Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567>>
Страница:6 от 7
Re: Пролетно-великденкски чудеса!
Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 27 June, 2011 22:46

Добър вечеееееер! Спите ли?
Плами, сещам се /от старият ти ник/, че си от Русе, хайде и с теб може да се запознаем. Ще ти пиша на лични.
Черешка, хайде СТАРТ, де. Ще стане, имам факс.
С Моли се засичаме пред кухнята, но аз с тези майстори все съм набързо. То правилно са казали хората "майстор в къщи да не влиза".Побеля ми....главата.
Хриси, аз не помня моята коя група е, но док каза, че е ок. А и документите ми са в Испания и няма как да погледна. Но щом не са ти казали нищо, свиркай си. Ок си.Не се вкарвай във филми, четейки от нета. Там глупости колкото щеш.
Роси, кръщенето ще е в Русе.Имах идея да е на Дряновския манастир или някъде на друг. Но се събираме около 30 човека и няма как,не мога да подсигуря транспорт за толкова хора. А и да бием толкова път за половин час не си струва. Та ще е тук, в нашата църква. За после, ще търся кръчме, където да ми направят меню за народа.
Дани, чувала съм, че шарките ако се карат преди 3 год. не се изгражда имунитет. Дано не е това.Но и да е...ще се изкара, няма как.
Титка, и аз имам още 3 замръзени и нямам търпения да се прибера и да видим док какво ще каже. Трябваше да мине година от секциото и тогава да говорим.
Антони, всичко ще е наред. Юнак да е, много важно. То и нашите мацки трябва да има кой да гони.Хе хе хеее.
Бела вече има седем зъба. Беснее, започна и с фасоните и ината...Оооооох. Здрава да ми е, ще минем и това.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Редактирано 1 пъти последният път 27.06.2011 22:47.

Дата: 27 June, 2011 23:03

Черешкаааа, забравих да отбележа ПРЕКРАСНИ СТЕ!!!Гледах снимкте във фейса. Все така да сте!!!Млади, хубави и щастливи! Пу пу пу.

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2011 13:21

ехооооооооо дружина как сте?
ние сме добре,ваканцята на село започна.Поне не съм сама ами сме пълна къща,племеницата и Кари дивеят на двора ,изкарваме ги по малко на центрото на селоот.то едно центро ,ама няма как поне се разнообразяват.
Мимка,доки ми каза че съм ок,нямало нищо притеснително това възпаление,каза че е ннормално,изписа ми глобулки,но ще ги слагам след моренцето,та поне да се изчисти и акоот там нещо си лепна.
Антони,честита синя новинка,аз защо разбрах че ти е първа бременност,нещо тотално съм се омотала.
черешка и аз да кажа че сте много хубави на сватбата.Кумата направо е била превъзходна>>>>winking smiley)))

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2011 17:09

Ето ме и мен...
Ама вие така ме засипахте с комплименти.... izchervqvane БЛАГОДАРЯ на всички за милите думи.
Аз какво да ви разправям-СКУКА,а то и времето едно такова откачено,не може човек да излезе едно кафе да изпие.Покрай сватбата поне имах работа постоянно,все някъде ходех,все нещо действах,а сега...
Дано само се оправи временцето да пообиколиме кафетата с приятелки,още на никой не съм разказвало подробно за сватбата,а вече ме сърби устата.Нямам търпение да си дойдат и младоженците да вземат снимките и видеото,поне няколко дена ще има с тях да се забавлявам.Не мога да повярвам,че вече всичко мина...беше като част от секундата,а толкова приготовления му ударихме.Важното е ,че всичко мина добре и беше точно така,както булката го искаше.
Хайде чао за сега от мен,целувки на всички дребосъци и хубав ден на всички настоящи и бъдещи мами!

