Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 19
Едно, две, три - време е бебчо да се появи....
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2011 13:13

Заповядайте в новата темичка!
Заглавието е по идея на Моли!
Нека тази тема ни е и последна!
Успех момичета!

А тук сме се събрали....

НИЕ СМЕ КАНДИДАТ МАМИТЕ!

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА

ЩАСТЛИВИ ВЕЧЕ МАЙЧЕТА!

Бебе Гален .
Бебе Луи.
Бебе Белослава.
Бебе Микаела.
Бебе Алексей.
Бебе Калоян.
Бебе Карина.
Бебе Божана.
Бебе Кристиян.
Бебе Ани.
Бебе Гери.
Бебе Калин.
Бебе Кристиян.
Бебе Радостин.
Бебе Илко.
Бебе Десислава
Бебе Мартин.
БЕБЕ ИВАН

[club.biberonbg.com]

Re: Едно, две, три - време е бебчо да се появи....
Дата: 1 September, 2011 13:43

Очаквам ви да се разпишете в новата тема скоро smiling smiley .
Аз започнах стимулацията от 2 дни,голямото боцкане ,сега остава само спокойствие и вяра .Затова реших да пусна нова тема ,защото вярвам ,че тя ще е късметлийска.
smiling smiley

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2011 15:11

Росииии, много късмет и стиснати палци имаш от мене!
Ние се прибрахме преди няколко дни, свърши си ваканцийката и това е. Зор ми е да се прибера към Бг, после зор да тръгна за насам. Малко по малко влизаме в релси. Бела малко не може да се светне къде е, нормално е де.Времето е супер, даже е и горещо . Ще чакам таткото да се върне, че да идем на плаж уикенда. Сама с Бела и чадъри....не се "улавям". А нали и "имаме крачета" вече... От три часа полет, 2,45 мин обикаляхме из самолета. Забавно е да можеш да вървиш сам, хехех.
Тук няма детска кухня и направо съм в чуденка какво да готвя всеки ден на беба.Че и първо и второ. Десертите са ми по лесни, плод, мляко и готово.
Сега я приспах, изчезвам да хапна и аз малко и да посвърша нещичко.
Хубав ден.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2011 22:18

ЧЕСТИТА ТЕМА,
НЕКА ДА Е ЗА КЪСМЕТ,МНОГО ++++++++++++++++ТЕСТОВЕ,
РОСИ СТИСКАМ ПАЛЦИ И НА КРАКАТА И ТЕ МИСЛЯ МИЛИЧКА,ДАНО,ДАНО,ПУ ЗАПЛЮВАМ ТЕ....ДА Е ПОСЛЕДНАТА ПРОЦЕДУРА....СИЛНА СИ ЩЕ ИЗДЪРЖИШ ВСИЧКИ МЪКИ....
Мимка,така е,като имате ве4е ходещи крачета задържането на едно място е невъзможно,иска да опознава света детето.По трудно е без детска кухня да,но ако яде ве4е всичко можеш да и даваш от вашата храна,е разбира се без много подправки.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2011 23:05

Честита нова темичка милички. Дано наистина да е късметлийска и има много скоро хубави новинки.

Росенце, силно ти стискам палци и на ръцете и краката даже. дано всичко бързо да минава и после един тест с 2 чертички да видиш. пу пу пу пупу

ееееееееееее, браво на беличка. честити ви крачета. много да тропкат, но и да оставят мама да си поеме дъх.

днес си посрещнахме сестричката от мадрид и съм много щастлива. галито пък още повече, че само по скайпа се гледаха от месеци насам и днес голяяяям кеф. леля си го гушка, цунка, мачка....пък мама релаксира.....жалко че само 2 седмици ще си е тук, но няма как.

капнала съм и отивам да спинкам при мъжете. много целувки на всичкииии

Дата: 2 September, 2011 09:16

Добро утро момичета!
Хайде да ви събудя с по едно кафенце ezik .
Молинка,ще си имаш отмяна,браво .Цунки на Галето .
Мимка,значи вече не сте в БГ,сега докато се адаптираш кофти....Вече ходите,браво на малките крачета,а на мама много силички пожелавам winking smiley .
Хрис,пиеш ли още противозачатъчните?
Хубав ден ,аз отивам да си взема дозичката хормони
smqh .

