Искам да забременея : © Български Бебе Център
Съвет
Изпратено: Stacy07 (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2009 16:04

Zdraveite
iskam da pitam imam problem predi sedmica razbrah che ne moga da imam deca, a za in vitro shansa mi e 18 % moje li nqkoi da mi dade suvet? Sus podoben sluchai kato moq.
Predvaritelno Blagodarq.
Stanislava

Редактирано 1 пъти последният път 08.07.2009 22:33.

Re: suvet
Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2009 16:19

Здравей!Поста ти е доста объркващ и незнам дали някой ще може да ти даде съвет въз основа на това,което си написала.
Какъв проблем имаш?Кой ти каза,че шанса ти е 18%?
Опитай да обясниш по-подролно за какво става въпрос.
Поздрави!

П.С.пиши на кирилица,че така трудно се чете.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Редактирано 1 пъти последният път 08.07.2009 16:20.

Дата: 8 July, 2009 16:39

Здравей
Оперирина сам 1997г. Киста на десен яичник изцяло махнат смених много лекари с годините,но никога не ми бяха казвали че не мога да имам деца. Пиех лекарства за да ми е редовен. Но 2003 др. Тимева от майчин дом ми даде съвет да ги спра и да оставя природата. Един вид от само себе си ще ми се нормализира, но минаха години, идваше ми,оскъден и нередовен. Живях в чужбина и не взех мерки. сега сам си в България. Отидох при Др. Тодоров и той ми направи диагноза - Генетично спиране развитието на яйчниците и матка, десния яйчник същто си е наместото не бил махнат просто, защото е малък не се е виждал.Деца по естествен път не мога да имам. А с минимално лечение от 6 месеца, шанса е 18%за ин витро, защото органите са ми като на 12 годишна, а аз сам на 28.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2009 16:50

Потърси още едно две мнения на специалисти.
Оперирали са те през 1997 за да ти махнат яйчника и сега се оказва че не са го махнали?Правилно ли разбрах? Те тея са за съд!
Имам позната,на която бяха поставили диагноза като твоята. Подготви се за инвитро и малко преди процедурата разбра че е бременна.Сега си има детенце на 3 годинки.

А колкото до съвета....щом това е шанса,не виждам място за колебание.
НАДЕЖДАТА НЕ УМИРА ПОСЛЕДНА,ТЯ НИКОГА НЕ УМИРА!

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 8 July, 2009 16:59

Да правилно си разбрала и ти Благодаря!!!
Просто искам да разбера какъв ми е шанса Др Тодоров каза,че случай като моя е срещал, но ми каза, и че е 1-но на 10 000 са случайте като моя....

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2009 18:20

мила, не се отчайвай. винаги има надежда.
тръгни при добри специалисти по стерилитет и нещата ще се подредят. за това трябва много силно да вярваш, те лекарите си знаят. има толкова различни стимулации, манипулации, донорски яйцеклетки, ще видиш че и ти ще си гушнеш детенцето.
желая ти късмет и пиши какво става с теб, но важното е да избереш много добра клиника по стерилитет.

Re: Съвет
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2009 22:43

Стаси,не зная какво се случило с теб.Как този д-р постави тази диагноза?Разкажи по подробно ако си наясно.Но бих те посъветвала да потърсиш добър репродуктивен специалист.Успех.

Дата: 9 July, 2009 10:08

Др. Тодоров е един от най - добрите диагностици в тази област и знам, че трябва да отида и при други такива, но това с процентите уби всичко в мен. Дори да забременея ин витро шанса да задържа плодът е минимален. Благодаря ви!!!

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 9 July, 2009 11:11

Стаси,кой д-р Тодоров имаш в предвид?Посети клиника по стерилитет.А за процента успеваемост е много индивидуално .Всяка клиника си има своя статистика.

Дата: 9 July, 2009 11:18

Др. Тодоров. Това е часна клиника по стерилитет казва се Клиника Тодорови. Двама братя са.

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2009 23:03

Стейси, няма да се отказваш и отчайваш! Ако трябва се консултирай и на друго място. За осиновяване мислили ли сте?

Дата: 13 July, 2009 10:41

Здравей Таня!!
За осиновяване не съм мислила, все още незнам какво ми се случва и съм много объркана..........
Благодаря на всички много сте мили!!!
Хубава седмица!!!!

Изпратено: mecholana (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2009 15:33

Стаси аз така и не стигнах до процедури, забраменях спонтанно, изненадващо за всички, но доколкото знам, братя Тодорови по една или друга причина не са смятани "за едни от най-добрите специалисти", има доста недеволни от тях... Да не те занимавам, имам близки, които са им били пациенти, не говоря празни приказки. Просто вече има доста "по-успяващи" от тях, ако мога така да се изразя. Явно си от София, иди в Клиника Малинов, в Център София на д-р Владимиров или в клиниката на доц. Щерев (между другото Тимева работи вече там).
Където и до отидеш трябва да си сигурна, че там лекарите правят всичко възможно да установят и лекуват проблема, а не да те мотаят с години.

Успех, дано съм помогнала!

Нашето съкровище Мишо

Дата: 16 July, 2009 10:54

Благодаря ти!!!
Да ще го имам в предвид и да ще отида и на двете места. Благодаря ти много!!!

Re:rometnceto
Изпратено: rumenceto_vr1011 (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2009 16:07

Zdraveite ot 6 meseca opitvame s priqtelq mi da imame beb4e i vse nestava.vseki mesec 4akame i nishto molq vi kajete mi kakvo da napavim.Blagodarim vi predvaritelno

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.