Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567>>
Страница:5 от 7
Re: Пролетно-великденкски чудеса!
Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2011 15:35

Хриси аз мисля, че марианка има в предвит нещата които зависят от хората! Боклуците и мизерията! Това просто да се усмихнеш и да помогнвш на някой да намери пътя, а не да го изгледат със злоба! Аз още помня преди 3 ходини като си дойдох за последно как ми се скара някакъв на летището да си сваля очилата, ама не му прВеше впечатление колко беше мръсно наоколо икак вонеше на мухъл! Аз тогава и казах, че няма да се прибера докато тревата не се окоси, и спра да виждам кучета и котки на всеки ъгъл, за крави и кози да не говорим! Който иска да си гледа добитъка на село, ама в центъра на Варна ще ме извинят, е в Лондон още не съм видяла такова нещо! Аз и улично коте или куче не съм ама това е друг вапрос! Като бяхме последно в Бг с мъжо не спря да ме пита защо блоковете мазилката им пада а вътре апартаметите са луксозно обзаведени! Отиди обеснявай, че на хората не им пука! Една жена си хвърли боклука на улицата- вдигнах го и я спрях като и казах, че си е изтървала нещо изгледа ме все едно аз съм и длъжна да и прибирам боклука! Докато се теглят кредити за силикон няма да се оправи държавата! Навремето ние събирахме по лев от всеки апартамент да чистим около блока сега търсят стотинки да ходят да пушат! Няма лоши деца има лоши родители! Тук се качвам в автобуса и веднага ми се прави място да седна, а да не говоря за възрастни гора! Ох извинявам се ама и аз имам много насъбрано! Много пъти ме е досрамявало от каде съм и още повече пъти съм сажелявала, че съм нямала шанса на тукашните деца и че децата в Бг никога няма да го имат! Тук наистина е много бачкане ама знаеш за какво! Спирам че роман ще изпиша!

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2011 16:53

Аз да си кажа какво ми се случи из онези дни.В тая наша България. Отивам до водното с количката. Да , ама има 5-6 стъпала, които няма как да прекося сама. Докато се суетя, кой, как и какво, излиза охраната /чичко на над 65/ и най-учтиво ме приканва да вляза да си платя.Казвам, че имам нужда от помощ за количката и го питам ще ми помогне ли, при което получавам отговор "ааааа, не.не ми влиза в задълженията". За кратко изгубих ума и дума /а, рядко ми се случва/. Еле, помогна ми. На излизане, пак моля да ми помогне. Той става /на бюро е седнал!!!!/, отваря ми вратата, излизам,той затваря и си сяда на бюрото. Аз пак увисвам пред въпросните стъпала. Ама като запалих, като го подкарах....побеснях. Помогна ми пак, но на излизане ми каза "виж'те к'во госпожо, помагам ви, щото аз искам, не ми е задължение това. и да знаете, че другите майки само си качват количките".......
Все едно че го накарах да ме чеше по гърба.
Доста неща мога да напиша за няколко дена, започвам да си мисля, че бг мъж освен да пие ракия и да бие с юмрук по масата , за друго не става.
Та, ей такива дреболийки на пръв поглед трябва да се оправят. И хайде стига с тая криза, безработица и т.н. , или си възпитан или не.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 16 June, 2011 00:25

по тези болни теми не ми се говори а и не е тука мястото.....
за това пък да ви почерпя че днес остарявам и помъдрявам с още една годинка!!!

Дата: 16 June, 2011 10:28

Хрис, здрава да си и много щастлива! Честит Рожден Ден!

Дата: 21 June, 2011 00:30

Къде сте всички бе? Я да драснете по един ред! Ааааамаха. Кой, как, къде?
Запознах се с Моли. Много е сладка. ЗавиждайтИИИИИИИИsmiling smiley.
Гали е сладур голям, ама Бела му изяде половината десерт. Уж само да го опита й дадох, ама й хареса и си иска.
Записах си дЯтито на детска кухня и от днес я ползваме. Услажда й се много.
Роси?
Черешка?
Челси?
Хриси?
От днес ремонтирам с пълна пара. Егати таралежа дето си сложих в гащите. С малко дете и ремонт. Ама ще го изкараме и това.
Хайде, отивам да се паркирам в хоризонтално положение, че съм гроги.
И да пишете, ей.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2011 14:14

Здравейте сладуранки!

