Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...910111213141516171819
Страница:19 от 19
Re: Едно, две, три - време е бебчо да се появи....
Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 17 October, 2012 09:27

Роси,мерси за кафето,то май ние си пишем двете като гледам spinning smiley sticking its tongue out Мрънка-плаче сутрин,но после се успокоява,това трае 5-10 мин до като се оставяме...
При нас 2-3 дни все така духа,но поне е топличко,аз ве4е се побърквам от бездействие,скучно ми е....

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2012 11:58

Ехооо, и аз съм тук.
Нямам много, много време напоследък. А и никой не пише.
Размина ни се ваканцията до Бг.Докато се освяткам и билетите скочиха много. За сега май гости ще имаме за Коледа и НГ. Ама време много дотогава.
Бела е много доволна вече от градината. Всяка седмица научава по някоя нова дума /на испански/, вече ползва тоалетна и за акане и пишане.Зор малко имамм с миенете на зъбките й, ама търпение. Но все още спи нощем с памперс.Бълнува доста, всичко преживяно през деня-наново нощем. Вчера й купих и костюм за Хелуин, че ще имат карнавал или там както се казва. Ще е червената шапчица, хихихих. И така. Това е около нас.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2012 14:23

Привет и от мен момичета.
Нищо ново около нас,та и за това не се разписвам,но следя всеки пост.Пак започвам с биопсиите,на 25,10,ми е първата(и надявам се последната)...Пуснах хормоните на щитовидната отново,че отдавна не ги бях пускала,всичко там е ок.
На всичко отгоре пипнах и някакво течение,та сега слагам и глобули(+утрогестана)...,абе веселба!
Документи за фонда за последния опит още не съм подавала,искам да ми мине поне единия замразен трансфер и тогава(дай боже да не се налага)
Целувки на всички мъници,и поздрави на всички майчета,аз отивам да работя,че направо съм се заринала!
Приятен ден и спорна седмица!

МЕЧТАЯ...->

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2012 15:21

Ола момичета и аз да се разпиша, че сега като погледнах не съм се разписвала от 2 месеца(срамота)!
Направихме много хубав рожден ден, като по чудо за това отвратително лято тази година точно на неговият празник беше страхотно времето много топло и децата всички бяха по памперси и се забавляваха на масичката с вода!
Ние си имаме нов член на семейството, за тези които не са разбрали от всичките снимки във ФБ, имаме си един прекрасен Бийгъл! На мен все ми се падат поспаливо дете, сега ми се падна и поспаливо куче! Обратно на всички разбирания колко трудно паленцата се адаптират към нови къщи нашия си дойде у дома и си легна още първата вечер и спа цяла нощ! Много е весело сега, Луи е най-щаслив има си жива играчка, а малкият Ръсти го обожава от момента в който го видя не се разделят само спът и пак заедно!
В къщи лудницата е пълна и новата къща най-накрая, 2 години по-късно, е Дом пълен с любов, детски глъч и сладко потскачащо пухено топче!
За себе си мога да кажа, че съм намерила пълния мир и щастие! Никога в животът си не съм се чуствала толкова в хармония със себе си! Мисля, че всички в къщи минахме на едно съвсем различно ниво на отношения, мислене и начин на държание един към друг! Немога да го опиша с думи, това е най-прекрасното и го пожелавам на всички! Отвреме на време ме хваща страх, че всичко е прекалено хувабо да е истина и че нещо ще се обърка, но правя всичко за да не стане така!
Изчезвам в момента да се гушкам с пухчо!

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 26 October, 2012 09:48

здравейте и от мен кукли

и аз не бях писала отдавна, но покрай тези майстори и дребчо хич не ми остава време.
вече можем да се похвалим, че изгоних всичките майстори и дано скоро никой да не идва отново да цапа из къщи.....та си имаме гас най-накрая.

вече дори си пускаме парното отвреме на време, че вечерите едни студени......брррррр. а бе идва си зимата.

