Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: Коледни вълшебства!
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 1 January, 2013 11:33

Нека новата година ви донесе всичко хубаво,нека е начало на един по-красив живот изпълнен с много усмивки и любов!
Честита нова година!

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 2 January, 2013 17:10

за много години!

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 6 January, 2013 21:40

С огроооомно закъснение ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, момичета!! Много късмет, здраве и усмивки.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Дата: 9 January, 2013 15:58

Момичета,как сте?
Мимка,баща ти как е ?
Челси,Хрис,Черешка,Моли,Тита,пишете.
Все ще пиша за Пчеличката,нали я помните ,с малкия Илко.Пишем си понякога в скайпа,тя работи в Германия,Илко е при баба си.Все забравям да я питам защо не влиза тук.
Аз си мисля за Пинки?Някой ако знае нещо.На скайпа не я виждам напоследък.
Толкова много момичета се загубиха .
Времето е студено и в къщи е голяма скука,но след няма и 3м ще се стоплим .....

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2013 10:04

здравейте от мен....:-)
май няма много редовни посетители...хубав ден ви пожелавам и успех в мисията "забременяване
"

Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 12 January, 2013 11:27

Привет, тук съм аз, тууук.
Верно, че много хора се загубиха. Но пък четат, сигурна съм.
Ние сме...без особенна промяна, на всички фронтове. Новодомци сме от два месеца, вече свикнахме, още ни лиспват доста неща откъм мебелировка, но...малко по-малко. Хубавото е, че сме на 100 метра от старата квартира, пак сме си в квартала, за Бела е добре.
Това е.
Изчезваме на разходка

Дата: 14 January, 2013 08:37

Добро утро.
Хайде на кафенцееееее
Имам и повод да почерпя,малко да разваля талията ви lud smqhДнес моята кукла става на 8м,вече е голяма хи хи..
Мимка,стискам палци да се успокоят нещата около семейството ти.
^lilo^,Добре дошла и скоро две чертички .Как се чете ника ти,аз пак да попитам sram .
Хрис,Моли,Черешка как сте ?Челси а вие с Луи?

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 14 January, 2013 14:23

^lilo^ както го 4уваш...Ако се сещаш филм4ето Лило и Сти4, е аз съм Лило thumbs up smiley

Ина4е Благодаря за 2те 4ерти4ки....скоро надявам се, нека вси4ки тук да ни се усмихне щастието smiling smiley

Lilypie Pregnancy tickers

Редактирано 1 пъти последният път 14.01.2013 14:24.

Дата: 15 January, 2013 12:21

Приветттт!
Роси,Честита ви 8 ма месечинка е кАК СИ ЛЕТИ ВРЕМЕТО САМО......
как е малкото Зори,пълзи ли ве4е-адете ли каши и пюрета,пусни някоя снимчица,още като бебе съм я виждала.
Питаше ме за Пинки,Гледам снимчици на малката Алекс във Фейса,истинско съкровище,да им е жива и здрава.
Сещам се за Пчеличка,да,какво работи в Германия,Малкия Илко на колко стана?Тя от колко време е там?
при нас нищо ново както казва Мимка,все едно и също.Отново сме без тати до 20 януари.Аз кандидадствам за една работа-още нямам резултат уж мина половината част успешно.
Кари ход на градина от в4ера с много рев и тръшкания-както когато тръгваше за пръв път.Голям кошмар ама дано мине с тази седмица...
Готвим се за Рождения ден,избираме торти и така.....
Лило,добре дошка и много мъничко да се задържиш тук

Дата: 15 January, 2013 14:10

Лило pregradka Ние рядко се вясваме тук,ама после като се разпишем нямаме спиране lud smqh .Твоето момченце на градинка ходи ли?
Хрис,стискам палци да ти се обадят за работата.Кари не ходеше ли на градинка?Или май боледувахте?Очаквам и се надявам скоро и ти да ни зарадваш с две чертички,че и Мимка и челси,Титка ,Моли,хубаво е да има дечица.
Пчеличката незнам много за нея,имаше си проблеми някакви и вероятно и за това не пише.А Илко може би е на около 5-6г misli .
Хрис,видях лентичката ти,след 3-4 дни имате рожден ден.Сигурно Кари много се вълнува.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 18 January, 2013 12:01

здравейте и от нас
ние сме си тук, но гледам да не стоя на компа докато гали е около мен, че веднага ме дърпа да стана и сяда на моето място. а бе хакер ще става като баща ни....хи хи хи

е-хееее зорито пораснала вече. ама как лети времето.
ето и карито скоро има рожден ден.
наистина пораснаха мишленцата.