Мимка ме е изпреварила. да преди няколко дни се видяхме за първи път, днес пак се засякохме пред детската кухня. Двете дами са страхотни. Мимка е чудесен човек, а пък Беличка.....да я изям, един голям бонбон, който така сладко си хапва, пу пу пу.
не можем да се наприказваме на спокойствие, ама и те децата си искат своето, няма как.
докато са тук дано се срещаме отново, много ще ни е приятно.

пак стана една жега, галито нещо ми става супер рано, после заспива чак в 14 ч, спи около 2 ч, но се пробужда и като види, че има някой около него задрямва отново иначе скача прав и....това беше за днес. вечер все по-късно ми заспива около 22-22,3 и през нощта не спи като хората, направо съм вървящо зомби, да видим до кога ще имам сили

хайде разписвайте се, че голяма скука тук, ама дано да е за хубаво

цункиии

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2011 14:42

Хайде да се разпиша набързо докато са ми останали 2 мин. Нашият тати беше опериран в събота помспешност! Извадиха му жлъчката която беше пълна с камъни и пред спукване, което можеше да е много трагично! Слава богу сега си е в къщи и аз си го гледам и грижа за него! Той от своя страна вчера ме изкара извън релси ама му е леко простено и него си го боли бая ама не казва! Младши е прекрасен и се държи много добре! Ние се поглезихне в неделя, тъй като тук беше ден на бащата! С младши бяхме организирали една снимка-канвас на младши и батко му и домашно приготвена картичка, която е много готина с на малкия крачетата отпечатани и негова снимка отпред!
Надявам се всички да са добре, завиждам ви за срещата мимка и молинка за жалост аз няма да имам шанса да се запозная лично с никоя от вас в близките няколко горини!
П.п. Ние се опитваме да отганизираме и кръщене,я тези които са минали по този път или знает някоя хубава традиция да споделяр, че иначе ще е много английско !!

Изпратено: praschinka (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2011 15:30

имам бледа втора чертичка...ама сега тръпна в очакване на прегледа...стискайте палци милички...другата седмица в сряда мисля да отида...тогава стават 10 дни закъснение...

Дата: 21 June, 2011 23:12

ехейййййй има раздвижване браво,тъкмо в4ера нагледах че никой не се е разписал.
Хей сладурки завиждам ви за срещичката,ама много сте далече чакв Русе,бая път трбяада бия та да се видим.Ако някой пътува към южна България моля да свирка,може да се видим.
Прашинка,тихичко честито мила,ти някъде се покри а ималоз защо.Спокойно и моята така беше бледа ама хубаво порозовя след няколко дни когато забременях с Кари.
Мимка,вие колко време ще сте в БГ?Шом и ремонт сте подхванали значи пове4е от месец може би?
Челси,тукосвен рируалите в църквата които се правят и почерпаката след това нищо по различно няма....поне при нас.Моного неприятна случка сте имали,дано вашият тати е ве4е добре...
аз в4ера бях на преглед,за сега нямам кисти,но цикъла ми е доста нередовен в смисъл на различен интервал ми идва и лекарката ми предложи да пия противозачатъчно.аз съм пила преди години но съм забравила.исках да са по ниско дозирани ,изписа ми Марвелон или още едни с "М" но забравих как бяха трябва да погледна рецептата.Дани е удачно според вас да ги пия след тааи киста?Утре съм и на цитонамазка,така ме ешубе...дано резулатите са хубави.
това е от мен.Хубава ве4ер!!!!

Дата: 21 June, 2011 23:51

Челсиии, много неприятно това. Но ще се справите! Знам аз.А, че мъжете хленчотят в повече...то ясно.
Бързо да се възстановява тати.
А за среща, аз ти казах, че за малко ми се размина един курс с мъжо до Лондон. Ама дойда ли и за 5 мин ще се видим.Живи и здрави да сме само.
Прашинка, тихичко честито и от мен. Всичко ще е наред.
Хриси,ние плануваме като си дойде мъжът ми, към август да мръднем до Южна България. Но къде точно, не знам още. Няма да е до Димитровград, но ако е по наблизо, може и да се видим. Тук сме до края на август. Доста ми е зор, че от вчера банята ми е изкъртена до тухла. Ноооо, нали е за добро. Ще стане, беееее.
Черешка ми се губи нещо от доста време, ни във фейса, ни в скайпа, ни тук. Къде сииииии?
Днес записах дата за кръщенето на Беличка. Съвпада с рожденният й ден, а и така го исках аз.
Това от нас.

