Искам да забременея : © Български Бебе Център
Искам да забременея!
Изпратено: marinova miroslava (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2012 21:06

zdr as sam miroslava koqto iska da zabrimenee......no za gospodin ..... ne stava 4yvalasam za za gospodin boi4ev...no samzat granica...iskam da se svarjq sas nego no nz kak

Редактирано 1 пъти последният път 23.03.2012 12:19.

Re: Искам да забременея!
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2012 12:22

Здравей Мирослава!
Промених заглавието ти на темата .И те моля да пишеш на кирилица!От поста ти изобщо не се разбира какъв е проблема ,и с кого искаш да се свържеш?Дай малко повече информация .

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 9 January, 2013 12:55

Здравейте кандидат мами....
Аз съм една много "стара биберонка" и признвам си не съм се разписвала в сайта мнооого отдавна. Много искам да благодаря на вси4ки които споделиха с мен ио радостни и тежки моменти докато растеше моя син,а сега бих искала да се присъединя и към бебеправещите. smiling smiley Та накратко малко за мен: Имам син на 6 г. мъжа ми има две деца от 1-вия си брак, а сега искаме да си направим общо... Когато забременях за 1-ви път бях уплашена 18 годишна и незнаеща дали искам и дали ще се справя като майка.Сега оба4е с пълното съзнание искам, о4аквам и се надявам съвсем скоро да видя положителен тест. И тук искам да помоля за препоръка, някой добър гинеколог с опит....колкото пове4е 4ета постове тук се убеждавам 4е моята гинеколожка е гола вода. От внимателна и усмихната е станала навъсена и рязка. Освен това сякаш много несериозно взе моето желание да се подложа на някое изследване примерно да видим как са нещата, и просто така ми тръсна 4е съм имала аборт веднага след нейния преглед, но понеже плода е бил малък всъщност аз го усетих като по-болезнен цикъл. Това е засега...

Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 9 January, 2013 15:51

Здравей мила.Добре дошла.Пожелавам ти съвсем скоро да сбъднеш мечтата си.
Много е важно да имаш доверие на лекаря си,ако имаш съмнения сменяй без да ти пука.Това с аборта е малко несериозно от нейна страна.
Заповядай в тази тема,ние сме и тук и пишем тук [club.biberonbg.com]
П.п.Как се чете ника ти?
smiling smiley

Изпратено: darina41 (IP регистриран)
Дата: 20 September, 2013 11:08

Здравейте,това което казва по горе госпожата е много вярно .Аз също родих първото си дете на 19 години и мога да кажа открито че на тази възраст не се мисли много трезво,но сега съм в пълно съзнание и съвсем обмислено искам дете.Човека който е до мен не е имал деца а аз съм вече на 40 и незнам дали ще се получи.Не можем да отидем да се изследваме защото сме в чужбина,но ако не се поьучи до няколко месеца сме решени да се върнем и да се изследваме.Искам да мп насочите с какви изследвания трябва да се започне?

Дата: 25 September, 2013 14:13

Дарина,стискам палци скоро да видиш двете 4ерти4ки!
Мисля 4е най добре лекарят ще каже какво иска да изследвате.Успех.

Изпратено: darina41 (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2013 09:35

Мерси.

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 18 October, 2013 03:22

Здравейте момичета най-сетне и аз станах женска мама. Бях забравила колко е хубаво да дариш живот... моята Тея се роди на 17.10.2013. В 19:00 ч. Тежи 3кг и е 48 См. Най сладкото същество на света..... успех на останалите

Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 18 October, 2013 15:31

Лило,4естита дъщери4ка!Да ви е жива и здрава!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.