Дата: 2 September, 2011 15:48

Здравейте, Роси много благодаря за кафето,пия го за следобедно!
Днес се прибрахме от село за няколко дни ,и до преди малко съм подреждала багаж,ужас чанти,чанти все едно сме се изнасяли.....Кари заспа и седнах да ви видя.
Роси ,пия ги да,ве4е трета опаковка,ще видя кога да ида на доки да ме види пак,но ми е кофти от тях,все ме болят гърдите,подути са ми и ми се гади нощем ако не ве4ерям като си пия хапчето,и така,но ще трая.Успех мила,колко време ще правите стимулацията ,къде си в момента?
Моли,хубаво е да имаш помощ,ще се разтъжите със сестричката ти,жалко че е за мъничко но пак е нещо.

ох толкова от мен,почти нищо ново ,но така е то....а скоро сме на сватба,брат ми се жени,та съм в чуденка за тоалет още,нищо не мога да си харесам,явно съм много претенциозна...
толкова от мен....чао за сега пак ще намина....

Дата: 2 September, 2011 22:03

да наистина е жалко, че е само за 2 седмици,ноооо за съжаление няма как.
все пак мнооого й се радваме.
олелеее много съм изморена, всеки ден напред - назад. в неделя ще правим кръщене на галко и утре ни пристигат гости от балчик, та ще ставаме 3 бебета на едно място. голяям купон ще бъде.

отивам, че мишленце се чува нещо.

цунки на всички и най-много на бебчовците

Изпратено: tita_06 (IP регистриран)
Дата: 3 September, 2011 17:14

Честита нова темичка. Нека да е късметлийска за всички кандидат мами!
Роси, имаш здраво стиснати палци и от мен.
Иван е добре, само дето не се хоцка/не скача/ и все ме човърка нещо. Иначе се върти по корем и обратно. И не му спира устата - голям певец е.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 3 September, 2011 17:18

Тита, спокойно. Бела никога не е скачала, а вече и проходи. Също така не е и пълзяла. Не сравнявай едно бебе с друго. Нищо му няма на Ванко.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2011 22:42

Опа,
имали сме си нова тема,а аз както обикновено не съм разбрала.
Роси,стискам палци да са последните процедури вече,много се проточихме вече,но нищо важен е крайния резултат.
Аз утре ще утре до клиниката да видя какво стана с резултатите от тая моя историческа биопсия и да говоря с доки тоз месец ли ще започваме...уффф,хем ми се иска хем нещо ми се ще да поотложа,не че имам за кога де.Ама по-добре е да минава,вярвам,че този път ще успея!
Роси ти в коя клиника си и при кой лекар?
Трябва ми спешно телефона на д-р Стаменов,някой ако го има моля нека ми пише на лични.
Това е от мен за сега,целувки на всички!

МЕЧТАЯ...->

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2011 22:53

Здравейте и аз само да се разпиша за да мога да ви следя! Ние направихме кръщене тази събота и мама бяха тук за 3 дена и утре сутрин летят, ех много хубаво беше ама за малко! Хайде изчезвам да иьпафкам една с татито ми за последно, че пак ми спират авантата!

Дата: 5 September, 2011 23:15

здравейте милички.

влизам набързо да ви нагледам

кръщенето мина много добре. мишленце беше много послушен, получи мнооого подаръци и стана голям купон. бяхме 30-ина големи и10 бебешока. цирка беше пълен, поне бебетата бяха в клубчето и на смени с татковците и мамите се справихме някакси.

титка, знам, че го следиш ванко под лупа. дали прави това или онова, ох, защо не прави това, те другите вече от кога го правят, но както са ти казали и останалите момичета : Не може да се сравнява едно дете с друго. всичко си му е наред на мишленце, и да не забравяме, че той доста по-раничко се роди. само вярвай, че всичко ще е наред и мисли позитивно. щом се обръща детето, активно е, държи си главата....всичко с времето си. може и да не скача, пълзи, да проходи по-късно....ще стане.
нашето братовчедче проходи на 9 месеца. гален се пусна на 1 година, но ми стана стабилен чак на 1 г 3 мес. до тогава винаги съм го държала и тичала след него. и сега не мога да кажа че е супер стабилен. върви, бяга, но например като падне ако няма къде да се подпре не може да се изправи сам. явно му тежи дупето и винаги търси опора къде да се подпре. имаме си съседче дето вече е на 1 г и 5 мес и още не иска да се пусне от майка си. за 1 пръсче я държи, но сам не иска. няма ли я ръката на мама и веднага сяда.

