Кърмене : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Кога започват коликите?
Изпратено: русалка (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 14:06

Взех да се чудя по този въпрос...Вече бебо е на месец, и мисля че още няма колики eye rolling smiley Кога да ги очаквам? С първото дете съм забравила,минаха повече от 5години от тогава...Споделете как беше при вашите деца?

Re: Кога започват коликите?
Изпратено: Stefaniq (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 14:18

При нас започнаха на 22 ден.Но доколкото съм информирана само 30% от кърмачетата имат колики,а вас може да са ви пропуснали winking smiley

Изпратено: ika_d (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 14:42

При нас започнаха от 15 ден. Знам, че второто дете почти няма колики или ако има те са съвсем слаби.

Lilypie Lilypie
Сертифициран консултант към Националния комитет по кърмене
0896 418 488 - Кабинет по кърмене

Изпратено: Nifada (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 15:12

Около 20тия ден.Бяха много рядко , през 2-3 дни. Спасяваше ни само мехлемчето на Бебинос. Мажех и коремчето, отгоре пуловер4е ( беше март) и я гушках. Така заспиваше и по някое време махах пуловерчето.
Какъвто и сироп да съм давала нямаше ефект кой знае какъв.

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 15:13

При нас запо4наха около 18-20тия ден. Бяха много силни и наистина поспряха след 3тия месец. Макар и не напълно.

Изпратено: radiewolf (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 16:35

Строго индивидуално, лекарите казват, че започват след 20тия ден, на Нина обачи тогава само и се засилиха.. имахме колики още на 5тия ден.. дано пък вас да ви пропуснат!

Изпратено: karagogova (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 17:04

ние нямахме колики, така 4е може и вие да сте късметлии и да нямате.

[
bgphoto.net]

Изпратено: gergana (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 17:27

Коликите на моите деца започнаха от втората седмици, голямата имаше един месец, малката - 3 месеца. На сестра ми децата нямаха колики. Няма никаква закономерност, зависи от детето.

Изпратено: dany_ip (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2006 20:20

Нашите започнаха на 9-ия ден и в началото бяха ужасни sad smiley .Продължават и сега,но не всеки ден и са мнооооого по леки.Надявам се мъника скоро съвсем да се отърве от тяхsmiling smiley

Изпратено: русалка (IP регистриран)
Дата: 23 August, 2006 09:06

А как разбирате, че са точно колики,бебето може да плаче по много причини... eye rolling smiley

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.