Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...910111213141516171819>>
Страница:18 от 19
Re: Едно, две, три - време е бебчо да се появи....
Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2012 15:21

мимка, чуват се добри отзиви за клиниката. там работи моя лекар, дето ми води бремеността. много е добър д-р Кунев, но нищо повече не знам. Дано пък наистина късмета ви да е тук щом сте решили да си имате още едно бебче.

днес наистина е щуро времето. силен вятър, а сега започна и да вали, явно след обед няма да може да излезем на разходка

хриси и галко е същата лепчица като карито. все около мен гледа да стои, а за градина не ми се мисли. ние ще си изчакаме да стане 3 години и нещо и тогава ще го пускаме, обаче от сега знам как ще ревеееее.

ние се прибрахме за малко в русе, утре ще идат газаджиите да къртят в къщи, че си прекарваме газ и като изчистя отново отиваме на село. много ни е хубаво там. по цял ден сме на двора и гали щурее ли щурее с братовчедка си.

хайде цунки от нас, че разчиствам терена за утре.

цунки на всички ви

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 7 September, 2012 07:47

Здравейте момичета,хайде разпишете се де.Аз все набързо и когато седна да пиша дребосъчка ме вика.
Мимка,по спомен знам че изследванията имат давност 6м за фонда.Искаха спермограма,епикриза която ти издава клиниката,за теб мисля че снимка цветна или епикриза от лапароскопия и ФСХ .НО ще погледна пак какво се иска че така карам по спомен .Много се радвам че ще започнеш опита,ще стискам палци .Аз да си призная ми стига фастъчка,е засега така мисля де .
Хрис,Мимка,Челси Черешка вие как сте?
Черешка миличка пиши как мина прегледа при Стаменов?
Хубав ден .

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 8 September, 2012 16:32

пРИВЕТ!
Ние бяхме малко по гостита тези дни-едни приятели са си тук от Франция та живетя В Кубрат та им ходихме за 2 дни на гости.Моли отскочихне и до Русе,четвъртъкк почти целият ден прекарахме там,бяхме в центъра,после в Мола и кАРФУР-а.Голяма разходка,мислих си за теб,но ти нямам тел,да ти звънна.имате прекрасен голям град.
Мимка,аз само мога да пожелаят успех,с друго не мога да помагам.
Роси ,как е малката Зори,будували много,тиуспяваш ли да поспиваш.
Ние живот и здраве,ще почваме градинка скоро.Ще вадим медицинските изследвания и ще я пускам,Ще се въоръжа с много нерви,само се моля да не плаче,че ще ми е адски мъчно,не зная ка ще се овладявам.

Всичко хубаво от мен,пак ще се разписвам
Целувки

Дата: 14 September, 2012 08:37

Добро утро от нас.
Днес правим 4 месечинки,почерпете .
Правим по големи разходки да използваме хубавото време .
Има доста мами тук които знам че ще правят опити за втори път,стискам палци ...
Как сте вие,пишете де ,аз наглеждам всеки ден да знаете.Най много бих се зарадвала на Черешка да сподели хубави новини.
Хубав ден .

Дата: 14 September, 2012 13:26

Здравейте!
Роси честита ви месечинка,как е малкото Зори?
Ние днес бяхме за втори ден на градина.Не сме очаровани,ревем та се късаме,даже днес пове4е от вчера,а сме само до обяд,и ми звънят да ходя да си я вземам,ужасссссссс,очаквах го това нещо,но няма как ще свикне ,ина мен ми е доста мъчно,но няма как....

Дата: 18 September, 2012 11:58

Здравейте момичета?Къде се губите,времето днес е дъждовн при нас.
Ние сме пълна трагедия с градинката,много плачем не можем да свикнем...И на мен ми е мъчно,но няма начин.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2012 15:32

Здрастиииии, как стииии? Хихихи
Бела втора седмица е на градина, с еднодневно прекъсване миналата, понеже вдигна температура. На другият ден нямаше, но реших за всеки случай да си я оставя в къщи.Никой не ти прави проблем,ако детето ти е болно и е на градина, само трбва да си носиш лекарствата и надписни в колко часа и каква доза. Ако ще и сополите да са им до коленете, не им пука. Изключение правят само шарките. За две години Бела е пила само три пъти парацетамол.Не се е разболявала. Тръпки ме побиват, че ще започне да ми влачи разни вируси.
В началото тръгна много добре, с мерак, даже плачеше като я вземах. До третия ден...започна да се дере и сутрин и наобед като я вземам. Хубавото е, че не ти се обаждат да я вземеш. Реве- не реве, ще свикне. Няма как.
Хриси, ама така много лошо правят като те карат да си я вземш като плаче. Така никога няма да свикне. Ще се научи, че щом се разплаче и мама идва и я взема.
Ама аз съм от непокистите, де. Да свивка, догодина като започне училище к'во ще прави.
И така.
Нищо ново около мен.
Разпишете се. До скоро.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 19 September, 2012 10:18

Мимка,лошо правят да,излизат ми с номера реве и не оставя децата да засят...
Браво на Бела,при вас градините са по няколко часа нали?

