Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1011121314151617181920>>
Страница:18 от 20
Re: Кой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация
Изпратено: VARNATA30 (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2009 20:16

ЗДРАВЕЙ,mile ЖЕЛАЯ ТИ ГО СЪРЦЕ И АЗ ТОВА ЧАКАМ СЕГА ТРЪГВАМ ДА ПРАВЯ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Re: Кой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2009 20:59

Миле,успех в тази трудна борба.
Миле,Варната,заповядайте при нас в тази темичка : Пролетно настроение за всички, които чакат две чертички!-ежедневна

Изпратено: Dannie (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2009 20:57

Здравейте, момичета!

За първи път съм тук, но попаднах на темата и искам да споделя какво се случи с мен. Днес направих вторият си мисед аборт в рамките на 5 месеца. Утре ще ме кюртира д-р Нецов в клиниката на Мазнейкова. Спред Мазнейкова причината е една и е ясна - възрастта. На 41 съм. 70% над 40 години завършвали така. Не ми се иска да го приема като единствено обяснение, още повече, че д-р Нецов лятото ми каза, че всичко ми е наред и аз взех че след няколко седмици забременях. Ама не било писано да е за дълго. Така не очаквахме че и вторият път ще стане така бързо. Но не ми се иска да вярвам че възрастта е единственото възможно обяснение.
Смятам след абразиото да се обърна към някоя от клиниките, бях записала час при Владимиров, но след първото забременяване го отмених. Една приятелка, която ходи при него, наборки сме, ми каза, че той е специалист по по-напредналата възраст, така да го кажа.
Моля ви, ако някоя от вас е имала подобен опит и е намерила помощ някуде, кажете къде. Одобрявате ли Владимиров като избор?

Дата: 23 March, 2009 21:48

Дани,съжалявам ,че си преживяла всичко това.
Правилно са ти казали,наистина Владимиров е много добър специалист,и за жени в напреднала възраст,особенно с ИЯР.
АЗ пък се чудя защо не са ти направили имунологични и генетични след аборта и не са търсили причината?Виж тук има такава темичка

[club.biberonbg.com]

Редактирано 1 пъти последният път 23.03.2009 21:49.

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2009 22:25

Май доста отдаавна никой не писал тук...Пишете милички как сте,до къде стигнахте с процедурите и изобщо всичко което ви вълнува.Ели,мила заповядай при нас в ежедневната ни темичка"пролетно настроение за всички,който чакат 2 чертички" dok успех на всички и само положителни емоции да си създаваме cunki

Изпратено: miglena072 (IP регистриран)
Дата: 27 April, 2009 14:17

Нека ви разкажа и моята история.На 24г съм от Севлиево омъжих се рано в смисъл на 20г. от тогава започнахме с опитите за зачеване 2005г.Но 6м нищо не ставаше и аз реших че трябва да се обърна към лекари.Отидох при един който дори не ме съблече да ме прегледа директно ми изписа дуфастон трябваше да го пия 6м.Пихго ама нищо реших че трябва да сменя лекаря отидох в Габрово там попаднах на някъв много хвален д-р Ангелов който за 4мин ме прегледа и ми каза че нищо ми няма не съм се била до развила и толкова да не ходя повече при него чак като забременея.Да ама и така не става дойде почти края на 2006г. а аз не мога да забременея тогава реших да отида в по голям град в Плевен при някакъв Янкулов човекът поне изследвания ми направи тостестерон и пролактин оказаха се добри да обаче човека иска цв.снимка на тръбите но понеже е частна клиника трябваше да плащам и той реши да ме прехвърли отново в Габрово в болницата но при др гинеколог Белошинов по клинична пътека.Ок отидох да приказвам с този лекар и той ми каза че тази снимка се прави с специална течност която вече не внася в Б-я с триста зора я открих във Варна и то последната.Направи ми той снимката страхотно болезнено е това да знаете който не я е правил.
И започна да ме кара всеки месец да ходя при него само на преглед нищо не ми прави само видиозон и 40лв.толкова.
Реших че и този е безнадежден и се отказах от всякакъв вид лекари.
И миналата година 14.03.2008г.разбрах че съм бременна.Новината беше страхотна реших да минат две три седмици и тогава ще търся лекар да ама наложи се по рано защото прокървих.И отново мъки отидох при някакъв пак в Севлиево който ми даде пия дуфастон за задържане и ми каза че не можел да види плода защото бил много малък.Ок пия си аз дуфастона обаче кървенето не спира и мои приятелки ми препоръчаха др гинеколог в Габрово д-р Митев на който съм благодарна.Отивам аз при него и човека като ме прегледа и ми каза че съм забременяла извънматочно и плодът е на 6 седмици.А сега познайте от 3 пъти следва операция и останах само с една тръба.Обаче този доктор реши че трябва да ми направи и той цв снимка тръбата която е останала.Да ама като знам колко боли реших да му покажа предната на д-р Белошинов и човекът ми вика ами момиче тука ти е сниман само таза няма никакви тръби.

И така на 04.06.2008г аз направих на ново цв снимка която показа че всичко е добре.Доктора ми обясни че трябва да минат поне 6м за да пробвам пак да забременея.Минаха ще стане почти година но аз все още не мога да забременея ето днес пак ми дойде.А мъжът ми си направи спермограма и тя е добре.Абе какво става не знам вече се побърквам.Искам да попитам само вярно ли е че ин-витрото боляло повече цв.снимка.

