Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567
Страница:7 от 7
Re: Пролетно-великденкски чудеса!
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2011 19:39

Хрис,на мен ми дойде на 3 ден след като спрях хапчетата.Док ми каза до 3-4-5 дни идва цикъла,спокойно.
Днес бях при док,още една опаковка марвелон ще пия,уфффффффф ,а така се надявах да започнем сега когато ми дойде sad smiley...
Хайде всички да се вписват,пак заченахте тези дни...

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2011 22:22

РОСИ, и на мен така на 3тия ден ми дойде,т.е днес и така ме боли корема,отпаднала съм супер ми е зле,а малката хич неме слуша,лелллеел едва издържам, ти от къде го намираш тоя Марвелон и на мен ми го бяха предписали ,но не го намерих и сега пия Милигест.Пожелавам ти успех когато и да започнете опитите,дано всичко е ок.При теб за втори път ли щеше да е?
Другите как сте в тия жеги,при нас е нечовешки топло.ве4е се прибрахме от морето и едва дишам тук...

Изпратено: Antony29 (IP регистриран)
Дата: 23 July, 2011 10:50

Момичета ще си имаме МОМИЧЕНЦЕ, толкова съм щастлива, с бебето всичко е наред вече съм 16 седмица. Утре заминаваме за морето с малкия и тати и от там ще пиша по често.
Много ви обичам!

[www.snimka.bg]

Дата: 23 July, 2011 16:32

Антони приятно моренце да си починеш и Честита Розова новинка,малка розова бебка ще си имате,живи и здрави!!!!

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 24 July, 2011 16:10

Браво Тони, чудесна новинка. живи и здрави да се и да се радвате на една чудесна млада дама.

ние вече сме си в къщи, но не остава никакво време за компа. чудесна почивка си изкарахме, голям релакс беше. мишленце беше много послушно и стови мама и тати да си отпочинат /на смени, но няма как/ другата година май ще се ходи с едната баба на почивка.

роси, дано това забавяне да е за хубаво. още малко остава до старта. стискай зъби.

уф, седнах на компа и малчо се събуди.

цунки на всички от нас

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 24 July, 2011 21:54

Привет! не съм ви чела, ама никак. Сраааам. Пусто временце, като не ни задържа в къщи много много...Така ще е, до ноември.
Прочетох само последните няколко поста.
Роска, може да е за добро това отлагане. Знам колко ти е писнало, ама....Ще стане!
Моли, а аз се чудех къде сте, не те виждам на кухнята от известно време. А то, било за хубаво. Браво за хубавата почивка!
Антони, честита розова новина и леки оставащи месеци!
Много хора се губят напоследък. Днес се сетих за Петя Въкрест, не се е разписвала от мноооого много отдавна.
Черешка е ок, нея я "следя" във фейса.Ххаха.
Титка? Бебо как е? Някоя снимка нова да пуснеш?
Плами, ти прибра ли се вече в Русе?

Ето ви една Бела-хубавела, която иска да върви вече, но само когато тя си иска. Тук иска да я носяяяяя

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 25 July, 2011 14:32

хубава Бела-как няма Мимка да иска да я носиш като се уморява детето,Май е проходи преди първият си рожден ден,а???

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 4 August, 2011 22:08

Няма ви нещо? То и аз не съм от най-редовните, де. Няколко дена не съм сядала изобщо пред компютъра. Имаме си тати вече, Бела е невероятно щастлива. Предполагах, че ще го е забравила, не го е виждала два месеца все пак. Но щом го видя увисна на врата му. Все го дърпа за крачола да я вземе.И щом е в него, не иска да идва при мене.Хитруша, вижда къде й минават номерата вече.
Челси, къде се покри и ти?
И всички останали, да не изброявам поименно.
Дано сте добре и тая липса дето ви е хванала да е затишие пред буря.
Хубава вечер.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 17 August, 2011 07:51

Добро утро момичета.Колко отдавна никой не е писал тук misli .С едно кафенце може пък да ви излъжа тази сутрин да се разпишете ezik .

