Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3
Re: ИН-ВИТРО
Изпратено: dundi_sofi (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2008 21:19

Здравей Росе много се радвам че ми писа толкова бьрзо .Аз сьм от Трявна а доктора които ходех е от Габрово сега с моя мьж сме решили да потьрсим специалист по стерилитета може и в софия за това се обрьщам кьм Вас за савет откой доктор сте доволни всички .за сега сьм се спряла на др Щерев и др Стаменав много не са ми ясни нещата и немога да преценя .Не зная колко ще струва инвитрото и дали сьм още за това .Моля даите савет и ме насочете кьм някои . Благодаря на всички предварително . Чоа за сега милички .

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2008 22:13

По добрият избор е д-р Стаменов,но час за него най-вероятно скоро няма да ти дадат.Но може да опиташ да запишеш за д-р Персенска ,те със Стаменов работят в екип.Попитай в клиниката и ще ти кажат.Щерев също съм чувала че е добър .Който и да избереш ще си при най-добрите доктори.Можеш да им се довериш ,но в Трявна и Габрово не си губи времето.Успех миличка.

Изпратено: mecholana (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2008 11:18

Да се включа и аз. Не съм правила ин-витро, но от няколко месеца посещавам клиниката на доц. Щерев по препоръка. Аз лично съм много доволна, принципът на работа е следният: всички случаи се рапортуват на Щерев, той се включва когато се наложи, прави консултации или се включва ефективно (зависи от 'казуса'). Аз съм пациент на д-р Тимева, чувала съм добри отзиви и за д-р Савова. В тази клиника се роди и първото бебе по метода 'изкуствена матка'.
В крайна сметка ти ще решиш, но със сигурност във форумите ще срещнеш няколко имена и ще се ориентираш кои са най-успешните в момента лекари-специалисти по стерилитет и със сигурност трябва да се ориентираш към София и да не си губиш времето повече.
Успех и пиши как се развиват нещата при теб и те чакаме скоро с хубави новини baby

Нашето съкровище Мишо

Дата: 14 July, 2008 22:20

Здравей те отново още се чудя и незная какво решение да взема .Исам да се обьрна кьм Пчеличката .Скьпа мога да те посаветвам ти сьщо да не си губиш времето по тези кални бани .Аз сьщо сьм ходила на такива процедури в Поморие преди 2 гд.Направих 12 процедури и ето няма никакав резолтат .Вече и аз незная какво да правя всичко сьм опитала .То билки ту лекарства иследвания всякак ви .Сьщо искам да те попитам защо трябва да ти отстраняват трабите , доктора при който ходех ми каза че може да ми ги отпуши оперативно .Аз вече споменах че януари си правих операция .Само дето преди нея ми беше запушена едната траба а сега и двете и каже ми как да отида отново при този ``специалист ``Та той ми каза че мога да избирам операция или инвитро .Искам сьщо така да ти се извиня за това че не ти пиша на личния , но още не сьм много в час . И така дано скоро изгрее сльнце и в наще домове .Аз сьм готава на всичко за да си гушна бебчето .Нека всички които имат такьв проблем да ми пишат за да можем да се поткрепя ме взаимно и дано госпот ни помогне .За сега чао на всички и много успех

Изпратено: p4eli4kata (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2008 22:50

Дунди,мила ако почетеш малко,ще видиш 4е сле манипулации за запушени тръби има шанс от няколко часа(мисля 16 бяха) да няколко дни или месец и пак се запушват!Май е божа работа!А колкото до защо искаха да ми ги отрежат-защото сакосалпингс означава,4е имам джоб пълен с течност,която е токсична за ембриона и никой свестен лекар не се навива на инвитро без да отстрани тръбите!Аз лично много се разочаровах от клиниката на Щерев(д-р Ганева),там ми правиха ХСГ без упойка и обезболяващи,а после ме боля като ку4е нямаше кой да ми каже да взема поне аулин!Желая ти успех,аз познавам хора забременели след кални бани ,правени две години и седем!Може би е шанс и Съдба..........

