Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345
Страница:5 от 5
Re: Коледни вълшебства!
Изпратено: tita_06 (IP регистриран)
Дата: 26 June, 2013 22:01

Здравейте най-после и от мен,
хич не ми остава време да пиша, едва успявам да нандичам от време на време. Малкият е голям щурак, а и от два месеца съм на нова работа.
Аз закъснях с махането на памперса и ще е голям зор да го махнем. Другото, което ме притеснява при Иван е че казва малко думи все още.

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2013 09:30

Здравейте момичета!
Не съм писала не знам от кога,но нямах никакво време,бях месец и половина в Плевен,ве4е се върнах и на наво на работа тук.Влязох в ритъм,но не ми остава много време за комптър,още пове4е че след градинката оставе до късно на вън и времето си минава.
При нас нищо ново,Малката расте,ходи на градина,почти успяваме да се разбираме като големи хора ве4е,придаваме си още бебешките инати,но то явно е неизбежно.мама и тати работят и така,бабите и дядовците помагат,да са живи и здрави.
Пожелавам приятна ваканция на всички ви,да си искарате хубаво по моренца и балкани който ще ходи ,и да се заредите с много положителни емоции.
Лек ден на всички и пак ще пиша.

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2013 14:00

Здравейте и от нас.Напоследък никой не пише,дано пък някой чете...
Хрис,какво работиш?Ако не е тайна де grinning smiley .
Кари е пораснала и вече си имаш компания за раздумка smiling smiley .
Ние сме на село,там нямам нет и затова не пиша.Заминаваме с мама и Зори на почивка за 5 дни и пак ще отсъствам .
Пишете всички ,на моренцето ли сте?
Зори ве4е прави крачки,но е нестабилна все още.
Черешка,мила пиши ,мисля си за теб често.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 22 July, 2013 10:33

Аз чета, аз чета, хихих.
Ама то никой не пише де.
Ние сме си тук, мъжът ми ще излиза отпуска август, но ще сме си тук, няма да си ходим до Бг това лято. Нали си бяхме покрай тати два месеца, та си взехме пая, както се вика.
Ще отскочим до брат ми за няколко дена, за риба няколко дена, тук там да пообиколим и ей го ня месеца заминал.
Мина на Бела първата родителска среща за училище.Ама беше обща , за двата класа. Сега ни предстои индивидуална с учителката. Тук децата влизат поетапно /на тази възраст, де/. Бела е на 16.09. Има голям мерак, ама а да видим.
Нищо интересно няма около нас, жеги, плаж, парк, игра...едно и също.
Много момичета не са се разписвали отдвна.
Черешка май е на море.
Челси я засичма чат пат във фейса.
Хубав ден.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 26 August, 2013 13:18

Ехеее затишие голямо тук..
Ние сме добре ,вървим ве4е ,но и падаме понякога smiling smiley ,зъбките ни растат като гъбки и такива работи около нас.Тези дни сме се заканили на море да заведем гооспожицата,но времето май ще е дъждовно та ще видим.
Хайде сега е ваш ред.

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2013 08:40

Здравейте моми4ета и аз да се разпишаsmiling smiley)))
Ве4е 4акам с нетърпение раждането което след 2 месеца........вси4ко е готово приготвено, само се усмихваме тука цялото семейство на празната кошарка, дето скоро ще е пълна с новия 4лен на семейството. Разбрахме и пола най-накрая- моми4е, та вълнението е огромно. Вси4ко е наред ама ве4е ми се иска да спрат болки в кръста и т.н. неудобства покрай бременеенето. Няма как малко остана. Предполагам пове4ето са на по4ивки, нали сезонът е такъв....ние си отидохме на юг да видим мойта рода ама такова отвратително пътуване не съм преживявала......много гадене много нещо smiling smiley Пожелавам ви приятно изкарване на по4ивките а който ве4е/още работи лека работа, 4е иде учебно време и моя малък ученик ще ми спира тока си мисля....

Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 27 August, 2013 16:01

Привет ,момичета!
Радвам ви се,като ви чета макар и в последно време рятичко....
Мимка,честита ви рожденничка на патерица.Да ви е жива и здрава малката палавница.
Роси,ще свикне с времето Малката Зори да ходи стабилно, и зъбките ще излязат всичко с времето си.Заведете я на море то там климата е различен,може и да не вали.
Работя кадрови войник,в истинския смисъл на думата-с камуфлаж кубинки,шапка....Кари наистина е голяма,говорим си всичко без проблем,всичко пита и разпитва...само обясниния иска....
Аз съм в отпуска,бяхме 1 седмица на Моренце,сега на село ще се прибираме и в града да си оправя в къщи че има нужда.
Лятото си отива,тази година в интерес на истината не можах много да го усетя,нз защо така...Друго си на работа,не ти остава никакво време за разходки.....
Лило,радвам се за вас че бебчето е момиченце.ще дойде скоро и моментът когато ще си го видиш,да мине леко и бързо...
Като се замисля кога и аз очаквах този момент да се роди малката, а ето ве4е 4е е почти на 5годинки.
Хайде чао от мен целувки и поздрави на всички

Редактирано 1 пъти последният път 27.08.2013 16:05.

