Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: От какво да се пазим и за какво да внимаваме ако бебеправим vnimanie
Изпратено: sisilia (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2007 08:11

Хайде сега и аз да попитам, какво знаете и какво мислите за бебеправенето паралелно с провеждането на физиотерапия?
Трябва ли да се спре за известно време и ако трябва колко?
Ще се радвам ако ми дадете няква инфо.

P.S. Физиотерапията я прави потенциалния татко и е на 3 места/врат, кръст и коляно/.

Изпратено: sipipi (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2007 00:58

Здравейте ,аз в момента не бебеправя ,но в края на годината ще почваме .Стана ми интересно и влязох да попрочета
Видях че нещо което сащо е важно не е в списьците.
Това че сте вече бременни не означава че по време на секс трябва партнйора да се изпразва в жената.
Причината е че в спермата се сьдьржа нещо което сащо предизвиква контракции.Знам че пиша много неясно ,но наистина не си спомням точно. Имах позната в 4 м. а после и в края на бременноста имаше проблеми и д-ра и го каза .
Може някьде на друго място вьв форума сьщо да го пише ,но за всеки случай да го спомена.

П.С. С две думи правете секс с леки оргазми и без да се изпразват вьв вас. smiling smiley ПОне това заключение си извадих аз досега

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2007 12:15

Това не е 100% доказано.

Изпратено: sipipi (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2007 15:11

Добре "заядливке",но пьк е полезно като инфо и не пречи да се спазва за всеки случай.

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2007 15:54

Аз не казвам, че информацията не е полезна. За оргазмите си права, трябва да се внимава, защото това са си контракции на матката.

Изпратено: танита (IP регистриран)
Дата: 16 May, 2007 16:08

септември ще започвам инвитро. от сега спирам цигарите и ще приемам фолиева к-на ,но ме притеснява мъдрец,който не може да поникне и от време на време ми се подуват лимфните възли -въпросът ми е:да предприема ли нещо ? има ли риск за бременноста/ако изобщо настъпи такава/?

Изпратено: Leo (IP регистриран)
Дата: 16 May, 2007 17:14

танита Написал:
-------------------------------------------------------
> септември ще започвам инвитро. от сега спирам
> цигарите и ще приемам фолиева к-на ,но ме
> притеснява мъдрец,който не може да поникне и от
> време на време ми се подуват лимфните възли
> -въпросът ми е:да предприема ли нещо ? има ли риск
> за бременноста/ако изобщо настъпи такава/?

Защо не се консултираш със стоматолога си - да прецени какво е положението с този мъдрец?

Изпратено: pipinka (IP регистриран)
Дата: 23 May, 2007 15:31

Прочетох че не трябва да се пият антибиотици при бебеправене. Но искам да питам колко време след приключване на курса антибиотици може да се започне с това, че забравих да питам АГ-то? Дали може веднага след антибиотиците?

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 23 May, 2007 22:18

мисля,че трябва да изчакаш един цикъл

Изпратено: мариса (IP регистриран)
Дата: 9 June, 2007 21:25

Момичета, здравейте! Отдавна не съм писала- ходих по лекари, изследвания и т.н., с две думи - дълга история. Засега всичко ми е наред. Питам се, обаче, и моля, ако някой знае, да каже- съпругът ми вземаше лекарства за високо кръвно, холестерол и проблеми със стомаха в месеца, в който правихме опити за бебе. Възможно ли е това да е повлияло и да се е оказало фатално за мисед аборта?

Изпратено: maria33 (IP регистриран)
Дата: 10 June, 2007 17:28

мариса,мисля,че не това е причината за аборта ти.Имаше подобен въпрос към д-р Славов преди време.Жена питаше дали лекарствата на съпруга и за високо кръвно влияят при бебеправене и той и отговори, че не е опасно и може да си ги пие спокойно.

Изпратено: iina (IP регистриран)
Дата: 14 August, 2007 20:59

За секса като стана дума ...една позната ми каза /тя е бременна/правели секс с мъжа си но неизпитвала оргазъм,та питам защо се полува така много странно?

Изпратено: desenceto (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2007 20:44

здравейте милички! много ми е приятно надявам се и на вас да контактуваме и обменяме опит!аз претърпях 2 спонтанни аборта и мислим пак да пробваме...минаха 5 мисеца от втория аборт,направих всички необходими изследвания ..имам само една леко бяло течение за което ми изписаха лекарства на антибиотикова основа...какво ше ми препоръчате?

Роден на 04.07.2008г -3,370кг 51 см
Изписани на 08.07.2008г -3,360кг 51 см

Изпратено: desenceto (IP регистриран)
Дата: 27 September, 2007 20:45

здравейте милички! много ми е приятно надявам се и на вас да контактуваме и обменяме опит!аз претърпях 2 спонтанни аборта и мислим пак да пробваме...минаха 5 мисеца от втория аборт,направих всички необходими изследвания ..имам само една леко бяло течение за което ми изписаха лекарства на антибиотикова основа...какво ше ми препоръчате? smiling smiley

Роден на 04.07.2008г -3,370кг 51 см
Изписани на 08.07.2008г -3,360кг 51 см

Изпратено: garbo (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2007 21:57

dnes mai me e hvanala niakakva hrema i me e strah da ne se vlosi zatova iskam da popitam dali moje da izpia niakoi aspirin?ot zna4enie li e tova?vredi li po niakakuv na4in?

Изпратено: siqna (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2007 14:13

a dali nqkoi znae dali bolkouspokoqva6tite vredqt na bebepraveneto,takiva kato aulin i spasmalgon,poneje imam mnogo tejuk m i vseki mesec gi piq kato mi doide,tova problem li e?

Изпратено: nakit (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2008 09:27

zdraveite momi4eta imam vapros s moq priqtel se opitvame da imame beb4e ot 4 meseca...az sam py6a4 ne py6a po 2 kytii na den no vse pak py6a...Vaprosa mi e trqbva li da spra cigarite smoking smiley

Изпратено: aniijoro8470 (IP регистриран)
Дата: 15 February, 2008 18:49

Nai ve4e prqbva da se pazim ot teshkiq fizi4eski tryd,i da ne si natovarvame glavite s nejelani problemi,zashtoto MOZAKA KOMANDVA MATKATA.

Изпратено: nakit (IP регистриран)
Дата: 19 February, 2008 14:37

zdraveite momi4eta moje li da vi pomolq za savet.Ot nedelq ne se 4yvstvsm dobre i imam teperatyra okolo 37./37,5 bqh na lekar kazah i 4e se opitvame da si imame beb4e i tq mi kaza 4e moga da piq samo paracetamol.Sega ve4e e vtornik a az si poddarjam tazi temperatyra i ne moga da q smakna a nai-interesnoto e 4e do sega ne mi se e sly4valo da imam temperatyra bez nikakvi drygi oplakvaniq ne sam hremava nito imam ka6lica.kakvo trqbva da napravq.

Изпратено: rossy-pm (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2008 13:03

здарвейте! аз съм нова в този форум! искам да попитам следното: на моят приятел му предстои операция на сливиците! понеже съм оперирана от ендометриоза 4-та степен (лечението ми с диферелин приключи и сега даже ми дойде и МЦ) и мисля че ще трябва да действаме с бебенцето по-бързо. дали пречи нещо неговата операция за бебеправенето т.е. дали ще пречи енщо , ако бебеправим след операцията му? благодаря!

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.