Дата: 19 September, 2012 11:25

Има вариант и по няколко часа, но мога и по цял ден да я оставям- да обядва там и да спи, та чак да си я вземам в 7 вечерта. Ако искам. Но тук градините се плащат, та затова реших само по 4 часа да я оставям. Много са ми паричките за цял ден. Отделно си плащаме и униформата и материалите за учебната година. Уффф. Градините не са задължителни, те затова са и платени. От 3 годишни обаче започват училище, там вече е задължително и безплатно /има и частни, за богаташите/, плащат се само учебните материали и ако искаш да го оставяш да яде на обед плащаш кухнята. Иначе са от 9-12 и после от 15-17. Там не спят, вече.

Дата: 19 September, 2012 23:37

Пречела на децата да спят???!!!! А те за какво са там /учителките/? Подхода им към децата къде е? То 20 деца да гледам като си играят сами...и аз мога.
В градината на Бела са на възраст от няколко месеца до 2г и половина. Е, такъв рев е сутрин от всички, чудо. Но учителките само вземат децата от вратата и ти казват "не се притеснявай, всичко ще е наред. довиждане".Успяват да ги заиграят някакси, рисуват, т.е. драскат, хаха. Скачат, пеят...Не могат да ме убедят, че не могат да се справят с Кари. Не им се занимава ли? Питай ги.

Дата: 20 September, 2012 10:15

Здравейте момичета.
Най после време и азда се включа докато бебка спи.
Мимка,Хрис,дано свикнат мъниците че и вие да се успокоите,сигурно е много трудно като ги оставяте плачещи .Мимка,а до 3 г яслали се води при вас?Как така от 3 започват училище?
Мимка,кога ще си идваш в БГ ?Това лятомай не си си идвала или съм изпуснала?А опита кога мислиш да започваш?Хрис,Кари сигурно иска братче
smiling smiley .
Хубав ден ,да използваме последните хубави дни че после в къщи.

Дата: 20 September, 2012 10:58

Пфууу, колко съм активна тея дни, а. Хахахах.
Роси, аз не се товаря особенно, че Бела ми хленчи сутрин. Даже никак.Не звъня по телефона да питам как е. Трябва да свикне и точка.
До 3 години се води детска градина.В нашата градина /за други в момента не мога да говоря/ рисуват, пеят, скачат, играят,учат цветовете, кое как се казва /на официалния език и на тукашния диалект-валенсиано/. Както казва другарката малко играят и малко работят, демек учат.
Съседчето е на 3 години и сега започна училище. Да, училище. Няма пожелание там. Задължително е.Майката ми каза, че ще учат математика и незнам си още какво. Е, така че да е понятно за тригодишни деца. Там стоят от 9 до 12 и от 15-17. От 12-15 може да го оставиш да обядва там и да го запишеш на плуване, каране на ролери и бля бля.Ама това май вече го казах, хихихи.
Тая година не сме се прибирали, не знам дали и за Коледа ще си идваме. Не сме решили още.
И не знам кога ще започвам, само знам че искам. Ама кога? Живи и здрави да сме. Притесняват ме годините малко, ще направя 35 скоро. Ама каквото такова.

Дата: 20 September, 2012 13:43

Браво,разписали сте се
Привет на всички.
Мимка,рано започват учлище,значи кари ако беше в испания щеше ве4е да е ученичка....хххии тук до 3 се водят в ясленска група след 3 навършени градинка.Е ,нищо че в нашата група има на 2 ,2 и половина и още не навършили 3г ,а сами виждате ние на колко сме.Аз съм страшно разочарована от подхода и начина на говорене на едната госпожа,която е уж с 30 годишен стаж.Именно тази ме "посъветва" да потърся помощ от психолог за детето си,защото ревяло и изпадало в ужас като го слагали да спи.Останах като гръмната .та тя ходи едва 4 дни и в4ера и днес ве4е спи там и не ме викат да я прибирам.Стресира я по начина по който и говори защото и е по специфичен тембъра.Кари трепери сутрин когато е тя на работа.Нз бях се заканила да сменям градината ако не свикне до месец,така не може.Верно е че тук се плащат къде по ефтино от при вас,но и заплатите са ни къде ,къде по ниски.а детето не заслужава да е стресирано.....
Роси,Кари иска "стриче"/сестриче/ и вика мамо,аз утре нали ще си имам стриче..." ама никой не я чува все още....не сме го планували на дневен ред....
Моли,къде за бегна,Титка и тя скоро не се е отчитала,Челси и тя,а да видим.....

