Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Необходими изследвания при липса на бременност след повече от година опити или при повтарящи се аборти и мъртъв плод
Изпратено: zuzi55 (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2009 23:31

много изследвания съм си правила но никакъв резолтат;ходила съм на ендо кренолог;хормонални изследвания .мъжът ми си прави спермограма.

Re: Необходими изследвания при липса на бременност след повече от година опити или при повтарящи се аборти и мъртъв плод
Изпратено: aleyna88 (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2012 22:35

здр прочетох много итересни и полезни неща , искам и аз да споделя някои неща с вас.През 2009 година август забременях не беше предварително подготвено беше топло лято и с гмурках в басейн и то предишния ден с сменена стодена вода ... та като минаха 2 седмици след като бях на басейн ме хванаха болки страшни в гирба ест. като всеки нормален взех да пия хапчета ,след още няколко дни научих че сам бремена но бях консмирала много лекарства на 12г.с. бях на преглед д-р. ми каза че е било без обвивка и все още не ми е ясно какво искаше да каже .... след прегледа същия ден вечерта вдигнах тепература 39С. обадих се веднага на лекаря и ми каза да ходя в родилното и така направих.След което там ме гледаха и ми казаха че бебето изглежда като на 1месеца че е миртво.... мина се време на 05,2010 забременях отново пак без да знам (хубавото е че забрамвнявам веднага само от веднъж) но тогава работех тешка работа и един ден се върнах и бях се нацапала с малко крив (кафява) . а беше рано поне имаше още две седмици за цикала ми .Досетих се и затова си взех тест да бях бремена .след седмица отидох на преглед доктора ме гледа беше всичко добре но мен ме беше страх да не се получи същото понеже след 2-3 щях да заминавам в чужбина и нямаше да мога да се справя там реших да го махна ....След две години на 06,2012 година забременях от ново и то без проблем само сме пробвали веднаж и се получи чуствах се готова спокойна бях стрикно направила всичко което ми е казано като за фолиевара киселана пих 3 месеца преди да забременея като станах на 7г.с. реших да ходя на доктор всичко беше най добро часно скипо с най модерни уреди но... определиха докторите че било кухо яйце сега пак ме взе страха както първия път незнам какво да правя моля ви кажете ми какво да правя от сега на татък.искам да споделя че сега сам чужбина и не говоря много добре чуждия език но като знам конкретно какво е нужно ще ми е по лесно да говоря с докторите.(още от сега се извинявам за правописните грешки които сам допуснала)БЛАГОДАРЯ!!!

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2012 13:58

Здравей aleyna88.
Съжалявам за случилото се.
Аз се сещам че е добре да си пуснеш едни имунологични изследвания,генетични .Както и всичките хормони.
Успех и дано скоро пишеш добри новини.

Искам да забременея
Изпратено: kamelia_ivanov (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2014 03:26

Супер полезно !

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.