваме и Либеро и сега си ползваме само тях!Те освен,че са по-дебели,имат ластиче отзад и не пропускат мокро,докъто памперс пропускат мокрото!А са и по-евтини от Хъджис!!

[@]

Изпратено: Nelyto (IP регистриран)
Дата: 23 September, 2008 15:51

И аз ползвам на хъджис но май взеха да ми пропускат от начало бях на либеро и бях страшно доволна сега мисля пак на либеро да минавам освен това и са по дбелички за зимата thumbs up

18.05.08-3.150 -50см-раждане
21.05.08-2.980-50см-изписване
19.06.08-3.670-53см-на 1 мес
29.07.08-5.010-59см
28.08.08-6.000-61см
29.09.08-6.740-63.5см
30.10.08-7.260-66.5см
29.11.08-7.700-67см
30.12.08-8.260-69.5см

[www.snimka.bg]
ник-nelesita
парола-1111

Изпратено: Merinikc (IP регистриран)
Дата: 24 September, 2008 23:18

krdessi Написал:
-------------------------------------------------------
> Merinikc, благодаря за инфото. ДА, от СЗ съм.
> Магазин Па-Па ми идва доста далеч и пазаря от един
> друг, до баня Пиперка. Аз раждах в Ниамед и там
> ползваха едни памперси, ама какви??? Засега
> купувам Еви бейби и съм много доволна. Но някой
> ден, като имам път към ПА-ПА, може да си купя от
> другите да пробвам. Дано да ги дават на бройки.
>
>
Дават дват,по бройка да искаш пак ще ти дадат smiling smiley
В Ниамед неползваха ли Еви беби?Те са хубави щом си доволна от дадена марка хич недей да ги сменяш winking smiley
И на мен ПА-Па ми е далече ама аз ходя веднъж в месеца и пазаря накуп всичко и повече не купувам нищо за месеца winking smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: kety1 (IP регистриран)
Дата: 26 September, 2008 11:04

Изпратено: l_cucova (IP регистриран)
Дата: 26 September, 2008 23:12

В началото бяхме на Памперс - Ню Борн и ми харесваха, след това взехме обикновения Памперс и те започнаха да пропускат. С моя позната си говорихме и стигнахме до извода, че са по- голям размер и не стават за новородено. От тогава обаче минах на Sleep&Pay и съм много доволна. Последния път обаче купих цял пакет на Хъджис 80 бр. и се оказаха ужасни. До сега не ми се беше случвало да се късат ластиците...

Изпратено: karmelita (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2008 07:29

Huggies polzvame. Biahme na Pampers ot nachaloto no akoto ni beshe vinagi po celia grub - sled koeto se nalagashe redovno da pera naakanite bodite. A higgies ne mi propuskat.Dovilna sam. A puk bratovchetka mi polzva Simpaty Baby- i e super dovolna.

Изпратено: radost183 (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2008 12:09

Препоръчвам ЕВи бейби

Изпратено: Brina (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2008 09:44

Polzvam Pampers i sam dovolna. no ot okolo 4 meseca na sam vzimame pampers - ga6ti4ki, za6toto e edin malak panair dokato smenim dupeto !!!

Изпратено: damqna_bs (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 14:06

Аз ползвам памперс и съм много доволна,може да са по скъпи от някой други марки но поне си заслужават uspehi

Изпратено: valito 79 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 15:34

хъджис

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 15:38

rosiiv Написал:
-------------------------------------------------------
> Първите които купих бяха на Памперс и също като
> при теб всеки 2-ри пропускаше.Преминах на
> Либеро-наистина много са хубави,но ми идваха малко
> скъпички.До миналата седмица бяхме с Кан бебе-за
> мен те са много добри,а и не са скъпи.Казвам до
> миналата седмица,защото вече не ползваме
> памперси.Моя бебо порастна.
>
>
>

ние също ползваме кан бебе, както и еви бейби, доста по-евтини са от памперс, а са тяхно производство, иначе от памперс се изривахме, хъджис са хубави, но са по-скъпички...

Изпратено: kirovka (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 15:42

От началото ползвах "Памперс" , вечно бяхме мокри и оакани, минах на "Хъджис" - нито веднъж не са пропуснали

Изпратено: elince_84 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 16:50

Ние от самото начало ползваме ПАМПЕРС и съм много доволна, но може би защото не съм ползвала други марки. Обаче ми направи впечатление, понякога пропускат, но само като майка ми или баба ми му слагат памперса - сигурно не го наместват правилно. А сега спим по 10 часа и преди това се приспиваме 1 час и изобщо нищо не пропуска и дупето винаги е сухо. Нормално е да илиза на кръстчето акото, защото понякога налягането е голямо, а в кръста всички ппамперси леко се разхлабват и трябва все някъде да избие grinning smiley

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 17:10

Аз минах също на Памперс от известно време насам....

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: kote1980 (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2009 17:49

Ние от самото начало започнахме на Хъджис и бях много доволна...пробвахме и Еви бейби,но не останах очарована,а сега сме на Либеро...като качество не намирам разлика от Хъджис,но ми излизат по изгодно като цена!

Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.