Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5
Re: От какво да се пазим и за какво да внимаваме ако бебеправим vnimanie
Изпратено: mima_gr_ (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2008 18:08

Zdraveite momi4eta!Mnogo se radvam,4e se registrirah v tozi sait ima mnogo polezna informacia.Nadiavam si i az da vi pomogna s kakvoto moga.Viarno li e ,4e kotkite sa6to pre4at za zabremeniavaneto?Taka sam 4uvala,no neznam.A,az gi imam 3 v ka6ti.sad smiley

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 25 August, 2008 18:36

Мима ,заповядай в другите ни темички.
Котките не вредят при бебеправене.Нужно е да се спазва хигиена,защото в противен случай може да се разболееш от токсоплазма,която причинява спонтанни аборти .Изследвай се задължително. .

Изпратено: katerina_s (IP регистриран)
Дата: 9 October, 2008 12:09

Здравйте момичета , с приятеля ми правим опити за бебе , но след като почнахме с опитите отидох на гинеколог и си направих изследвания за хламидия и бактерии.Нямам хламиди обаче ми откриха Еnterocuccus feacalis .Още е доста рано за цикъла ми и не знам дали съм бременна,но преди да почнем с опитити за бебето ходих пак на гинеколог и с видеозон видяха ,че в единия ми яйчник има фоликулче,което всеки момент ще се пукне и е мого вероятно да настъпи бременност,Още на следвашия ден почнахме с опитите и не знам-може и да е станало.Сега не знам с тази бактерия какво да правя?Опасно ли е ?И ако съм бременна мога ли да пия някакви хапчета?Много съм притеснена

Дата: 9 October, 2008 12:50

Катерина,а лечение не ти ли предписаха за ентерококите?Мисля че и съпруга ти трябва да се лекува успоредно с теб.Незнам в начална бременност май не е хубаво да се лекуват,най-вероятно към 12г.с.Потърси мнението на твоят АГ.

Дата: 9 October, 2008 13:35

Мерси много за бързия отговор,още днес смятам да отида на гинеколог ,но проблема е ,че още няма как да разберат дали съм бременна ,много рано е още.Трябва ли да изчакам датата на цикъла и тогава да започвам някакво лечение.Не искам да навредя на бебето , ако съм бременна.Кръвен тест дали ще помогне за да разбера

Дата: 10 October, 2008 08:55

ходих при моята АГ и тя ми каза , че за сега не можела да ми изпише нищо.Иначе на приятеля ми му изписа и трябва да ги пие 10 дни .Каза че бактерията била в много малко количество и че при силен организъм можела и сама да си изчезне след 45 дни.Каза да съм изчакала датата на цикъла и ако ми дойде да отида да ми изпише лекарства.Аз се надявам на 2 чертички baby , тогава лечението почвало след 3-тия месец.

Дата: 10 October, 2008 09:45

Катерина,щом приятелят ти провежда сега лечение,ползавайте презерватив ,защото ти ще му я лепнеш пак.

Дата: 10 October, 2008 12:00

Да и лекарката така каза.По време на лчението с презерватив и после още 10 дена .
Сега чета за тст за ранно отчитане на бременност Престо - дали да си направя такъв?
Някой знае ли до колко са недеждни?

Дата: 10 October, 2008 13:37

Аз не бих си дала парите за тези тестове Престо.Имплантацията настъпва 7 дни след зачеването ,и тогава ЧХГ е много ниско,трудно е да се отчете .Въпреки ,че на някой жени им е показвал толкова рано.Кръвния тест е най сигурен,ако са минали 12-13 дни от деня на зачеването може да си го направиш.

Дата: 11 October, 2008 08:30

И аз така съм чувала.Някои жени им показвал 2 чертички още на 5- тия ден , на някои дори след закъснението още не им показвал . Направо не знам .
А и сега ниско долу мого ме боли все едно ще ми дойде , а оше има доста време до тогава . Чудя се , дали може да ме боли ако евентуалното бебче се имплантира?Даноооо!!!!

Дата: 11 October, 2008 12:46

Kaтерина,спокойно,не се вглеждай чак толкова ,защото така ще си откриеш много симптоми ,а това е адско стресиращо.

Дата: 20 October, 2008 17:59

за жалост днес ми дойде.
много съм тъжна , наистина си мислех , че този месец е станало sad smiley

Изпратено: lenkata84 (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2008 10:17

Здравейте!Аз съм нова тук.Вчера се регистрирах,защото с партньора ми решихме да опитаме да си направим бебе за първи път.И снощи пробвахме.Притеснява ме само това ,че пия Калмацин от 2 седмици.Дали ще навреди,ако го продължа?! spamafote smiley

Дата: 25 November, 2008 10:21

[b]Здравейте!Аз съм нова тук.Вчера се регистрирах,защото с партньора ми решихме да опитаме да си направим бебе за първи път.И снощи пробвахме.Притеснява ме само това ,че пия Калмацин от 2 седмици.Дали ще навреди,ако го продължа?! spamafote smiley

Дата: 25 November, 2008 12:11

Съжалявам,че съм го пуснала два пъти,но нещо стана с интернета spamafote smiley

Дата: 25 November, 2008 15:26

Ленка,добре дошла.Успех с бебеправенето.
Сега видях листовката на Калмацина,пише че може да се приема от бременни и кърмачки,знаи би трябвало да не ти навреди.Консултирай се с лекаря си.Заповядай в другите ни темички.

Изпратено: praschinka (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2008 15:35

добре дошла ленка...не мога да ти отговоря...но тук има много отзивчиви и запознати момичета, които ще го направят, макар че според мен е най-добре да питаш своя доктор...надявам се да си от онези, които успяват от първия път...и все пак тук се подкрепяме и споделяме опита си...можеш да питаш за всичко, което те вълнува...повечето от нас са изчели сигурно 90% от всички статии и форуми около бебеправенето, но за лекарства винаги се консултирай с лекар...
това е от мен...нека някой друг се включи...

Изпратено: praschinka (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2008 15:38

еххх това роси...да ти представя нашата маминка ROSAB... аз съм си я наплюла за талисманче...ама дано и нея я изгоним оттук скоро...

Дата: 25 November, 2008 16:07

praschinka Написал:
-------------------------------------------------------
> еххх това роси...да ти представя нашата маминка
> ROSAB... аз съм си я наплюла за талисманче...ама
> дано и нея я изгоним оттук скоро...
>

sram Дано ви нося късмет.Първо да ви изпратя вас в долното клубче,и аз след вас pregradka

Дата: 26 November, 2008 15:11

Много ви благодаря,мили дами!Аз незнам защо ,но от вчера не мога да вляза във форума.Пробвах по какви ли не начини,но не ставаше.А сега през пощата си успях,защото там ме уведомяват като има отговор на въпроса ми.Но както и да е.Аз също прочетох в нета за Калмацин и в листовката му пише,че не само че не вреди,ами и е добре да се пие при бременност и кърмене.Макар,че не знам дали съм бременна smiling smiley !Приятна вечер от мен smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 26.11.2008 15:12.

Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.