Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5
Re: Коледни вълшебства!
Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 16 February, 2013 22:32

Що не пишете, бре? Съвсем замрял тоя форум, като гледам и другите клубове.....
Я, да се разписвате, аааамаха. По ред на номерата, да не изреждам.

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 17 February, 2013 10:43

Запис набързо от мен .По късно ще пиша повече.Ето кафето,не се карайте ,има за всички lud smqh
Мимка,как вървят нещата с баща ти?Той всъщност в какво състояние е ?Ох милата ..

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 19 February, 2013 16:28

Здравейте момичета!
Мимка тук съм аз,но бях болничка,някакъв грип бе беше пипнал,сега съм по добре.
Наистина е застой във форум,ато май на всякъде е така.....мой наблюдения.Не знам защо така.......
Дано и другите момичета се разпиша.Моли,Челси Черешка,дано не забравя някой,простете ми ако е така....пишете как сте?
Аз отивам да си взема детето от градинка,ако е приятно времето ще останем да поиграем....
Лека ве4ер от мен

Дата: 20 February, 2013 09:21

Добро утро от нас,
Времето май днес обещава да е хубаво.
Хрис,дано не се разболявате вече,ние да чукна на дърво за сега не сме,нашия тати беше доста болен ,ама си го изолирахме в другата стая и не успя да ни зарази.Аз по принцип рядко се разболявам.
Мимка,чакам да пишеш и стискам палци да се оправиш с бюрокращината в БГ,и дано тати се оправи .Как е при вас времето Мим?
Черешка ,май рядко влизаш ,ама стига си работила де
ezik .Много стиснати палчета за теб.
Аз изчезвам ,целувам ви всички .

Дата: 25 February, 2013 15:45

Днес ми е ден да почерпя,остарявам или помъдрявам skok

Дата: 27 February, 2013 20:08

Роси,Честит Рожден ден миличка на патерици!

Дата: 1 March, 2013 08:52

Честита Баба Марта!
Драснете по ред де....Ние сме добре .Времето ни зарадава тези дни с разходки .
Хрис,благодаря за пожеланията!

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 1 March, 2013 12:12

Честита баба Марта и от мен на всички !Да сте бели и червени,весели,засмени!
Отдавна се каня да пиша,но имах проблеми с влизането във форума,както и да е днес най-после успях да вляза.
При нас нищо ново,ходя си в клиниката непрекъснато,сега ме следят за биопсия пак.Имало някаква нова биопсия,или поне в нашата клиника нова де,която показва дали има някакви възпаления,бактерии и тн в матката,които биха попречили на закрепването на ембриона.Поне така ми обясни док де.Та сега заедно с имунологичната ше направим и тази пък да видим дали от там нещо няма да излезе.Иначе вече се преборих(след милион скандали де)да ходя само при Стаменов и съм много щастлива от този факт.след малко пак отивам,дано вече се е пукнал тоз фоликул,че ми писна и с него да се занимавам,иска ми се по-бързо да минава тази биопсия,че като знам колко е гадно...бррр,но ще мине и това чудо.
Това е при мен-нищо ново,нищо интересно...от вкъщи на работа,от работа-в клиниката-пак на работа и вкъщи,много забавно,нали smiling smiley
Хубав ден от мен да посвърша още малко работа и да ходя до клиниката!

МЕЧТАЯ...->

Изпратено: ^lilo^ (IP регистриран)
Дата: 2 March, 2013 20:29

здравейте и от мен!!! не съм от сериозните форумки.... напоследък само боледуваме вкъщи но сега се оправяме. тръгнах по лекари, изследвания.... ипак нищо всичко миенаред кое ми е нареднезнМ. чаках да ми мине цикъла зьа последен преглед ама сега пък ми закъснява.... дано езадобро

Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 4 March, 2013 00:02

здравейте милички,

и аз имах проблеми с влизането и за това не съм писала отдавна.

роси, честит рожден ден на патерица.да си жива и здрава и винаги заобиколена от любящи хора и приятели. малката кукла колко е пораснала. браво

черешка, силно стискам палци. пу пу пу скоро да му се види края. ти си силна и аз вярвам, че ще се преборите с всички гадости, а тях после повярвай много бързо ще забравиш

мимка, дано и вие вече да сте прибрали тати в къщи, че много време мина, много проблеми

лило, дано наистина да е за добро

хриска, кари от ден на ден става по-голяма хубавица

аз си ви наглеждам из фейса, че със сайта само се дразня.

няма да ви изброявам всичките. Много, много цунки от нас с галито. отивам да лягам, че нещо се боря с безсънието ама да видим кой кого

Дата: 8 March, 2013 08:57

Добро утро дами.Честит празник!Много усмивки и любов ви пожелавам!

Молинка,вие скоро ще имате рожден ден .И други рожденници май имаме скоро.
Черешка,стискам силно палци ,тази година ще е твоята,имам такова хубаво усещане.Ще се възнаградят мъките и сълзите,даже и умножена ще е радоста по 2.
Мимка,дано има хубави новини и от теб за тати.
Челси,гледам снимки в фейса,страхотни са Луи и кученцето.
Хрис,вие как сте?