Дата: 25 September, 2013 14:23

Ей здравейте и от нас.Ние изкарахме на село по4ти цялото лято,сега пак ще ходим ,при моята мама,хубаво е да има кой да те отмени за малко.
Ние ходим стабилно ве4е сами,имаме зъби нови и нови,днес на ясла се записахме да си пазим мястото,а 4ак догодина ще тръгнем.Бърборим безспир ,шетаме ,абе лудница голяма сме,хихи
Хрис,аз пък си те представих и с автомата хаха,,,пиши как е работата,натоварено ли е работното време,а как успяваш с Кари?
Лило,и ти скоро ще гушнеш беб4о,малко остана.
4ерешка,защо не пише,ще дърпам уши,майтапя се разбира се ...
Пишете вси4ки..

Дата: 4 December, 2013 14:17

Здравейте ,къде се загубихте ,напълно спряхте даже да хвърляте по едно око winking smiley .И вижте докато сменим темата ,то дошло пак коледното време///
Украсихте ли елхите?Подаръците измислихте ли?
Ние сме добре ,стоим си в къщи,здрави засега,ха дано така и за напред.Ами ваш ред е ..

Дата: 7 December, 2013 19:49

Привет момиченца!
Бррррррр какъв студ е при нас.Нямам време на последък да ви видя,с болести се разправяме в последно време,на работа ни е натоварено и никакво време преди лягане за комп.
Роси,малката бонбона как е?Говори ли ве4е?ти мислиш ли скоро да започваш работа?За подаръците ще пазаря другата седмица, ние искаме Сладоледена фабрика.Елаха още края на миналия месец я украсихме,нямаме търпение..... Къде ще сте по празниците ,Нова година на заведение или в домашна обстановка ще сте?
Толкова от мен,хайде лека ве4ер и дано се включат и другите да разкажат как са...

Дата: 9 December, 2013 15:17

Здравей Хрис!Май напоследък само с теб пишем,но се надявам скоро да се вклю4ат всички.Кари ли е болни4ка?
Дърдорим на бебешки,но казваме и тати,баба,мама,няма ,папу,нани,кака и ей такива...Да на работа се връщам през юли,май правим 2г ,пускам на ясла ,имам отпуск ще го ползвам докато свикне Зори на яслата...Взе да ми се ходи на работа,просто някакво разнообразие,защото сега по цял ден в къщи си е ску4но...е то няма време за ску4аене ,постоянно бели правим ::lej.
Хайде моля ви Тита,4ерешка,Моли,Лило,Мимс...драснете по ред поне..

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2013 14:08

Здравейте моми4ета.......smiling smiley Пак идва КОледа подаръци украсииии. На мен хи4 не ми е коледно, но заради децата трчбва да се отбележи. За малката ни щерка ще е първа Коледа. Ина4е стоим на топло като вси4ки и 4акаме снега да го погледкаме

Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 11 December, 2013 15:29

хехееееее леко раздвижване skok ,ще ми се вси4ки да се разпишат....
Лило,на колко стана беба?Как се оправяш с две деца?

Дата: 31 December, 2013 14:45

Весело посрещане на новата година!Нека изпратим старата с усмивка и оставим там вси4ко лошо !

Дата: 4 January, 2014 12:01

За много години моми4ета!Нека новата година бъде по добра и щастлива за вси4ки ни !
Пишете как изкарахте празниците?Какви подаръци полу4ихте !

Дата: 20 January, 2014 16:02

ПРИВЕТ! иСКАМ ДА ВИ ПОЧЕРПЯ! ДНЕС МОЯТА ПРИНЦЕСАСТАВА НА 5 Г,

Дата: 21 January, 2014 17:10

Хрис,да ви е жива и здрава куклата!Много да ви радва и слушка!
Оле къде сте вси4ки тук съвсем никой ве4е не пише!!!!!
4елси ,тук там пуска снимки в фейса,ама другите никакви не ви знам как сте?
Ние сме добре,бяхме малко болни ,тати ни донесе грип и ние с Зори се заразихме,ама в цялата страна грип върлува.

Дата: 16 February, 2014 21:12

Здравейте .Какво става с вас,никакви ве4е не пишете,така ми е мъ4но 4е опустя напълно форум4ето..Така си ми беше хубаво тук с вас.
Пишете по ред,сигурна съм 4е в фейса влизате всеки ден,намерете минутка да пишете два реда ,как сте..

Коледни вълшебства!
Дата: 17 July, 2014 17:01

здравейте моми4ета.Дано тов3а съобщение успея да публикувАМ...

Коледни вълшебства!
Дата: 17 July, 2014 17:03

Здравейте ,успях ...сега ще напиша как да публикувате..Трябва да напишете името на темата където пише тема..дано сте ме разбрали.
Така ми липсвате..дано успеете да драснете по ред,
Ние сме добре ходим на ясла ,свикваме все още ,ревем но си ходим ..

Страници:  <<12345
Страница:5 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.