Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1011121314151617181920>>
Страница:19 от 20
Re: Кой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация
Изпратено: mile (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2009 15:59

само търпение и вяра се иска kiss

Re: Кой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация
Изпратено: zyandji (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2009 10:23

zdraveite az sam savsem nova v saita .molqvi za savet i pomo6.opitvam se da zabremeneq ot godina i polovina.jiveeh v london edna godina-sled mnogo opiti re6ihme da se varnem v balgariq da si napravim izsledvaniq.napravihami cvetna snimka,hormoni,spermograma na priatelat mi -vsi4ko e ok.zapo4nah da si merq temperetyrata,piq dyfaston.doctorkata mi izpisa kostilbegit no temperatyrata ne se poka4i.doktorkata mi kazva 4e nqma pre4ina da ne zabremeneq no za6to ne se poly4ava ne moga da razbera.molqvi za savet

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 15 June, 2009 14:18

zyandji,добре дошла.Заповядай в ежедневната ни темичка -"Лятото горещо тук дойде и за всяка бебче то ще донесе" -ежедневна.
А след като те стимулира лекарят ти с Клостилбегит би трябвало да те следи периодично на УЗИ за да види как нарастват фоликулите ,ти пак си мери БТ,ама много не разчитай само на нея.
уСПЕХ.

Дата: 18 June, 2009 10:28

zdravei rosab,blagodarq za otgovora moqta lekarka prez tezi tri meseca dokato pih costilbegit nemie sledila folecylite nito mee sledila na YZI[/img][/u][/b]

Дата: 18 June, 2009 10:35

zyandji,ми незнам какво да кажа eye rolling smiley ,не е редно да те тъпче с Клостил а да не те следи ,недопустимо е .А по каква схема пиеш Дуфастона,нали знаеш ,че той пък ако се пие преди овулация я подтиска?

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!

Дата: 18 June, 2009 10:46

дуфастона пия от 14 ден до24ден,посаветваи ме какво да правя

Дата: 18 June, 2009 10:50

А как ще си сигурна ,че овулацията ти не е по късно от 14 ден ?
Според мен потърси се консултирай със специалист по стерилитет.Не си губи времето и парите.

Изпратено: ninka 76 (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2009 14:43

Привет и от мен smiling smiley Новичка съм във вашия форум,но и аз си имам проблем,от 7 месеца сме заедно с моя съпруг и правим опити за бебче но не става.Утре сме на изследвания .

Дата: 7 July, 2009 18:20

Нинка,добре дошла.Заповядай при нас,ние сме в тази темичка ,малко по -долу "Лятото горещо тук дойде и за всяка бебче то ще донесе" -ежедневна "

Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2009 14:53

Здравейте! И аз съм начинаеща в тези форуми, но вече не мога да устоя на изкушението и аз да питам и да споделя моите си проблеми!
Като Първо: какво е "Клостил"? Интересувам се дали няма някакви хапчета, които могат да си спомогнат за по-бързо и сигурно забременяване? Някой знае ли? Може и глупаво да звучи въпроса ми, но наистина вече не знам какво да направя!

Дата: 4 August, 2009 22:55

Калина,Клостилбегита е хормонално лекарство ,което стимулира овулацията.Но не се приема преди да е проверена проходимоста на маточните тръби.Ако имаш проблем с забременяването посети специалист .

Дата: 8 August, 2009 11:48

rosab Написал:
-------------------------------------------------------
> Калина,Клостилбегита е хормонално лекарство ,което
> стимулира овулацията.Но не се приема преди да е
> проверена проходимоста на маточните тръби.Ако имаш
> проблем с забременяването посети специалист .
>
>
>Благодаря! Това не го знаех! Тоест ако например имаш запушени тръби трябва първо да се отпушат и тогава с това лекарство ли?

Дата: 9 August, 2009 08:40

Калина,да правилно си разбрала.Ако са ти запушени тръбите то пиенето на Клостила се обезмисля(ще образуваш фоликули,ще имаш яйцеклетки,но дефакто те няма как да преминат през тръбите,защото са запушени)освен да ти навреди друг резултат няма да има.

Дата: 9 August, 2009 10:47

rosab Написал:
-------------------------------------------------------
> Калина,да правилно си разбрала.Ако са ти запушени
> тръбите то пиенето на Клостила се обезмисля(ще
> образуваш фоликули,ще имаш яйцеклетки,но дефакто
> те няма как да преминат през тръбите,защото са
> запушени)освен да ти навреди друг резултат няма да
> има.
>
> Добре! Разбрах те! Благодаря!
>

Re: vnimanieКой тук е или е бил с проблемно забременяване - тема за споделяне на опит и информация vnimanie
Изпратено: abiziana (IP регистриран)
Дата: 29 October, 2009 10:10

Здравейте...
Аз също съм с диагноза Ендометриоза.
Оперираха ме миналата година юли месец - имах 2 огромни кисти (60/80мм) и безброй малки.
Операцията беше безкръвна в болница Доверие д-р РАдулов ме оперира /много бях щастлива че не се наложи махане на яйчници или недай си боже на матката/.
Препоръката на всички беше да родя максимално бързо. Нооо не уцелих момент.
Както и да е .. досега всичко беше ок - нямах болки и оплаквания. Но при последния преглед ми каза че пак имам нарушения в единя яйчник и иска втора операция.
По-тежкото при тази болест /защото си е заболяване на матката/ е психологическата бариера... успех на всички.. просто не падайте духом

Изпратено: kotanata88 (IP регистриран)
Дата: 4 November, 2009 14:54

Здравейте на всички.Може би не трябва да пиша в тази тема и ако модераторите решат нека я преместят.Омъжена съм от 9 месеца и се опитваме да имаме бебе.Проблема е че не става.По-миналия месец ми закасня с 11 дена.Ходих на лекар и не видя нищо на видеозона и направи тест,който беше с една чертичка и една бледа.Повечето хора казват че означава бременност,но той твърди че не съм.Миналич месец ми закаснч с 8 дена.Направих си тес и беше отрицателен.Теста беше"Инвитро тест".Утре е датата на която трочва да ми дойде.Съпруга ми мисли че има бебе понеже съм почнала да чм повече,посточнно ми се спи(лчгаме си в 9:30 но пак ставам в 5:30).Не съм в БГ а не разбирам езика и е малко трудно да се разберем с доктора.Вие какво мислите.Ще се ходи на лекар пак но ми се искаше да чуя и вашето мнение.Благодарч предварително smiling smiley

Дата: 4 November, 2009 23:32

Котана,направи си тест утре сутрин с първа урина.Хубаво е да си пуснеш 1 кръвен ,но знам че в чужбина е малко сложно с кръвните.Стискам палци да ни зарадваш.Може да пишеш в ежедневната ни темичка .

Изпратено: kakata_84 (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 00:09

аз сам с резус фактор и не ми е бита ваксина след парвото дете а сега искам 2ро има ли шанс да забременея има ли риск пишете подробно

Изпратено: raffy (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 15:56

Не знам plach

Изпратено: kakata_84 (IP регистриран)
Дата: 19 January, 2010 20:15

da pi6e nqkoi koito znae molq

Страници:  <<Първа страница...1011121314151617181920>>
Страница:19 от 20

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.