Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: няколко глупави въпроси за начинаещи-относно бременост
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2011 21:17

Никита,незнам лекарят ти доколко е запознат с проблемно забременяване ,защото от кварталния АГ до специалист по стерилитет има огромна разлика.
Ти Кломифена (Клостилбегит )след цветната снимка ли го пи?И следеше ли те лекарят ти докато го приемаше?Странно защо след година чак те е пратил на снимка?Обърни се към съответния специалист ,и не пий билки на своя глава.Ние сме в по долната темичка ,заповядай при нас .

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!!!!!!!

Изпратено: nikita 88 (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2011 08:29

Аз сам малко неорентирана,незная в коя тема сте.Да кломифена го пих след снимката,но без лекарско предписание,една колежка ми го препорача.Има и др.аз бях около 78 кг. и лекарят ми каза,че може би,защото сам дебела и за това не се получава.Предписа ми метфогама за да отслабна,станах 64кг.Всеки месец ми биеше прегнил по 2 амп.,пиех но щпа,утрогестан и нз.може и др. да имаше,но вече не си спомням всичките лекарства.Все сащото си е.От септември не ходя на лекар,защото няма резултат.Всеки месец си взима по 20лв.за преглед.А прегнила,които ми е бил,е бил в повече.

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2011 23:43

Никита нашата темичка е "Пролетно-великденски чудеса".Чакаме те там.
Струва ми се че трябва да потърсиш наистина специалист .Кажи за кой град става въпрос,ние ще ти препоръчаме лекар.

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.