гали е добричък /от време на време го прихващат/ но това е нормално. отново се закрасти по Маша и мечока и само това се гледа в къщи.......Искам Чока ....... и това е....
за говоренето вече се поразбираме....но той си говори още повече по бебешки. като му се скарам, че е голям батко вече пуска по някоя свястна дума и отново се хили. иначе всичко повтаря, всичко разбира.

беше болничък с Т и после хрема и кашлица, та сега като се пооправихме сме все навън, но от утре го дават да се разваля времето и не ми се мисли, ще луднем из къщи.
за градина чак догодина, но от сега се чудя как ще стане. той започна от бабите да реве. иска да е все до мен и докато не се отпусне все ме търси с поглед....а бе голям зор ще е, особено като се затворим двамата сега през зимата...бабите през поч.дни ще ги вижда, тати който много работи го вижда за 2 часа всеки ден и така с нас.

Черешка, стискам палци миличко.....друго няма да кажа. пу пу пу

гледам Роси, бонбонка от ден на ден все по-голяма става. чудесна е сладкишката

Хриси, Карито вече голямо дете - на градинка....да я нацелуваш от нас.

Челси, пък Луй и кутрето са големи образи. много им се радвам

Мимка, Бела е страхотна. с тази къдрава коса сигурно виждате зор, но пък е толкова сладка. жалко че не се видяхме тази година...

Пинки, малката е просто чудесна. с тези сини очи....направо не знам как ще я пазите от обожателите....тати да си купи пушка още от сега

дано да не забравя някой, но дребчо се пробужда и тичам. цункиииии

Редактирано 1 пъти последният път 26.10.2012 09:51.

Дата: 13 November, 2012 10:48

Здравейте момичета!
Студенко си е ве4е на вън,а нещо пак се губим,надниам някой дали не се е разписъл,но уви.
Хайде пишете как са мъниците.....? слушкат ли

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 14 November, 2012 01:38

Аз съм тук, момичета. Ама не ми е интернетско много много...Баща ми претърпя мозъчна операция по спешност, беше 5 дена в кома. Благодарна съм, че всичко стана във Франция, а не в Бг. В момента е в най-добрата клиника там, така се случи инцидента просто, не сме я търсили. От вчера е в съзнание, но за момента не може да се движи и говори. Утре е на скенер, да се види какви са последствията за мозъка. Моля се всчко да е наред. За сега брат ми е при него, аз не мога да отида, но се надявам в началото на другата седмица да успея.
Иначе сме ок, като махнем това.
Бела си ходи на градина, аз няколко дена бях ни жива ни умряла. Мъжо е на път, пусто за късмет, точно сега не се прибра 15 дена. И те така...

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 14 November, 2012 10:58

Мимка,Стискам палци всичко да се оправи мила с баща ти,дано ,дано дано

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 14 November, 2012 11:22

Здравейте момичета.
Мимка,стискам палци баща ти да се възстанови.Сигурно ти е много тежко uteha
Мимка,твоята Бела и Луи на Челси имат само 4 дни разлика,азсега забелязох.
Хрис,вие как сте?
Все не ми остава време за фейса да ви видя .
Черешка,как мина биопсията,чакам да пишеш и стискам палци.Защо не си подадете документите за фонда,нищо не губиш и без това се чака знаеш доста,Ама аз съм сигурна че снежинките са твоят късмет.
Пинки ,защо се изгуби така мила,влез драсни някой ред.
Ние днес прибавяме ощеедна месечинка,вече сме големи.Почерпете се за здравето на Зорничка-звездичка.

