Искам да забременея : © Български Бебе Център
Дайте съвет за добър лекар, когато проблема е при мъжа
Изпратено: irkaton (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2009 11:41

Моя много добра приятелка има проблем със забременяването. Правиха доста изследвания и се оказа , че при нея няма проблеми. При мъжа й се оказа че само 20% от сперматозоидите са подвижни. Той си ги прави при уж някакъв специалист, но като стана дума за лечение му казал че се бил откъснал от съвременните лекарства и го праща при друг , пък тоъ вече не е в Бг и т.н. Ако можете да ме посъветвате за някакъв специалист в тая област и къде се намира, ако е с предварителен час - някакъв телефон. Предварително ви благодаря. Ще се радвам заедно да им помогнем.

[url=http://www.kukuzya.ru/][/url

Re: Дайте съвет за добър лекар, когато проблема е при мъжа
Изпратено: geristo (IP регистриран)
Дата: 28 October, 2009 22:12

Здравей,
пиши от кой град са, за да помислим и предложим специалист.
От колко време правят опити?
И много е важно спермограмата да се повтори, ако е възможно(аз лично препоръчвам) в специализирана клиника по стерилитет.
Уж специалист изобщо не ми звучи добре, по-скоро вероятност от заблуди и проблеми в бъдеще.

[gt-galinatosheva.blogspot.com]

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 29 October, 2009 19:03

Подкрепям Геристо -Спермограма се прави само в СПЕЦИАЛИЗИРАНА КЛИНИКА от ембриолог.
Пиши за кой град става въпрос .

Изпратено: пейка в гората (IP регистриран)
Дата: 1 January, 2010 15:55

Д-р Кацаров София е най-добрият специалист андролог. Ако вече сте направили спермограма идете с нея при доктора. Ако само подвижността е проблема с малко добавки ще се справите.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.