Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...910111213141516171819>>
Страница:17 от 19
Re: Едно, две, три - време е бебчо да се появи....
Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2012 00:19

Ехооо.тук съм и аз по сред нощите...
дребната чак сега заспа...ние сме сами двете тази седмица па и другата ,татито ни го няма за 10 дни,но то ми е голямо момичето,лесно е ве4е....
Черешка-допитай се до Стаменов,той ще ти каже най добре според мен.
Моли,вие на село ляхте?как е Гали,и вие ли на Градинка ще тръгвате направо,ще пропуснете яслата?
да,и аз прочетох че Пинки е станала мама ,Да е жива и здрава малката Александра,а на мама много бързо възстановяване!
йакде от мен едно коктейлче скромно като за първа ве4ер kokteil

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2012 08:32

добро утро момичета

ние ден през ден си прескачаме до село и оставяме за някой и друг ден. то е на 10 мин път до русе и милото направо от там отива на работа пък ние цял ден сме навън в градината. гали обожава да е на село, много е спокоен, а ако и братовчедка му е там /9 мес. е по-голяма/ въобще не ни търсят. иначе много се привързва към мен мишленцето. върви постоянно при мен и мамо-мамооооо. през нощта се буди, и ми стиска ръката, гушка ме /преближихме му креватчето до нашето и му махнахме решетката та сега нон-стоп е до дупето на мама или по-точно неговото дупе е до главата на мама.
махаме памперса и ела гледай. в къщи като сме няма проблем, но навън не иска да се научи да пиша прав, не иска и да го вдигам и стиска. та гледам да не правя повече от 3 ч разходки, че ще му се пръсне мехура.
хриска, да направо на градинка ще се записваме, че като гледам всички около нас първо пробваха на ясла и майката си стои в къщи, не ходи на работа понеже детето е все болно и го спряха от яслата. то е хубаво да си създаде имунитет, ноооооо ще видим как сте става отделянето от мама. аз от сега се притеснявам, щото гали без мама не можееее.

нещо ме хвана безсънието и цяла нощ се мятах, та сега ми се спиииии и си пия кафенцето и си викам я като едно време да драсна някой ред между глътките.

роси, малката наистина е чудесна кукла, дано на се поуспокои малко и да ти е по-леко и на теб

челси, ама много са ангажиментите на сладура, но пък е чудесно, че постоянно е между деца и по мероприятия. поздравления за това. ние освен да обикаляме улиците /щото по центъра нямаме площадки - ей ама много съм бясна/ да се виждаме с 1-2 майки и да пийнеме по кафе и ето това ни е ежедневието. гали все още иска да се вози в количката и като стигнем по центъра тогава слиза /понеже живеем на 20 мин пеш и докато стигнем до там ще капне/. но си е мързелан и повече ще вози със списание на глобул в ръка и разглежда телефони, лаптопи....... а бе обожава ги тези списания всеки ден си вземаме и като голя си разглежда по 30 мин с голям интерес

хайде че се олях.

много цунки на всичкииии и лек и спокоен ден tuti

Дата: 15 August, 2012 21:37

Здравейте!
Хайде на по едно коктейлче,дано ви примамя.....

Изпратено: chelseasw6 (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2012 21:57

Пу първс да си взема от коктейла! Съжелявам че не се разписвал по-често, но подготвям рожден ден и съм се луднала! То не са покани, торти, кетъринги, торбички с подаръци и окраси вече почва да ми писва!

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2012 22:23

И аз ще глътна малко коктейлче докато малката уж заспа.....
Прочетох ви набързо ,утре ще пиша повече.Лека нощ цунки на малки и големи .

Дата: 15 August, 2012 23:29

ооооооо браво,примамих ви....
айде утре на кафе=да си побъбрим
Челси,така е по край рожденните дни,лъдница,ще мине....

Дата: 16 August, 2012 08:36

Изпреварих ви тази сутрин с кафето tongue sticking out smiley .
Има за всички ,чакам ви
Пуснете снимки на вашите слънца.
Черешка,чакам да пишеш след срещата с Стаменов.А защо не върнете от замразените ?
Хубав ден момичета.

Дата: 16 August, 2012 09:02

Добро утро!
и аз съм с чаша кафе.Кари спи още,После съм на зъболекар.имам за оправяне зъбчета.нея днес няма кой да я гледа та ще е с мен.
Роси сега ще пусна снимки на малката.Съвсем от скоро са от морето и от началото на месеца
Моличнка,няма нищо по хубаво от волните детски игри,щом му харесва на Галето и ви е близичко,спокойно си отскачайте на село.И ние така правим, нашият тати пътува от там на работа че му е близичко,но Кари пък няма връстници с които да играе,всички деца са по големи с 3-4 години от нея.Тук е друго,сега сме съвсем сами тази седмица,но ве4е Кара колело и то от тези по големите с помощните колела,научи се на триколка и сега ела я виж как кара другите.
Хайде дано и другите се разпишат и пуснат снимчици че и аз не съм виждала скоро дечицата,затъжих се.
Хубав ден
photo_1
photo_2
photo_3
photo_4
photo_5

Дата: 16 August, 2012 15:31

Хриси,много е чаровна сладураната ,а последната снимка е просто чудна smiling smiley.Колко е пораснала ,на теб прилича май ...
Щях да ти отговоря на въпросчетата и все забравям мила/Зорничка е ревлива доста,колики сякаш имаме още понякое време на деня ,нощем спи ,папа на 3ч ,понякога си прави почивка нощем от 4-5 часа .
Бай до после ,до коктейлното време и ще ви чакам ей да знаете.