Дата: 14 November, 2012 12:13

Марианка стискаме всички в къщи палци баща ти да се оправи много бързо и да няма и помен от случилото се! Наистина е на късмет поне че се е случило в една толкова добре здравно ориентирана страна! Дано скоро всички сте заедно - по-важно от семейството няма, аз съм толкова далеч от моите роднини и наитина оценявам какво е да си имаш някой близък!
Роси честита ви половин годинка все по-весела и забавна ще става малката звездичка много да ви радва и много да ви е здравичка!
Вече всички свикват с новите си амплоа и кучо и Луи свикват че нито единият нито другият е плушена играчка! Още отвреме на време някой изпищява я с вой я плач ама ще се свикне един ден! Много е забавно и поне вече няма нужда да прахосмуча всеки път след като Младши е ял само вадя кучето и той оправя положението!
Надявам се да не боледувате много тази зима, ние тримата минахме през нещо много бързо и кратко преди 2 седмици, слава богу за 2-3 дена бяхме ОК!

Дата: 14 November, 2012 22:25

Росииии,как лети времето кога минаха 6 месеца.ллелел нека е жива и здрава малката буба,ама я пусни една снимкичца да ви видим,още като бебесме я виждали.
Ние сме добре,ходим на градина,гледаме се две4ките,нашия тати го няма със седмици и така,женско царство,не слушкаме и общо взето едно и също.
Челси весело е у вас,и аз имам мерак за кученце ,но в апартамент нещо ми се вижда жива мъка за отглеждане

Дата: 18 November, 2012 10:33

Добро утро момичета.
Днес аз черпя с кафе,хайде идвайте .....има за всички....

Мимка,как е баща ти
Моли,къде се изгуби
Хрис ,вашия тати все на път ли е
Челси,аз незнам имам ли ти фейса,я ми пишете на лични и ти и Черешка ,май ви нямам в фейсбука.Аз рядко влизам там .
Хубав ден ,

Дата: 20 November, 2012 14:02

Ехооооооо как сте ?Ама хайде вчерашното кафе не сте го опитали даже skok lud smqh .
Челси ,много сте сладки,поразгледах снимките ,ама темноооооогггоооооо бе....Луи може да го вземем за зет ezik .
Гледам и Галето и него си заплювам за нашата мома.

Дата: 20 November, 2012 14:19

Аз си взимам от тоста, но го предпочитам с чай! Ние имашме на гости баба и дядо, бяха тук за РД-то на баба! Направихме и страхотна вечеря и една част от семейството се събрахме, около 10 човека! Беше много забавно, но за жалост Младши се разболя точно предния ден и 3 вечери нямаше спане, но мина и това! Ръсти много му хареса всички да са около него и да го глезят! Започнах да декорирам къщата и непрекъснато трябва да мисля че имам малко кученце, което е готово да изяде цялата къща!
Роси имаме доста снимки няма как с баща Фотограф и майка любител фотограф непрекъснато е заобиколен от камери! Аз все се смеех че детето незнаеше първата година от живота му какво изглеждат лицата на родителите му, ами си мисли че е едно черно око!
Мимкич за куче биих казала пожелавам го на всеки, но определено с къща и защитен двор! Не си го представям какво бих правила ако нямахме страхотния двор кадето мога просто да го пусна да си играе!
За жалост в момента сме да дизайн на градината и скоро няма да му е много лесно и ще трябва да се съобразява малко, че за момента много обича да поляга в леглата за зеленчузите!

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2012 22:25

здравейте и от нас момичета.

не сме писали отдавна, но нещо не ми се отваряше сайта. чак се изненадах когато ми го отвори преди малко

мимка, миличко, дано татко ти да е добре вече. боже през какво сте минали. силно стискам палци всичко да е наред

роси, ама момата хубава, гали хубав - остава младите да се харесат....хи хи хи

челси, двамата сладури са чудесни. браво че сте се навили за куче, но както ти каза, няма ли двор е трудно. аз също бих искала ,но не искам да затварям животното в къщи....пък и милото няма да се навие

хриска, карито голяма е хубавица и какви муцунки прави. да я изядеш направо

ох, щях да пиша и нещо друго, ама тези дни като остане време, че сега отивам да къпя дребния

цунки момичета и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИКИ ако не се засечем

Страници:  <<Първа страница...910111213141516171819
Страница:19 от 19

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.