Кърмене : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...2930313233343536373839>>
Страница:38 от 39
Re: Кои са кърмещите мами?
Изпратено: juja24 (IP регистриран)
Дата: 10 June, 2009 11:04

привет и от нас и ние се кърмим пове4е от 5 месеца

Изпратено: pepa77 (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2009 22:27

Хайде и аз да се включа.Ние се кърмим на поискване и през ноща.Спи при мен и суче когато поиска.Дано се кърмим още дълго,поне до годинката.

Re: >8 A0 :J@<5I8B5 <0<8?
Изпратено: danny_stoyanova (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2009 14:57

danny.ivanova Написал:
-------------------------------------------------------
> Zdraveite I ot men mili mami!
> Neka I az se ot4eta pri vas nie sme edva na 5 dni
> no ve4e soi se karmim savsem normalno. I smqtam da
> e taka kolkoto se moje po-dalgo vreme. Nqma ni6to
> po prekrasno ot tova da vidq malkoto si angel4e
> kak se uspokoqva I sgu6va na gardite mi.
> Pozdravi na vsi4ki!

Ето че пак съм тук...Този път със второто ни детенце smiling smiley

Първия път се представихме доста скромно...надявам се този път да пожънем по-голям успех...Затова и смятам при нужда да отправям смело и безотговорно въпросите си към дългокърмещите мами...Разчитам на вас!

Изпратено: rosa_bg (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2009 16:13

Здравейте мами!
И аз се пресъединявам към вас. Лили е на 3месеца и 1седмица и в момента ми виси на циците. smiling bouncing smiley За момента е изцяло на кърма и съм решила поне до 6-тия месец да се задържим така. Още не съм решила как ще се захранваме, но мисля да започнем със зеленчуци. Все пак е малко рано да го мисля та ще видим. smiling smiley
Успех на всички, решили да кърмят!

bg-mamma.com bg-mamma.com

Изпратено: britt (IP регистриран)
Дата: 7 October, 2009 16:26

Точица е ходещо кърмаче, при това пристрастено. Кърмим се на поискване. Захраних я на 7 навършени месеца. Едва напоследък започна да обръща внимание на твърдата храна.

Изпратено: nalan91 (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2009 22:22

nie sme na 3 i sme samo na karma i mislim ta prodaljavame taka smiling smiley

Изпратено: angora (IP регистриран)
Дата: 15 November, 2009 16:02

Здравейте, мили мамчета!
Аз и съпругът ми се гордеем, че кърмя. Имам голямо дете на 6г. и 4 месеца, което съм кърмила до 2г. и 8м. и сега си имаме бебче, което също кърмя. Мисля, че това да имаш кърма зависи изцяло от майката-дали се цеди правилно и на време и т.н.
Поздравявам всички майчета, който кърмят децата си! Тези моменти са незабравими и безценни!

Изпратено: animated (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 15:28

ами и аз да се запиша, нищо че вече веднъж съм се вписвала тук( токава беше друго бебето вече батко grinning smiley ) .Елена е на 6м и все още се кърмим като от седмица се и захранваме. Дай боже да изкараме още доста време на кърма.
Прави ми впечатление ,че повече мами кърмят сега,докато с баткото когато се кърмехме и бяха по-малко и не четяха толкова.Сега четат и не се доверяват сляпо на лекарите дето им разправят да захранват от 40-тия ден и т.н..
Адмирации за всички кърмещи мами от мен!!! aplodismenti uspehi

Изпратено: Svetlina75 (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2009 22:23

Не вярвах, че ще успея да кърмя толкова дълго време, защото при нас кърменето се оказа доста трънлив път. Сега сме на 5 месеца и 6 дни и след няколко неуспешни опита преди 3 дни да давам картоф на беба реших, че ще поизчакам още малко със захранването. На това мнение е и нашата педиатърка, за което aplodismenti.
Успех на всички мами, които са убедени и имат желанието да кърмят, защото това е ключът към успешното и продължително кърмене.

Lilypie Second Birthday tickers

Раждане на Ния на 24.06.2009 - 3.260 кг, 50 см Изписване на 28.06.2009 - 3.050 кг
На 28.07.2010 - 7.800 кг, 72 см

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 1 December, 2009 12:44

И ние с Борис се разписваме тук. Големи бяха притесненията ми в началото. Борката се роди 45 дена по-рано. Прекара 3 седмици в кувьоз, където го храниха с АМ , първо през сонда, после с шише. Не искаха да нося кърма. Не можех дори да го пипам. През цялото време аз се цедях и поддържах кърмата. Много се притеснявах, но твърдо бях решила, че няма да се отказвам и ще го кърмя. В родилното ми предлагаха хапчета за спиране на кърмата и ме убеждаваха, че едва ли ще засуче. Отговарях, че тогава ще цедя и ще давам във шише. За моя радост бебо засука веднага и нямахме никакви проблеми. За сега сме изцяло на кърма,храним се на поискване и бебо надава повече от добре.

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Страници:  <<Първа страница...2930313233343536373839>>
Страница:38 от 39

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.