Дата: 15 March, 2013 14:54

И мойто дългоочаквано бебенце е на път.
smiling smiley) Исках да го споделя с вас.

Дата: 16 March, 2013 09:57

Честито ^lilo^ ,леки 9 месеца ти пожелавам и сладко беб4е на финала!

Дата: 16 March, 2013 12:16

Лило,честито.Леки месеци до финала.Пиши да не ни забравяш.Ще чакаме новини от прегледите.
Май с хубавото време започват и щъркеловите новини,данооооооо,стискам палци .За Черешка най вече.
Времето нещо се разсърди,...Хубав ден на всички.

Дата: 18 March, 2013 10:23

Моли,честит рожден ден на порасналото Гале.Пожелавам му весело детство,много игри и да бъде послушно дете!

Дата: 18 March, 2013 10:29

Благодаря, айде дано се напълни темата с такива хубави новини... 4акам с нетърпение следващия преглед и дано вси4ко е наред. smiling smiley Вижда му се края на лошото време. Скоро вси4ки бебоци ще защъкат напред назад...

Дата: 18 March, 2013 12:45

Моли,честит ви Рожденник и от нас! да е винаги така усмихнат ,много здравичък и много ,много послушен!

Дата: 18 March, 2013 16:46

Благодаря ви момичета. Дано да ни е жив и здрав.
Много целувки от нас. Ще пиша пак, че се боря с кирилицата... целувкииииии

Дата: 27 March, 2013 14:16

здравейте момичета,
как сте? ама гледам то никой не пише тук вече. аз нямам много време за компа и отгоре, отгоре ви понаглеждам и може и да съм изтървала доста новинки.

гали е болничък. след РД във вторник започнаха една хрема, една кашлица ужас.... уж до края на седмицата се пооправи и отново като го почна кашлицата. ама такова нещо до сега не бяхме патили. на всяка минута голямо кашляне. имах чувството, че ще си съдере гърлото да кашля. едвам изчакахме да стане 7 сутринта и звъня на една лекарка, дето ходи по домовете през поч.дни ако се наложи. идва прегледа го. няма Т, дробчетата чисти, гърлото не е червено, но едното ушенце зачервено. и сме на антибиотик, но само за 1 ден кашлицата намаля и сека само се кърти от време на време. аман от настинки и болести. всички отново са болни, времето гадно и си стоим в къщи. нямам търпение да се стопли и да сме все навън, че ми се е стегноло вече отвсякъде.
нас ще ни приемат чак септември на градина и ще сме цяло лято по улиците. пък малкия още повече и повече се привързва към мен и не ми се мисли как ще реде и дали въобще ще стои на градината. доста тежък период се очертава. за работа още не търся, първо да свикне с градината и тогава. да ви кажа честно, сякаш ми се иска вече да работя. да съм сред хора, които не говорят за бебета и болести, с други задължения , да си припомня как се работи, че доста годинки съм си в къщи вече. то проблеми ще има във всяка работа, ама.....тогава ще си викам, що ли съм искала да работя???

та така с нас.
тази година племенника ми е абитуриент и ще ходим по магазините за костюми и т.н. нали сестра ми е в испанията и ще си дойде за 2 седмици около бала. нямам търпение вече. всеки ден сме на скайпа по часове ама не е същото. искам си сестрата да е при нас, но като гледам скоро няма изгледи да се връща. тепърва студент ще издържа.
оплаках ви се докато мишока спи, че като ме види на компа и иска да работи. хакер като баща си ще става и това е - в кръвта му е.

целувки на всички милички и драснете по някой ред за отчет де....

Дата: 29 March, 2013 08:57

Добро Утро! Денят е мрачен и дъждовен при нас ,но ви поднасям двойна доза кафе ,дано ви примамя да се отчетете и другите
Заведох си денецето на градинка и се прибрах.да ви кажа и аз като Моли,много искам да работя ве4е някъде,но проблемът е че в малък град като нашият това е мислия невъзможда ве4е 1 година за мен.Побърква ме еднообразието-даже си мисля на моменти че Кари ходи на градина,а аз си стоя и бездействам в къщидомашните задължения като чистене и оправене ве4е не ги зачитам/,сумати вируси върлуват а аз я пращам,но пък на нея и харесва там,забавлява се,е сутрин не и се става и мрънкаме до като се оставим,но пък после като ходя да я вземам след обяд е весела и я изчаквам да се наиграе или нарисува.Много се надявам скоро да си намеря някаква работа .
Моли,трудна ще е раздялата,ама кой знае да ти кажа ,по някога децата привикват много бързо очудващо за родителите си.При нас беше зор наистина,но то ще си покаже не го мисли от сега.Наслаждавайте се един на друг,после става съвсем друго,малко време прекарвате заедно.да се оправяте,ние така се влачим ве4е и месец с такава кашлица която уж се оправи и след седмица пак почна да кашля,но нашата става като алергична.абе болести и глупости колкото искаш,да минава
Роси,Лило,Пчеличка ,Челси как сте момичета?Все по рятко пишем,но е нормално това ,всеки си е със своите ангажименти...
Лек и усмихнат петък ви желая....

Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.