Искам да забременея : © Български Бебе Център
Витамини и имуностимулатори, които могат да се приемат и помагат за забременяване
Изпратено: katerinad (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2016 12:27

Здравйте,
нова съм тук и имам проблем първо аз съм на 38 години и вече 1 година правим опити за бебе, но все неуспешни на гинекологичните прегледи с ехограф всичко е наред, други прегледи не съм правила решихме, че искаме бебето да стане по естествен път без прекалено много да се фокусираме върху това, тъй като отскоро сме заедно въпреки, че възрастта е вече доста гранична. Боледувам изключително често почти на всеки 2 месеца съм болна или на антибиотици и освен това съм с анемия поради изключително обилната ми менструация, освен стреса, който и двамата преживяваме от събирането ни, смяната на работа и обстановката. И въпросът ми е какво е подходящо да взимам като имуностимулатори или други препарати, които да ми помогнат да се стабилизирам и да забременя. Благодаря предварително.

ПС: От РУСЕ съм smiling smiley

Re: Витамини и имуностимулатори, които могат да се приемат и помагат за забременяване
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2016 12:48

Привет, Катерина!
Една година е доста време за опити и според мен е необходим преглед, и на двамата, в клиника за репродуктивно здраве, за да се установи причината за липсата на бременност.
Лекарите ще направят необходимите изследвания и могат да дадат съвети за скорошно зачеване.
Пожелавам успех!

Администратор

Витамини и имуностимулатори, които могат да се приемат и помагат за забременяване
Дата: 27 May, 2016 13:44

За съжаление единствената клиника в Русе затвори врати, а няма нито време (отпуска),нито средства да ходя в друг град да търся помощ и това е другия проблем

Re: Витамини и имуностимулатори, които могат да се приемат и помагат за забременяване
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 27 May, 2016 15:53

Съжалявам за трудностите! Клиниките работят и през почивните дни, така, че при желание може да се договори времето за преглед. Надявам се скоро да намерите решение и направите консултация в специализирана клиника. Пожелавам успех!

Администратор

Дата: 27 May, 2016 16:09

Благодаря smiling smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.