ето едно мишле ми се качи вече на врата.

много цунки от нас на всичкииии

Дата: 20 January, 2013 11:50

Здравейте.
Хайде да почерпим за Рождения Ден на Кари,
Вечесме големи

Дата: 20 January, 2013 16:53

Хриси,да ви е здрава и послушна куклата!

Дата: 28 January, 2013 21:52

Здравейте!
Роси мерси за пожеланията!
Как сте? При нас пак много сняг натрупа събота и неделя,тъкмо се беше стопил,и затоплило,ама на зимна му работа,поне му се вижда края.
Роси,как сте с малката,разкажи плаче ли още,зъбли имате ли?
Мимка вие как сте,свикнахе ли в новия дом,баща ти как е?
Челси,а вие,не си се включвала скоро,как е Луи?
Черешка,как си?почивате ли след процедурата?
Моли а вие какво правите в това лошо време,как си уплътнявате времето.
при нас нищо ново и интересно.
Искарахме рожденния ден,беше голяма лудница-с роднини и приятели и на следващия ден в градинката.Много са се забавлявали,по снимките които са направили госпожите си личи,малки душички.
Аз още чакам да ми се обадят за работата-отложиха физическите изпити за ради лошото време.Така искам да стане-този път наистина много ,защото си струва .
Оф това е от мен.Лека нощ

Дата: 29 January, 2013 13:37

Хрис,каква е работата ?Пожелавам ти да успееш.
Аз все забравям да ти отговоря Хрис,извинявам се,.
Нямаме зъбки,не лази,върти се в кръг,понякога пада от спалнята хихи,плачкаме пак ,от всеки и за всичко,не стои сама изобщо ,Скучно е зимата ,но половината мина.
Черешка и аз очаквам с нетърпение да пише.Знам че това ще е нейната година.
Хис,ще видя снимки в фейса от рождения ден.Получи ли много подаръци?

Дата: 30 January, 2013 11:07

Добро утро!то стана добър ден .
какъв кучешки студ беше сутринта.Роси,няма д аказвам още работата че не е сигурно,ако успея и започна ще ви кажа winking smiley За сега всичко е в застой.
Кари ходи на градинка,пак добре че е градината че ще се побъркаме в къщи по цял ден.Тя си играе има сумати играчки,реди пъзели имаме 4-5 ве4е и ги учим,двата почти ги знае на изуст ,а са по 60 части,много е паметлива -да ми е жива здрава.За роженния ден получи много подаръци,дрешки играчки.
Милото Зори,ще мине и това с плачкането ама си иска време,ние за щяло и нещяло ревяхме до скоро,ама бебе си е още тя.Ние хем сме каки,ама се излагаме.
Дано се стопли че тая пуста зима много ни мори.
Хубав ден от мен!

Дата: 1 February, 2013 00:04

Здравейте и от мен. Следя ви , момичета, ама не пиша..голям батак с тея институции в Бг. Една каша се е забъркала, че не знам как ще се оправим. Ако всичко беше наред, се оказва, че баща ми още преди месец е щял да бъде транспортиран до Бг, в клиника по рехабилитация. Нямам нерви вече....
Чакаме си, задействах посолството ни във Франция, а да видим, че ще полудея вече.
Бела е добре. Ходи на гардина, от няколко дена голям рев сутрин, не иска и това е. Ама оставям я ревяща, след малко млъквала. Зор й е докато влезе, де.
Ние свикнахме в новото жилище, аз ви бях писала че е в същия квартал, на 100 метра от старото. На същия парк играе Бела, със същите деца, даже сега парака ни е под прозореца и тя зорко следи дали децата са излезли.
От няколко дена се е заинатила и ще да яде. Закусва само на гардината, в къщи не иска ядене. Виж, буклуци не отказва. Да седи гладна като не иска. Всеки ден има по две неща за ядене в къщи, не искала това, искала онова, ми да не сме ресторант. Кат не ще, да ляга гладна и точка.
От мен това, няма нищо ново,само нерви при мен и ядове.
Хубава вечер.

