Искам да забременея : © Български Бебе Център
с обич за към всички настоящи и бъдещи майки!
Изпратено: Petito3511 (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2009 03:15

Здравейте момичета!
Първо искам да се извиня за това,че най-вероятно всичко което ще напиша,вече е написано,но вчера се регистрирах и не съм прочела всичко.Не бих могла да не изкажа топлите чувства който пробудихте в мен!Не съм очаквала,че мога да срещна такова рвазбиране и такава съпричастност в интернет пространството! При положение,че не го получих от семейството и приятелите.
С моя приятел също искаме да ставаме мама и тати и пробваме от няколко месеца.Не получавам разбиране и подкрепа от никой,освен от него.Когато споделя с светкащи очи с някой,че ми закаснява чувам само упреци-"не се вманиачавай","внушаваш си вече","нали сватбата ви ще е май месец за къде бързаш" и само темподобни отрицателни изказвания.
Много по-добре се чувствам откакто ви открих!
Та моя проблем в момента е следния.Миналия месец МЦ беше само 2,3 дни и по-слаб,това ми се случва за първи път...този месец ми закаснява с 5 дни smiling smiley от 3 дни много ме болят гърдите,доста по големи са,изпитвам болка ниско доло в яйчниците,гадеше ми се,но само следобяд,но вече не и коремчето ми е много надуто.Незнам дали не се дължи на това,че от 3 седмици не съм във България и може би от смяната на климата sad smiley направих си тест,държа да отбележа,че е 24 евро тук...но беше отрицателен.ще се върна във България чак след седмица и чак тогава ще си направя кръвен тест,но не издържам вечеsad smiley само за това мисля...

Re: с обич за към всички настоящи и бъдещи майки!
Изпратено: Petya Vykrest (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2009 08:25

Пети, първо добре дошла при нас. Всички тук сме се събрали, защото милеем за едно и също- да чуем думата"мамо". Относно твоя проблем незнам какво да те посъветвам, но тук има по- опитни бебеправещи, които съм сигурна ще ти дадат подходящ съвет. Каня те да се присъединиш в темата ни"Есента е тука вече, чакаме те с обич мъничко човече" и ти пожелавам бързо преминаване в клуба на бременелките cvete

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.