МЕЧТАЯ...->

Изпратено: plami_ruse81 (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2011 18:08

Здравейте ,момичета hello
Много са порастнали всички дечица, големи са сладури пупу да не им е уроки cunki
мимка_м с удоволствие бих се запознала с теб и малката Бела ,а също и с Моли и малкия Гален smiling smileyКогато и където ви е удобно аз съм free kokteil
Пожелавам лека бременност на Прашинка и Antony29 ... uspeh и на финала едни хубави бебчета каквито са всички от това клубче baby palci
При мен нямаше много развитие и затова не съм влизала отдавна.Снимката за проходимостта на тръбите беше 6,спермограмата също,но висок пролактин и TSH wacko Смъкнахме пролактина с Достинекс доста бързо от очакваното за мен ,но и досега година след хапчетата стойността му е ок smiling smiley 320,4 при реф.ст.102-496 uspehi За TSH ходих на ендокринолог-липса на йод в последствие Еутирокс до края на живота ми по нейните думи sad smiley но и там вече съм по-добре- 9.84мин.год. при реф.ст. 0.27-4.20 сега вече е 0.963 skok Пуснахме и имунологични -там с изключение на CD16+56 +NK cells или т.наречените клетки убийци всичко е в норма.Пия в момента Агапурин и Биоактив+ селен+ цинк и след около месец ще пуснем една контрола след това трябва да се влива имуновенин sad smiley .Хубавата новина е ,че досега като ме е следил доки всеки месец има фоликул и то добър ..лигавицата се удебелява както трябва, но фоликула не се пукаше -тази неделя обаче за първи път се спука eye popping smiley Направо не повярвах на ушите си ...Спирам да дрънкам засега, че май доста дълго стана sram
Хубава вечер желая на всички и ГОЛЕЕЕМИ cunki на малките сладури [/url]

Дата: 28 June, 2011 18:10

Дата: 29 June, 2011 09:52

Добро утро на всички...

мечтаем за щъркелчо

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2011 22:53

Пак зачезнахте май unknw .......
Плами ,радвам се че си отново сред нас.Може този да е твоят месец ,знае ли се,стискам палци.
Черешка,аз не съм виждала снимките още,ще вляза тези дни да видя нашата гордост celuvki .
Антони,готови ли са изследванията ти?
Хрис,зле ли ти е от хапченцата?
Аз започнах втора опаковка противозачатъчни,и ще видим как ще е положението ,надявам се началото на август да започнем стимулацията......ако всичко е наред разбира се .
Дани,как е малкият ?Шарка ли е?

Дата: 6 July, 2011 13:39

Ехо къде сте??????
Роси,гадно ми е на стомаха от противозачатъчните,дори нощес страшно много ми се гадеше,бях на косъм от повръщане....На теб как ти понасят,имаш ли странични действия.Аз се притеснявам и от напълняване,защото реди години напълнях малко когато съм пила.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 6 July, 2011 22:09

здравейте момичета

все не остава много време за компа напоследък. дребчо не се спира на едно място и все търча след него.става рано, спи малко за обяд и вечер към 22,3-23,3 заспива, като се буди няколко пъти.

хриси, дано да минава вече това неразположение. сигурно е много гадно

плами, пиши ми когато ти е удобно, ще ми е приятно да се видим.

черешка, снимките са чудесни. ама много сте готини бе....

роси, не остава. нека бързо да минава времето.

цунки че дребчо започна да реве

Дата: 6 July, 2011 23:08

Хоп и аз тука. Никакви ви няма.
Аз приключих с пустият ремонт, сега си чакам само диванЯ за хола, претапициран. Пък да видим каква са я свършили.За да ми е готино ми се скапа и бойлера два дена след като стана банята.Но го ремонтираха набързо и него. Пфуууу, аман от майстори. Ма мина всичко вече.
Антони, как е бебчо?
Тита, при вас?
Хриси, майната им на килцата.Смъкват се. Важното е да си добре.
Няма да изброявам поименно. Мисля ви всички.