Дата: 6 February, 2013 08:11

Ей,ей ,еййййййй къде стеееее skok .
Хайде на кафенце де tongue sticking out smiley .

Хрис,какви подаръци получи Кари?Аз имам ли те в фейса,така съм изкукала че не помня lud smqh ,а и влизам рядко и за бързо.
Мимка,защо ли не се учудвам че в Бг стават такива неща?Как пък може такава безотговорност?
Как е баща ти иначе ?Пиши като има нещо.Стискам палци да се оправят нещата около него,
Моли ми се губи напоследък?
Черешка пък и тя много работи,я да ни нагледа тук
pregradka .
Хубав ден от нас с дребосъчка.

Дата: 6 February, 2013 12:27

Роси,мерси за кафето,Не знам дали ме имаш в фейса,пиши ми някой път на скайп да ти кажа името с което да ме намериш.Кари получи дрешки и грачки-главно пъзели,пераля,ютия за гладене сушилник за дрехи,всичко това в омален детски вариант winking smiley разбира се.
Мимка,наистина аман от безотговорности,само нерви да имаш да се разправяшне е истина просто....
Хубав ден и от мен

Дата: 8 February, 2013 02:01

Тук съм, тук. Следя аз редовно, нищо че не пиша. Ама като погледна , че моя пост е последен...Като цяло гледам, че форумът не е активен никак.
Имаме напредък, до няколко дена, максимум седмица тати трябва да си е в Бг. Аварията с документите е във френска страна, всеки ден престой им носи 18 евро.Те не са подали искане към бг страна, а казват че са, изорах света-никой в бг не е чувал че бг гражданин се нуждае от помощ в чужбина.Няма ни входяща поща, ни дявол. Оправих нещата с хиляда разговори, за една седмица имам 100 евро телефон. Както и да е, не искам да се занимавам и с това, има едни 18 евро на ден които се плащат от болният /останалото се поема от бг здравна каса/, ще ги платим, това да ни е кахъра дет се вика, 3 месеца прави днес откакто е там. Не са малко, но..живот, здраве и работа да има, останалото не е проблем. Свързах се и с външно министерство и със здравното...нали съм нахална...
До няколко дни се надявам да се похваля. От фирмата му ми искаха човек в София, понеже са намерили частни фирми да го траспортират с линейка, но да иде някой и да види все пак линейката в какво състояние е и как е обурудвана. Ми в София нямам познати. За жалост. Та ще я караме на късмет. И от където ни огрее първо, от частните фирми или от министерството на здравеопазването. Че и от там чакаме.
Утре има карнавал тук, така и не разбрах по каква линия е. Който и да питам, ми казва "ми, карнавал е"Явно е в цяла Испания, понеже и познати от различни краища ми казаха че имат такъв. Бела ще е с костюм на медицинска сестра, хахахахах. Тя , милата много се вълнува, че щяло да има "канакак" и ще е с рокля. Хахахах, майка й като не й облича рокли така е.
Дойде й апетита преди няколко дена, та сега /да ми е жива и здрава/ яде като разпрана. Онзи ден е яла от 14,30 до 18 без да спре. Обядва, после плод, после бисквити, после незнам си кво, после друго, и в 21 иска да вечеря. Да, ама не. Не й дадох.Иначе е фен на Том и Джери на на Ну погоди, гледам ги до припадък вечер, искам да ги забранят със закон!!!!!!!!!!!
Това е от мен, че се олях с писане!
Всички неразписали се, да се явят на отчет утре!

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.