челси, браво за кръщенето. дано сладурчо е бил послушен.

опаааа, малкия се чува.
цункиии

Изпратено: Antony29 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2011 12:43

Здравейте момичета!
Роси стискам палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш с добри новини.
Моли да ти е живо и здраво християнчето и много да ви радва.
Черешка пуснах ти телефона на доктора.
При мен уж всичко е наред, коремчето расте утре съм на доктор и ще ви държа в течение.

[www.snimka.bg]

Дата: 12 September, 2011 23:33

Здравейте и от мен.Сега се прибирам от Пловдив,бях там докато ми траеше стимулацията,цели 10 дни,а днес мина и пункцията.Извадиха 20 фоликулчета,Имам си 15 яйцеклетки,утре ще разбера колко са се оплодили,и така.До 2-3 дни ще е трансфера.Аз ви четях от телефона,ама не успях да си вляза с паролата.
Антони,ти в кой месец си?Как мина прегледа?
Молинка,честито ви християнче!
Има ли снимки в фейса?
Челси,честито да ви е и вашето християнче!
Черешка,говори ли с док?Хайде време е да се похвалим.Аз съм така положително настроена,чак не мога да се позная.Спокойна съм и вярвам .
Титка,Ванко на колко стана вече?
Хрис,кога е сватбата?
Хайде за сега толкова от мен.Лека нощ.

Изпратено: Antony29 (IP регистриран)
Дата: 13 September, 2011 12:58

Роска влезнах в 6 месец, малко съм притеснена
защото намират на бебето начална форма на хидронефроза /задържане на урина в бъбреците/, но доктора ме успокои, че не е нещо неизлечимо, ако не се оправи до като е в мене, после щял да ми дате телефона на много добър нефролог. Иначе малката беба е много буйна.

[www.snimka.bg]

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 13 September, 2011 13:01

Роска стиснали сме с Младши и пръстите на краката за теб! Хайде скоро ти да си тази която ще трябва да влачи крачета!
Антони госпожица очакваме така ли? Спокойно в днешно време медицината е толкова напред всичко е лесно лечимо! Само мама да е спокойна и малката сладурка ще е ок!

Дата: 13 September, 2011 22:32

росенцееееее, силен гуш и не сме спирали да стискаме палци за вас. много е хубаво, че си така положително настроена. дано да е така и много скоро да ги видиш двете чертички. божееее, пупупу да е така.
Антони, спокойно мила. както и челси ти е писала всичко се лекува дай боже. сега бъди спокойна , че малката бебка да расте. пък и докато не се роди, никой лекар не може да е на 100 % в твърденията си за каквото и да е.

скоро ще кача снимки във фейса от кръщенето, че докато сестра ми е в БГ сме постоянно при тях и нямам време за копма.

силен гуш от нас на всички

Дата: 13 September, 2011 22:40

РОСИ И ОТ НАС С КАРИ СИЛНО СТИСНАТИ ПАЛЦИ,ВЯРВАМ ЧЕ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ УСПЕЕТЕ ,ДАНО ,ДАНО ДАНО СЕ ПОХВАЛИШ СКОРО,БОЖЕ ПУПУПУП ВРЕМЕ Е ВЕ4Е.Сватбата е на 17 септември в събота.
Антони,може пък по натам нещата да се оправят и да си функционират съвсем нормално бъбречетата на малка има време докато се роди,така че не се притеснявай излишно,то тепърва сега и се доразвиват органите.

Дата: 14 September, 2011 09:30

Добро утро момичета.
Кафето от мен .....

Вчера ми се обадиха от клиниката...имам си 8 оплодени яйцеклетки skok .Така се вълнувам ,вие които сте минали по този път знаете за чувствата ми...Очаквам до 2-3 дни да ми се обадят за трансфера,дай боже всичко да е наред.Аз си почивам ,имам леки неразположения ,нормални де...и така ,чакам да си прибера бебчетата на топличко.
Молинка,ще чакам снимките с нетърпение .
Антони,не се тревожи ,всичко с беба ще е наред pregradka .
Челси,Хрис,Моли, Антони,,благодаря ви за подкрепата,голяма сте ми кураж.

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 19

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.