Искам да забременея : © Български Бебе Център
Искам да забременея
Изпратено: viktoria_90 (IP регистриран)
Дата: 7 April, 2010 09:50

Zdraveite! smiling smiley Predi 4-meseca mi otkriha ranichka lekarkata mi kaza che e malko po golqma ot obiknovennoto kolkoto 5-stotinki. Ne sam rajdala za tova ne moje da mi badepremahnata s tok,za lekarkata mi imashe dva varianta da namerq solcogyn i da mi e namaje,ili da se opitam da zabremeneq i sled kato rodq da mi e izgori.Otchaqna sam tai kato navsqkade tarsih tova lekarstvo no taka i ne go namerih. Ot 3-meseca probvame no polojitelen rezultat nqma zapochnahme veche 4 mesec sopitite no sam chuvala i chetq po internet che tazi ranishka preche da zabremeneesh. Pisha vi sas cel ako moje da mi pomognetepo nqkakv nachin s nqkakav savet zashtoto v tova sastoqnie v koeto se namiram v momenta ne go pojelavam na nikogo!

Re: Искам да забременея
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 7 April, 2010 10:38

Здравей, Вики! Моят съвет е да потърсиш още едно лекарско мнение. В случай, че при постоянни опити за зачеване, в рамките на една година няма бременност е редно двойката да се обърне към специалист по стерилитет. smiling smiley

Администратор

Изпратено: mimiign (IP регистриран)
Дата: 7 April, 2010 13:01

Вики, щом имаш намерение да забременяваш поне според мен засега забрави раничката - няма смисъл да е третираш с лекарство или ток и скоро след това да родиш, защото пак може да се отвори. Поне моята като е горяха ме питаха дали имам намерение в рамките на близката една година да забременявам.

А за забременяването - нека минат поне 6 м опити и тогава мисли за тръгване по лекари

Дата: 7 April, 2010 14:41

Blagodarq za savetite prosto mi e mnogo pritesneno ne sam spokoina kato znam za tazi ranichka. Az sashto se nadqvam da zabremeneq vsichko da e nared i sled kato rodq da mi premahnat ranichkata. Prosto kato slusham i cheta ot lqvo i dqsno takiva frapirashti neshta nqma kak da ne se pritesnq.

Изпратено: nalan91 (IP регистриран)
Дата: 7 April, 2010 17:10

сестра ми преди да забременеи имаше раничка после забременя роди и раничката се излекува от самосебеси такаче се успокой kitka

Дата: 8 April, 2010 11:06

Vchera bqh na drug lekar i toi mi kaza che dokato imam tazi ranichka ne moga da zabremeneq zashtoto tova e infekciq koqto otdelq kiselina. Tazi kiselina ubivala spermatozoidite. Ili mojebi imalo veroqtnost no bila tvarde malka. Sashto taka mi kaza che tovalekarstvo slocojyn sashto e kiselina. Taka che nqmalo znachenie dali shte se gori s tok ili s kiselina-solcojyn. Neznam kakvo da pravq ako ste chuvali neshto pomognete mi molq vi. smiling smiley

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 8 April, 2010 21:55

Вики,раничката не пречи на забременяването.Може да създаде проблем през бременноста.При нераждали жени по принцип докторите препоръчват мазане с разни лекарства,а горенето го отхвърлят като вариант.А тези 3 месеца н ги мисли ,опитай се да не мислиш ,наслаждавай се на всеки миг,прави любов и сама ще се учудиш когато съвсем скоро видиш двете чертички.
А цитонамазка направиха ли ти?
Успех.
Моля те пиши на КИРИЛИЦА!!!!!!!!

Редактирано 1 пъти последният път 08.04.2010 21:55.

Дата: 9 April, 2010 11:27

и аз скоро имах раничка и ми я обгориха преди това бях пуснала такава тема в клуб здраве и там едно момиче писа че се е лекувало и с криотерапия попитай лекаря си и за него. УСПЕХ

Дата: 11 April, 2010 12:35

Здравейте cunki Миналия ден бях в Пловдив на лекар при доктор Минев. Др-Минев ми обясни няма нищо старашно за тази рана стига да не се развие в рак,но процеса в който това може да стане е дълаг от три до пет години. Ако една жена има рана не е нужно веднага да е гори с ток,още повеце ако не е раждала. Тя трабва първо да овладее инфекцията която се полуцава в последствие от раната-предписва и се лецение.След като е излекувана инфекцията може да запоцне с опитите за бебе,задължително трябва на всеки 6-месеца да си взима цитонамазка за да се следи състоянието и.След като роди спокойно може да изгори с ток раната. Доктора ми възложи лецение след като го свърша,давам нов старт за опитите за бебе. Искренно благодаря за съветите,стискаите палци скоро да стана мама. aplodismenti

Дата: 11 April, 2010 13:54

дано мила и да не забравиш да ни се похвалиш след като видиш ДВЕТЕ чертички palci стискам палци това да е колкото се може по скоро pregradka. УСПЕХ...

Дата: 17 June, 2010 13:05

Здравейте момичета ето че и аз видях двете чартички бременна съм бях много отчаяна какво ли не ми минаваше през главата но вече всичко свърши сега сме безкрайно щастливи Исках да споделя с вас радоста си! smiling smiley grinning smiley

Дата: 17 June, 2010 13:39

eйййй страхотна новина skok желая ти една безпроблемна бременност и накрая здраво засмяно и малко ревливо бебе kokoko

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 18 June, 2010 23:12

Ееееееее,супер! Леко и безпроблемно бременеене!!!

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.