Искам да забременея : © Български Бебе Център
Трябва да се включите / регистрирате за да докладвате .
моля ,изкажете мнение!help
Изпратено: bertavd (IP регистриран)
Дата: 25 September, 2009 19:07

здравейте!Вчера правих ЯМР на хипофиза във Алесандровска болница,това е резултата.Ще съм ви благодарна ако поне малко ми помогнете защото нищо не разбирам! misli На настоящото
МРТ изследване не се отдеференезират интраселарно разположени огнищни лезии,ангажиращи невро-и аденохипофизата.Налице е приминирана на предния дял на жлезата,краниално,като оказва компресия върху селарната диафрагма.Едновременно с това се позитивира дискретно проявен мас-ефект върху питеитарния инфундибулум под формата на незначителна контролатирална девияциа на последния.На нативните Т1 серии не се установявят категорични кратирии за наличие на ТУ формация.Ковернозни синуси и каротидни сифони -интактни.Не се установява компресия върху селарната диафрагма.Нормална находка. Старична находка-енцефаломалатична киста разположена в каудалния полюс на десния путамен. Коментар;ЗА категорично отхвърляне на диагнозата питуитарен микроаденом е нужно многофазово постконтрастно МТР изследване.Много ви благодаря предварително,и успех на всички vnimanie kitka

Re: моля ,изкажете мнение!help
Изпратено: jordankazlatko (IP регистриран)
Дата: 24 March, 2010 15:21

hot smiley zapisah se za bezplaten pregled s cel inwitro,na moq pozhata sestra i su6to,za koeto durgawata otpuska 5000 lw.,no kude e ulowkata -pla6ta6 kato op za izsledwaniq-nigni ili ndosega sa dali kum 500-600lw.-ne wliza li w tazi suma neobhodimite izsledwaniq i t.n.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 24 March, 2010 16:27

За какви безпалтни изследвания става дума??
За фонда ИНВИТРО ли?

П.С. ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!!

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2010 00:05

Ами фонд инвитро отпуска сумата от 5000лв на двойката ,което включва лекарствата за стимулацията,ехографските прегледи по време стимулацията,хормоналните изследвания,пункцията,
Но не финансира изследванията преди да се достигне до инвитро.Напиши за какво точно сте дали пари?При самият опит е възможно да се доплати нещо,някое лекарство ,зависи .Но съгласи се ,че трябва да сме доволни че го има този фонд.
И пиши на кирилица!!!!!!!!!!!!!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.