Дата: 6 July, 2011 23:54

Ехоо hello
Здравейте, момичета smiling smiley
Нещо странно се случва...отварям си профила и там пише ,че имам 4 писма ,а като се опитам да отворя входящите там няма нищо misli
Молинка ,и на мен ще ми е приятно най-накрая да се запознаем и да видя на живо малкия сладур tanc В момента не съм в Русе, но другия вторник се прибирам и съм свободна всеки ден smiling smiley
Роси ,няма как ще трябва да се изчака...този месец ще пуснем да се види дали са се смъкнали гадните клетки :be ,след което трябва да ми се влее имуновенин или нещо такова sad smiley А ,и мъжо е извън Бг и ще се прибере началото на август winking smiley Така ,че евентуално септември, но на теб ще стискам палци август и вярвам ,че всичко ще завърши с положително тестче
kiss
detelina
Хриси ,преди много години ми бяха изписали противозачатъчни...скъсах се да повръщам и много ми падаше кръвното и ги спрях..дано успее да ти се приспособи организма...не може ли доктора да ги замести с някои други?
Мимка ,като се сетя за миналогодишния ремонт вкъщи още потръпвам....радвам се ,че си успяла да го завършиш и вече да се наслаждаваш пълноценно на почивка smileys with beer
Хубава вечер засега от мен cunki

мечтаем за щъркелчо

Дата: 7 July, 2011 00:13

[youtu.be] голям рев му дръпнах преди малко на тази песен cray

мечтаем за щъркелчо

Дата: 8 July, 2011 23:27

Плами, мило, горе главата

и аз също се просълзих. какъв текст, смисъл.....
ще видите и вие много скоро какво е да държиш ръката на едно малко човече, а то да е част от теб.... много, много скоро. дай боже да е така.

цунки

Дата: 11 July, 2011 08:01

Добро утро момичета.Хайде на кафенце де........ smiling smiley

Хрис,при мен първите 5-6 хапченца ми създаваха лек дискомфорт,мн леко гадене и краткотрайно,виене на свят ,и главоболие по цял ден .Обаче после свикна ли организма незнам ,но нямам никакви проблеми..Единственото което забелязвам е болезнени и надути гърди още щом ми свърши цикъла ,и постоянни болки ниско долу като преди цикъл.
Плами ,стискам палци да смъкнеш клетките и всичко да върви по план .
Мимка,докога сте в БГ?Може би си споменавала но съм забравила.Свърши ли ремонта ?
Черешка,ти как си?
Моли,сега в тези жеги как се спасявате с дребчо ,в къщи ли?
Аз ходих на почивчица с мама за седмица ,беше прекрасно ,но не ми стигна.....а днес съм на работа ,гадостттттттттт........
Хубав ден на всички.

Дата: 12 July, 2011 15:43

ехооооооооооо поздрави от слънчево Поморие и солени целувки от нас,ве4е шоколадовиииииииииииии.

Дата: 13 July, 2011 14:26

хриси, радвам се, че си изкарвате супер на морето. гледах снимките във фейса. ама големи сладури сте бееееее.
роси, рано излизаме с дребчо, малко разходка с количката, малко да потичка из парка, после вземаме кухнята и към 12 сме в къщи, че голяма жега става. играе си, после хапва и към 2 заспива. спинка почти 3 ч , а аз през това време гледам да си свърша моята работа и ми остава 20-30 мин да си опъна гръбчето

цунки милички, че имам 3 перални да гладя

Дата: 15 July, 2011 22:16

мОЛИ,много хубаво беше да на Поморие ,днес се прибрахме и искаме пак...Благодая,ще кача и още много снимки ,по късно,ще ги видите.....
Момичета я ми кажете ,че нещо съм се отплеснала,Роси ако четеш поста ми,със сигурност може да ми отговориш поне ти-на кой ден от цикъла се почваше новата опаковка противозачатъчни????

Дата: 16 July, 2011 17:43

Хрис,сега влизам и виждам поста ти.Започваш хапченцата на 1 ден от цикъла.Пиеш 21,7 почиваш.Ако имаш съмнения обади се на лекаря си .
Ще видя снимките после в фейса,ама пусто като нямам навик да влизам там smiling smiley ,нещо не ме кефи....Как обичам и аз Поморие.....ще видя дали ще успея да си взема отпуска,пък и ако започня проседура трябва да забравя за морето.
Молинка,вие кога ще ходите на моренце?Мимка,?А другите?

Дата: 17 July, 2011 16:30

Роси,благодаря за отговора,аз четох в нета в упътването че се почват на осмия ден след 7 дневната почивка независимо дали цикълът ти е свършил,а кога ти идва,защото аз ве4е 2ри ден не ги пия и все още не ми е дошло.....?????

Страници:  <<1234567>>
Страница:6 от 7

Тази тема е затворена.