Редактирано 1 пъти последният път 21.06.2011 23:54.

Изпратено: danny_stoyanova (IP регистриран)
Дата: 22 June, 2011 15:12

здравейте!

отдавна не съм писала за което моля да ми простите...

Пашинка - тихичко честито и от нас...моята бледа чертичка (ито на 5-6 теста) скоро ще навърши две годинки smiling smiley стискаме палци

А вие другите - недейте чак толкова задълбава в българския манталитет, той си е такъв и една шепа кадърни и възпитани хора няма как да обърнат нещата...поне за сега...аз се уморих да се ядосвам на хорската завист и простотия и се научих да виждам целия си свят в очите на децата си, в тяхната болка и мъка, в тяхната радост и смях - и всичко друго го отминавам с лека ръка - е не знам дали съм права, но така ми харесва и искам те да бъдат ХОРА ,а не подли и гадни човечета дето само живуркат ... Радвайте се на децата си и живейте в техните усмивки - другите да решават за себе си smiling smiley

Ами здрасти и от нас
...колкото да се запишем за днес...

Ние снощи вдигнахме Т - 39,0, днес по обед пак - 38,0 и бяхме при доки. Нищо му няма на човека, ни гърло, ни уши, ни хрема, ни лимфни възли, ни дробчето му - нищо, само Т и е кисел...Доки заключи - или зъбче или Варицела, защото е контактен с доста болни деца (от групата на батко) и има малко пъпки, които обаче са твърде малко според мен за Варицела, но предпочитам да я кара сега отколкото после по ясли и градини да го вардя 21 дни у дома smiling smiley Та чакаме включване до петък...да видим какво ще да излезе smiling smiley дано само каквото и да е да минава бързо и леко че много киселее като вдигне Т.

Иначе махаме на пампито - днес имаме 1 наакани гащи и 1 напишкани иначе взе да казва за пишкането и за акането казва, но при свършен факт. Вече издържа 45-60мин без да пишка. Направо е герой, аз очаквах много мокри гащи за пране и съм доволна за сега от резултатите smiling smiley

Това е за сега от нас..
Ще легна и аз малко докато той спи, че нощес заради Т му не мигнах цяла нощ..

Чао за сега и целувки!

123

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 22 June, 2011 18:46

Ето ме и мен! Вече кума официално!
Сватбата беше разкошна...Просто приказка.Сега сме на медена седмица с младоженците във Велинград и от процедури и басейни време не остава да седна за малко да ви се похваля.Опитвам се да кача няколко снимки във фейса да ме видите каква кума съм била,но нещо в хотела интернета е под всякаква критика и не ми се получава.Пък и те са ми малко снимчиците,като дойдат от фотографа ще са мнооооооого повече.
Иначе съм си много добре,хистероскопията мина добре(не помня дали писах),няма полипи,всичко е ок,другия месец на контрола и септември дай боже СТАРТ...
Сега малко спа,за почивка и настроение,пък после ще го мисля в момента ама ХИЧ не ми е до това...
Оставям ви да ходя да се мажа с нещо,че днес доста добре поизгорях и да се оправям да излизаме!
Целувки!

МЕЧТАЯ...->

Дата: 23 June, 2011 13:00

здравейте!Моята цито на мазка излезна.2 А група съм ,доколкото изчетох в нета се касае за някакво възпзление.така ми е притеснено,на всикчкото отгоре и сутринта нещо прокървих,уж ми свърши а днес сми прицапа пак.утре ще ходя да си дам изледванията на гинеколожката да видим какво ще назначи.Ух вс енякви такива неща ми се случват.....
Черешка приятен релакс на Велинград.Ще стискаме палци на есен!!!!

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2011 13:41

Здравейте и от мен .
Черешка,ще чакаме снимки .Весело изкарване .Мисли за днес ,наслаждавай се на всеки миг ,пък наесен с нови сили ,заредена .
Дани,много сте пораснали бреййййййй.Бързо да оздравявате и да ви подминават ужасните болести.
Хрис,2А група е съвсем нормална за нас които водим полов живот .И аз съм такава .На патерици ,но от сърце честит рожден ден миличка!
Мимка,с тоя ремонт не ти завиждам winking smiley .Къде ще е кръщенето на Беличка?
Завиждам ви за срещичката.Понякога си мислч колко ще е хубаво да се организираме някой ден всички ,ама май ще е трудничко/////
Прашинка,тихичко честито.
Челси ,как е вашия тати?
Молинка,как е Галето?Нормализира ли му се режима?