Мимка,в БГ ли сте още?Беличка скоро ще е рожденничка,колко бързо растат децата.
Хрис,как сте вие?
Моли,гледах снимките в фейса,много чаровен ви е Галето celuvki .Как е той?
Челси,абе мила,драсни един ред ,какво става с теб?
Антони,расте ли коремчето?
Аз не успях да отида на море,не ми дават отпуска,но септември ако е хубаво ще отида да го видя,но пък ми се ще на планина да си починем някой ден .
Аз ще пия противозачатъчните до 26 .08 ,и ако всичко е наред с изледванията ми трябва да започнем около 29 ,30 със стимулацията.
Чакам ви сега вас да пишете.

Дата: 18 August, 2011 14:50

роси, вчерашното кафенце съм го изтървала, ама ако има днес няма да го пропусна

силно стискам палци миличка. дано всичко да е наред и да започнете този месец. цунки от нас

дребчо расте, все още си ми е добричък, като на моменти ни пробва дали може да мине метър, нооооо мама е строга и само като покажа пръстче за НЕ и значи НЕЕЕЕ.
бяхме малко на море и се върнахме с вирусче. малкия днес нещо ми повърна. дано да се размине леко, веднага го започнах с натриев цитрад + много течности. уффффф, дано се разминем.

хайде цунки, че отивамм да нагледам мишлето.

Дата: 18 August, 2011 17:15

Молинка,дано не е вирусче ,а еднократно повръщане.Къде бяхте на моренце?
Незнам къде са всички ,но се надявам скоро д имаме поне 2-3 хубави новини,че имаме нужда от вирусчета да пусне някой.
Моли,утре сутрин те чакам на кафенце ,ако има и други ще се радвам ......

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 18 August, 2011 18:46

Здравейте не съм писала скоро, чесме доста заети! Имах да организирам 3-4 мероприятия слава богу 2 вече минаха! Вчера официално станахме на 1 и беше невероятно парти! Ще кача снимки когато ми остане малко време! Хайде отпрашвам към ваната докато тати и дребен са навън!

Дата: 18 August, 2011 22:31

Челси, честит ти рожденник на патерици. Да е жив и здрав и мноооого, мноооого послушен.
покрай мишленце не ми остава много време за компа.
за сега само сутринта повърна, дано наистина да не се повтаря, че много се притесних.
лека вечер и мноооого цунки от нас

Дата: 19 August, 2011 09:16

добро утро момичета.

хайде кафенцето да е от мен днес

, че и коктейлчета да има понеже днес празнуваме 5 години от сватбата. бързо минаха, особенно след като щъркела ни донесе дребчо. дано сме живи и здрави и винаги да държим един на друг. пожелавам на вас цялото мое щастие милички. дано всичко да е наред и има само добри новинки тук

много много целувки от цялото ни семейство

Дата: 21 August, 2011 10:25

Ехеееееее тук сме имали много поводи за празнуване.
Честит рожден ден на порасналия Луи.Да ви е жив и здрав Челси.
Молинка,Честита годишнина.Много любов ви пожелавам и здраве за цялото семейство.
Хубав ден от мен .

Дата: 27 August, 2011 17:13

Здравейте мацки.
Пак сама си пиша тук winking smiley ,времето ще захладнее скоро и се надявам на по голяма активност тук.
Как сте ,а мъниците?
При мен има нужда от стиснати палци .Чакам лелката днес или утре и отивам при док ,пускаме хормоните и ако са ок започваме веднага стимулацията.Надявам се всичко да е наред ...........
Много ми се искаше да си направим една нова темичка,че заглавието ни (даже и с правописна грешка smqh ,която сега забелязох)е малко пролетно .......И отново въпроса "ами заглавие?"

Re: Пролетно-великденски чудеса!
Дата: 27 August, 2011 21:43

росенце, не съм спирала да те мисля миличка.
дано всичко да е наред и да започнете. много силно стискам палци. пу пу пу пу пу

а за темичката: Едно, две, три - време е бебчо да се появи....

цунки на всички, че едно дребче ме дърпа и май му се доспинка /много по-рано днес/

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2011 22:34

Здравейте,
нямам много време да пиша,влизам само да ви попитам има ли някой телефона на доктор Стаменов,много спешно ми трябва.Пишете на лични.
Благодаря предварително!

МЕЧТАЯ...->

Страници:  <<1234567
Страница:7 от 7

Тази тема е затворена.