Искам да забременея : © Български Бебе Център
Тест за бременост
Изпратено: teodora_dim (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2005 18:48

Мили момичета преди време четох за някакви домашни тестове за бременост но вече съм забравила каде точно го четох.Моята молба към вас е ако някоя знае не6що по този вапрос да го сподели защото не ми се дават всеки път по 3 лева за тест а и надали има някоя на която и се дават.

Re: Тест за бременост
Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2005 19:28

Незнам за такива тестове, Теди. А тук във Варна има едни тестове, които са 2 за 2.80 лв. Казват се UniMark даже имаше темичка за тях пусната в този клуб. Ако си ги намериш ще ти е доста по-изгодно, а и не са по-лоши от останалите. Освен това ако имаш закъснение само тогава си прави тест, и без това тези тестове допълнително изнервят. Хайде, какъвто и да е теста да е с две чертички следващия път! smiling smiley

мама на две момченца, две врабченца

Изпратено: teodora_dim (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2005 19:40

Четох за някъв тест със сода но не си спомням точно какъв трябва6е да е ефекта

Изпратено: tydy (IP регистриран)
Дата: 13 December, 2005 20:58

АЗ ПРЕДИ ВРЕМЕ БЯХ ЧЕЛА НЯКЪДЕ ИЗ НЕТА ЧЕ СЕ СЛАГА МАЛКО СОДА В ЧАШКА С УРИНА И ТРЯБВА ДА ШУПНЕ АКО СИ БРЕМЕННА НО НЕ СЪМ ПРОБВАЛА.УСПЕХ.

Изпратено: chrisi (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2005 08:47

Домашен тест за бременност са именно тези тестове от аптеката smiling smiley Защото се правят в домашни условия,а не в лаборатория.
Нищо друго не е сигурен начин - освен просто да си чакаш закъсняването на мензиса grinning smiley
Това със содата не си заслужава дори коментара - киселинност на урината,която да предизвика шупването на содата,може да има по ред причини без бременност.

Изпратено: sashka (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2005 09:43

По-добре си купи от тестове в аптеката uspeh

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2005 09:57

sashka Написал:
-------------------------------------------------------
> По-добре си купи от тестове в аптеката

Това са домашните тестове за бременност!

Администратор

Изпратено: Sa6i (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2005 11:17

Привет и от мен аз си купувам от тест лентичките от 0,7 до 1лв.С тях /поне при мен/ става ранно диагностициране на бременност - веднъж преди закъснението и 4 пъти до 3 ден от закъснението, /тези бременности бяха неуспешни/. Много съм нетърпелива когато бебеправим grinning smiley така че 10 дена това е мноооооооооого време.

Изпратено: Geri28 (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2005 11:44

Незная,за лентичките!?! А пробвах с Уни Марк - 2,70лв. два в опаковка! merry christmas

Изпратено: donikagg (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2005 17:34

Sa6i къде ги намираш тия евтините тестове, аз най-евтиното което съм купувала е било 2 лентички в една опаковака за 3 лева. Освен това се намират много трудно, има ги само по забутаните аптеки тук из Варна, някой ако знае случайно къде има от тези по-евтините нека каже, че то всеки месец по 10 лева за тестове давам, аман....

Изпратено: cvet83 (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2009 13:47

az sam probvala sas soda no pri men ne deistva6e.Ne 6ykna

Изпратено: stela 777 (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2009 20:17

Аз съм използвала от тези тестове за бременност,но до колкото знам те са за след седмия ден от закъснението.Преди това не отчитали вярно,така ми каза една от аптекарките

Изпратено: кокал (IP регистриран)
Дата: 9 July, 2009 21:43

Аз пък никога не съм имала затруднение да намеря евтин тест за бременност. Отивам в коя да е аптека (в Пловдив) и казвам, че искам тест за бременност ЛЕНТА - иначе аптекарките се правят на ударени и ми предлагат тестове за 3-5 лв. Лентите струват 70-80 ст. Обикновено лентите са с чувствителност 25-50 (концентрацията на ЧХГ, не знам мерните единици sram ), т.е. хващат и ниски концентрации, а значи и по-рано евентуална бременност. "Професионалните", т.е. по-скъпите, са най-често с чувствителност 50-75.

Мишокът е на "три без малко".

Изпратено: zuzi55 (IP регистриран)
Дата: 2 August, 2009 22:41

днес си правих тест и разбрах ,че несъм бремена и ми стана много гадо.

Изпратено: stela 777 (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2009 10:22

И аз си правих вчера следобяд и днес сутринта и ми отчитат и двата 2 чертички,но едната е много бледа и при двата теста.Ще изчакам още няколко дни и ще направя пак. skok

Редактирано 1 пъти последният път 15.08.2009 10:30.

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 15 August, 2009 22:06

Стела,тихичко честито! uspeh

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.