Дата: 24 June, 2011 15:36

Здравейте милички

Челси, дано тати да е по-добре вече пък дребчо да слушка, че и мама е човек

Прашинка, пу пу пу само това ще кажа за сега. всичко ще е наред и след някой друг ден да ни се похвалиш

Хриси, съвсем си е нормално да сме 2-ра група. недей се тревожи, пък в нета въобще не се рови да четеш. там освен да си вкараш някакви черни мисли, така че по-добре пришпорвай с карито и никакъв нет за това.

Черешка, супер се радвам, че сте изкарали една чудесна сватба. ще чакаме снимки. къде сте във велинград, че и ние другия месец сме за 4 дни на спа с тати и дребчо. още от сега се чудя как да се появя по бански....мале, мале, ще уплаша хората. купих си много сладък бански с боксерки, ама като се видях.....уффффффффффффффффф, а бях супер мацка /да не се хваля, ама.../, май ще го карам на втория вариант - цял...но ще видим на какъв акъл ще съм тогава. пък и никой няма да ме познава, та мога да си опека стриите без много, много да му мисля.

Дани, ама и вие много сте пораснали. браво и за махането на пампата. аз май ще си чакам другото лято, че сега не разбира, пък през зимата ще му е студено на дупето, ама има време да му мислим и това.

Росенце, явно е от противозачатъчнитее. и аз като ги пиех съвсем ми се разбутваше цикъла. силно стискам палци.

а за спането на дребуса роман мога да напиша. поне за обяд спи около 3 ч, буди се ама като му дам бибата и заспива.
през нощта ми се буди, върти се, обикаля из кревата, изправя се прав....уффффффффффф дано скоро да се кротне, че нямам силички.

хайде цунки, че отивам малко да полегна, докато зверо не се е събудил

Изпратено: tita_06 (IP регистриран)
Дата: 24 June, 2011 15:41

Прашинка, честито тихичко и от мен!
Хриси, миналата година и моят резултат беше 2 гр., а тази година е 1 гр. Лекарката ми обясни, че предишният път вероятно съм имала вагинално възпаление. Иначе 2 гр. си е добра.
Роси, ти докъде стигна с инвитрото. Стискам палци!
Момичета, имаме два замразени ембриона, които ги мисля. Много искам пак да съм бременна, но ме е шубе.

Изпратено: plami_ruse81 (IP регистриран)
Дата: 24 June, 2011 17:35

Здравейте ,момичета hello
Не съм писала толкова отдавна,че чак съм си забравила името и паролата sram Роси ще те помоля в следващата темичка ако може да махнеш piseto и да ме впишеш с новото име give rose
Ще попрочета малко и по-късно пак ще се включа.Хубава и прохладна вечер засега от мен

Дата: 24 June, 2011 22:20

ехееее кой се появи. Добре дошла Плами. радваме се че писа. как си, какво правите?

малкия тъкмо заспа, малеее голям зор от ден на ден. май инатче се очертава, пък уж ми е добричък ама като го прихванат....

цункииии и лека нощ от нас

Дата: 25 June, 2011 22:14

ехо здравейте момичета!
Плами добре дошла мила!
Титка,няма за какво да те е страх ,нали знаеш че бременност с бременност не си прилича,както детенце с детенце.Щом искате още едно или две дечица пробвайте и кураж мила!
Моли,така за жалост,след годинката си показват характерчетата ,при нас много отдавна е на лице инатът,и затова много се ядосвам....но да са ни живи и здрави!
аз от понеделник почвам противозачатъчните,уф така ми е притеснено,дали ще ми понасят ,когато преди години ги пиех ми беше много зле....дано и ненапълнея от тях

Изпратено: Antony29 (IP регистриран)
Дата: 27 June, 2011 19:21

Здравейте и от мен!
Само да ви кажа, че бебето е много добре май пак ще е момченце, много исках сега да е момиче но и на това съм доволна живо и здравичко да е. Днес ходих да си направя биохимичен скрининг и след два дни ще са готови резултатите. Ще ви държа в течение.
Лека вечер от нас.

[www.snimka.bg]

Страници:  <<1234567>>
Страница:5 от 7

Тази тема е затворена.