Re: vnimanieКой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация vnimanie
Дата: 27 April, 2009 14:23

искам да попитам вярно ли че ин-витрото е било много по болезнено от цв снимка

Re: vnimanieКой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация vnimanie
Дата: 27 April, 2009 14:26

искам да те питам дали знаеш дали ин-витрото е болезнена процедура

Редактирано 1 пъти последният път 27.04.2009 16:45.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 27 April, 2009 14:54

Миглена, здравей мила. добре дошла сред нас и дано много скоро ни зарадваш с добра новинка.
заповядай в нашата ежедневна темичка: Пролетно настроение за всички, които чакат две чертички!-ежедневна

виж мила, щом си забременяла нормално поне за мен не ти е нужно инвитро. пробвай първо инсеминация.
ще ти кажа какво представлява процедурата.
аз моята я правих в софия при д-р Стаменов от клиника Малинов.

проследяват те на видеозон няколко дни за да видят фоликулчето колко е голямо и по преценка на лекаря ти бият прегнил. това е за да се спука фоликулчето. нормално става около 72ч след инжекцията. в деня на инсето отивате двамата с мъжа ти. той дава сперма да я обработват и след 2-3 ч ти е часа. влизаш в малка стаичка където се събличаш, обличаш само една зелена манта и калцуни. лягаш и ти правят някаква промивка с физиологичен разтвор. после идва лекаря и ти показва една дълга спринцовка /без игла, а с дълъг и тънък накрайник/ и ти вкарва обработената сперма. въобще нищо не усещаш. все едно си на обикновен преглед. така оставаш около 15-ина минути.ставаш и си тръгваш.....и после след 2 седмици правиш тест.....
питай ако нещо друго те интересува.
още веднъж ти желая късмет миличка. кураж и всичко ще се подреди.

а за инвитрото, пак нищо не усещаш. аз правих едно на естествен цикъл и дори пункцията ми беше без упойка. малко е неприятно, но се търпи. въобще не става дума като за болката при цветната снимка. и мен много ме болеше и за това знам какво е било.

пиши в ежедневната ни темичка. там повече момичета ще ти дадат съвети.

Изпратено: ginka79 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2009 10:10

моля някой да ми каже какво е куха бременност.Преди два дена ходих на гинеколог защото ми закъснява с две седмици и той ми каза че има околоплодна торбичка но не вижда плод ме викаслед една седмица .възможно ли е тогава да има плод и ако не какви са последиците?ще мога ли да имам дете?

Изпратено: Antony29 (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2009 19:16

Здравей Гинка не се притеснявай дано всичко да е наред,на мойта колежка и бяха казали същото но се оказа, че е отишла по-рано на доктор и сега детенцето е вече на 5 годинки.
Успех и стискам палци всичко да е наред.

[www.snimka.bg]

Изпратено: vili_exs (IP регистриран)
Дата: 10 May, 2009 13:46

zdravei te momicheta.az ot 16g nqmam cikal i shte hodq v maichin dom da mi gledat hormonite kak e tam dovolni li ste (grinning smiley

Дата: 10 May, 2009 23:40

ginka79 ,куха бременност е така нареченото "Кухо яйце".Означава плоден сак без развиващ се ембрион в него.Случва се ,но вероятността да се повтори е малка.Потърси още едно мнение,може лекарят ти да греши.Стискам палци всичко да е наред.

Изпратено: marina72 (IP регистриран)
Дата: 11 May, 2009 10:18

Здравейте!за първи път пиша тук.Назвам се марина и вече 6 год се опитвам да забременея.Аз съм от Бургас.Ходили сме вече къде ли не,но напразна,всеки казва,аз мога,аз ще помогна,но.....Ще се радвам ако някой може да ми помогне,с информация за добри спициалисти и просто със съвет.

Изпратено: atlant (IP регистриран)
Дата: 11 May, 2009 12:01

здравейте,преживели сме това, което разказвате, но днес се радваме на прекрасна дъщеря.
В повечето случаи причината някакси остава неразбрана, всички доктори предлагат едни и същи процедури и все не се получава. На нас ни помогна д-р Дянкова,тя е гинеколог които има по-широк поглед върху нещата, работи в онкологията в София, тя вижда неща ,които остават невидими за останалите тесни специалисти в областа. След като при нас чудото се получи, изпратихме при нея много приятели с подобни проблеми. Още три момчета се появиха в най-близкото ни обкръжение почти едновременно. Проблемите ни се оказаха най-различни, но повечето сравнително лесно решими и свързани с някаква странична инфекция в организма, която възпрепятства забременяването.

И така препоръчвам на всеки които има проблеми да се консултира с нея. Много сърдечен и отзивчив човек. Частния и кабинет се намираше на ул.Калина Малина, но щеше да се мести ниакъде в района

Тел: 0888661543 д-р Дянкова

Стискам палци на всички

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 11 May, 2009 13:32

При всеки е различно.
Аз лично също съм посещавала тази докторка и въобще не останах доволна от нея. Прегледа ме и веднага ми изписа хапчета за стимулация,без дори да е проследила дали имам овулация neee
След това говорих със Стаменов и той ми каза,че това е напълно недопустимо.Така и не отидох повече при нея.

Дата: 12 May, 2009 15:50

atlant,радвам се,че сте сбъднали мечтата си.Да ви е живо и здраво детенцето.
Но аз бих посъветвала,както и винаги го правя, жените с репродуктивни проблеми да посещават специализирани клиники !Защото много често лутането е огромна загуба на ценно време.

Изпратено: mile (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2009 16:56

ейй момичета къде сте ,пишете по някой ред.Този месец пак не е нашия днес ми дойде с пълно сила

Изпратено: mile (IP регистриран)
Дата: 3 June, 2009 14:00

varnata отколко време пробвате?

Изпратено: VARNATA30 (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2009 16:05

здравей mile ами пробваме 4 месец след аборта и засега нищо

Страници:  <<Първа страница...1011121314151617181920>>
Страница:18 от 20

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.