Дата: 16 August, 2012 21:37

Ехо,къде сте тази вечер?Как мина деня ви?
Лека нощ от мен с нещо апетитно.
[/img]

Дата: 16 August, 2012 22:41

Ехо тук съм,ние преди малко се прибрахме с Кари.До късно бяхме на вън,ние понеже сме на центъра и всичко е осветено и тя кара отпреде колело и играе с другите деца.
При нас нищо по различно,разходка ,на вън сега чипкане-тя си играе с нещо аз вечерях и тя де и мисля след малко да лягаме,ама да видим,дали ще иска
Лекинка на всички ви

Дата: 22 August, 2012 08:19

Добро утро ,момичета!
пак се позагубихме
хайде по кафе

Дата: 23 August, 2012 14:44

Хрис,аз вече мога да пийна кафенце.
Май сама ще го пия,но ще чакам все пак някой да се включи.Бебка заспа в шезлонга си тъй като се люлее сам мама да посвърши нещо.
Черешка,видяхте ли се със Стаменов?Ей мисля те да знаеш.
Челси ,честит рожден ден на патерици на малкото слънчице.Пиши как мина празника.
Хрис вие на село ли сте ?А моли и тя май е селянче напоследък ,щото не се разписва.Ама то В Русе при вас големи жеги ,и при нас де,ама вие биете рекордите....
Ние бяхме на ваксина днес ,дано я понесем добре ,пораснали сме само 700г ама пък си е добре детето.
Титка скоро не е писала .И още някой ми се губи като че ли misli .

Дата: 24 August, 2012 21:55

Ехооооо пак липсвате?Дали няма някой скрит тук smiling smiley

Наздраве и лека нощ от нас.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2012 11:03

Добър ви ден. Нещо ми е смачкано и не ми се пише. То и време нямах, де. Бяхме по почивки две седмици. Оконателно вчера се прибрахме и от утре пак с Беличка оставаме сами, тати тръгва да работи. Така свикнах 20 дена да сме заедно. Много ми е терсене сега. Разписвам се и с два неуспешни опита последните два месеца. И слагам точка. Може би човек трябва да знае кога да спре. Нямам сили и нерви вече.Много ми се искаше Бела да си има братче или сестриче, но ни е било писано. 10 опита, стига вече.И пари няма.
Имам някаква идея, да опитам в Бг, да си платя осигуровките там, и да подам документи по ФАР. Но незнам как стои въпросът, колко време назад трябва да имаш осигуровки, и как става номера изобщо? Мъжът ми е здравно осигурен тук, с него как стои въпросът за ФАР? Много, много въпроси имам. Малко да си подредя мислите и ще видя дали и как... Едно е сигурно, че тук с опитите приключих.
Сега отиваме малко на плаж. Хубав ден.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 25 August, 2012 13:08

Здравейте и от нас .
Моята кукла заспа,преди малко я прибрах от разходка че голяма жега.
Мимка,не е нужно да си здравно осигурена за да кандидатствате за фонда.Ориентираш се към някоя клиника,тя ти изготвя документи ,праща ти ги в фонда ,след няколко дни ти звънкат да ти кажат входящия номер и започва чакането ,сега мисля че по бързо ги разглеждат млбите за около 9-10 месеца/Питай ако имаш въпроси ,моят опит беше по фонда.
Искам и аз на моренце ,ама ....и не само че е малка Зорничка ,ами жегите са ужасни и не ми се ще да се опека на тази жарава.

Дата: 25 August, 2012 13:49

Роси, сигурна ли си че не искат да си здравно осигурен? И само факта, че сме бг граждани ли ни осигурява финансиране? Интересува ме всичко по въпроса.Колко ме зарадва само ако знаеш!!! Има ли начин да се замръзи материал от мъжа ми, понеже той няма как да си вземе повече от месец отуска на година? Ох, като си събера малко материала в главата пак ще пиша.

Дата: 26 August, 2012 13:04

Здравейте .Как сте в тази жега?Ние пскаме климатика в другата стая отваряме вратите заради бебка и така се спасяваме ,то лято като лято ли е пък това...
Мимка,да сигурна съм ,няма условие да си здравно осигурен за фонда.Да може и материала да замразите ,но това вече с клиниката си го обсъждате след като те одобри фонда и започнете опита.

Дата: 26 August, 2012 16:54

Хехехе, тенкю, Роси. Аз писах, писах и всичко се затри нанякъде.Тц тц тц...
А знаеш ли колко време предварително трябва да си запазя час? Или отивам на място и обеснявам кое как и защо?И какви документи са ми необходими? Изследвания? Колко време имат давност? Моите са от преди няколко месеца.
Сега само тая мисъл ми е в главата. Като магаре съм, ей.
Гледах, че клиника Щерев имат филиал в Русе. Отзиви за въпросната клиника има ли някой?

Дата: 27 August, 2012 14:34

Ехо,приветтттттттт!
Роси,вчера беше ега ти жегата-днес вятър ни продуха и валииииии,луда работа

Мимка,може пък късмета да ви е в Бг,вие твордо сте решили да си имате 2 деца.
Аз честно да си кажа-нз дали искам едно ,две или 3.Ако трябва да избирам бих предпочела вторите да са близначета.
Мен Карина така ме е обсебила,че не може да диша без мен,не знам дали ми вярвате,но тази наша връзкае уникално силна.тя не иска да спи у никой друг освен в нас,това нз дали е нормално за нейната възраст.Не иска да ходи на детска градина,защото мама нямало да е с нея,много е чувствителна и постоянно плаче като се сети.....
Та така.Не зная и работа е адски трудно да си намеря...Асе задава зима,лятото е лесно а почти си отива.

Страници:  <<Първа страница...910111213141516171819>>
Страница:17 от 19

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.