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 21 September, 2012 14:14

здравейте милички
ама много сте писали напоследък - браво на вас.
вече си имам мама. пристигна си от истания. нали беше 20 дни при сестра ми и сега сме малко насело, малко в града....все едно и също при нас. другото е, че прекарваме газ и ела гледай. вече ми призлява от чистене и от майстори. през деня работят и като се приберат аз започвам да чистя.....ужас ви казвам. гали днес много ми мрънка, нали е лошо времето духа много силно и е ужасно студено и не сме излизали, пък аз имам толкова работа пък той : мамо пиши пиле, мамо пиши пате.....и ме гони с моливите.....иначе си слушка. започна много да бърбори и е супер интересен...все повтаря опааааа, лекоооо....само да се опре някъде и започва да се хили. голям ни е сладурко.
после ако остане време ще седна да пиша пак. много много цунки на всичкииии от нас

Дата: 29 September, 2012 09:07

Добро утро момичета.
Как сте,съвсем се загубихте ?
Мимка,Хрис,как са куклите свикнаха ли в градинката?Дано не сте и болнички.Че всички около мен се оплакват от градинките че децата им болни вече.
Моли,къртенето приключи ли при вас?И с газ по евтино ли ще ви е ?
Титка ,чакам и теб да се разпишеш,да пуснеш някояснимка на Ванко.
А с Черешка някой подържа ли връзка?
Ние сме добре ,Зори пак си плачка ,ама по малко,смее се ,само че дели хората и плаче още щом някой се опита да й говори,а за гушкане и дума да не става,иска само при мама и тате.
Хубав ден ,използвайте хубавото време ,че още малко има май.Хайде и на кафенце.

Дата: 4 October, 2012 21:33

Здравейте!
Роси писала си,прочетох те но тези дни нямах силички да пиша,че ме беше повалил някакъв вирус повръщане и разтройство,ужасно и изтощително беше.но мина,дано само Кари и тати не го пипнат.
За Зори,от сега от забавна по забавна ще почне да става,дано се кротне и не плаче,че ревливо бебе трудно се гледа от опит го казвам.Иначе ,Кари посвикна на градината,взе да казва че и харесва.....Госпожите казват че слуша но в къщи пък лодува....спи уж там,колко спика не знам щом в 21 ч си е в леглото и заспива за секунди.
И така...една и съща....Времето се разваля,лятото си отиде....
другите как сте?

Дата: 11 October, 2012 09:43

Добро утроо!
от давна не съм сервирала кафе.... хайде разпишете се

Дата: 11 October, 2012 10:20

Добро утро.Ихааааа skok Хрис ще си пийна аз от кафенцето.Дано и другите не устоят на изкушението и севключат.
Хрис,оздравя ли ?Кари как е ?
Ние сме добре ,излизаме по късно на обед че застудя сериозно сутрините.
Мисля за Черешка.Не е писала скоро,надявам се да пише.
Мимка,Тита,Челси,Моли а вие ?
Хубав ден от нас и целувки.

Дата: 11 October, 2012 10:24

Роси,аз бях болна-вирус.
кари е на градина,оставияхме се сутринта ,натъвава се,но и е интересно.... наистина сутрините са много студени,навличаме се и после там се събличаме...
И аз мисля за другите момичета.Често гледам снимчици на Пинки с малката хубавица.
Пусни и на вас да ви видим....
И аз я мисля черешка,дано се разпише с хубава новина.

Дата: 15 October, 2012 09:29

Добро утро от нас.Днес май ще вали,едно такова е мрачно.Ама ние ще излезем поне пред блока ,че дребосъчка мрънка.
Хрис,и тук при нас вилнее вирус някакъв,дано ни подминава.Нормалное сега вирусида има ,времето е подлъгващо и се изстива лесно.
Кари сутрин мрънка ли като я водите?
Моли,май не сте свършили с газификацията и нямаш време за компа.
Челси,напоследък пък се загуби и тя .Титка изобщо не пише,ще чакаме снимки от Ванко.
Черешка palci някой тук мисли за теб .
Мимка,при вас развали ли се времето ?Или сте още по плажовете
skok .
Хубав ден момичета и дапишете ейййййййй.......
А ми такаи така имам време и кафе ще предложа...
.

Страници:  <<Първа страница...910111213141516171819>>
Страница:18 от 19

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.