Редактирано 3 пъти последният път 14.07.2008 23:03.

Дата: 14 July, 2008 23:08

успех мила дано скоро се похвалиш с две чертички .Тьй като чета тук там май ще се подложа на инвитро вьпреки че искам бебчето да стане по естествен пьт .Сьщо ме прИтеснява и финансовата страна ,но все някак ще се справя .Ако искаш пиши за напред какво става с твоите неща .Много - Много касмет ти желая . Чао мила

Изпратено: elli_g (IP регистриран)
Дата: 14 July, 2008 23:11

Здравейте момичета!
dundi_sofi, който и лекар да избереш искрено ти желая той да е " твоя" лекар, заедно да извървите трудния път и скоро да се похвалиш с така жадувания резултат baby Успех!
Аз мога да ти споделя моя опит - бременна съм след първо ин-витро в клиниката на д-р Щерев, при д-р Ганева. Посещавам клиниката от 1 година. Направихме "план за действие" - аз съм с една тръба след извънматочна, затова проверихме проходимостта на другата, оказа се проходима, няма проблем с хормони и спермограма, но яйчника с тръбата е по-мързеливичък и овулирах няколко поредни месеци от другия. Затова с моята лекарка решихме да действаме. Слава Богу процедурата беше успешна.

Сега си следя бременността в клиниката, макар че пътувам по 250 км в едната посока, но там се чувствам спокойна. Дай Боже с бебчо всичко да е наред и за напред.

За клиниката мога да кажа само хубави неща - изключително добри специалисти, много добра огранизация, часовете се спазват стриктно за разлика от други клиники. Много съм доволна от отношението на целия персонал - от момичетата на регистратурата, до лаборантите и ембриолозите.

Успех на всички! kitka

Дата: 22 July, 2008 18:37

Здравей те момичета ,днес се записах при д-р Стаменов ,но чак за 11 07 2009 гд.Все пак ще чакам .Една моя позната ми предложи да отида при д-р Бързашки - Плевен той бил добър в областа на стерилитета .Порових малко из нета и намерих доста добри отзиви за него сега се записах и при него за другия вторник. Ще пробвам там до като дойде часа при Стаменов защото не искам да губя никакво време.Дано да излезе добър лекар .Вече съм готова да се подложа на каквато и да е операция стига да има резолтат,повярвай те ми готова съм на всичко.Моля, Ви ако някой е чувал за този д-р нека ми пише благодаря Ви предварително.Желая Ви много,много късмет и дано скоро се осаществи нашета голяма МЕЧТА .Чао милички и ми пешете .

Изпратено: kosara (IP регистриран)
Дата: 25 July, 2008 15:47

Здравей, в Плевен имат добра клиника по инвитро, там можеш да си направиш предварителните изследвания!Аз съм при д-р Александров от Варна, много добре ми действа тоя човек на нервната система и много му вярвам!

Изпратено: raina132 (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2008 13:25

zdraveite,momi4eta ne sam vlizala v 4ata ot mai meseci se nadqvam da me razberete.Skoro po tv e imalo izkazvane za bezplatno in vitro,ako nqkoi e slu6al neka da mi razqsni da li e vqrno i dali 6te vlezne v sila skoro

Изпратено: p4eli4kata (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2008 13:52

Виж в долната теми4ка-три безплатни опита инвитро! smiling smiley

Дата: 31 August, 2008 14:28

ne vi razbrax,za koq tema stava na vapros

Дата: 31 August, 2008 22:20

Ето тази [club.biberonbg.com]

Изпратено: koteto_009 (IP регистриран)
Дата: 12 November, 2008 22:09

zdraveite momi4eta iskam da spodelq ne6to s vas za6toto sam super ot4aqna.ot edna godina nqkde s moq maj se opitvame da si imame bebe no ne se polu4ava toi si pravi spermograma i mu e hubava.samo 4e problema e tam 4e az nqmam ovulaciq zakasnqva mii vseki mesec s po 6 dena postoqno sam pri moqta ginekolojka i ni6to sega trqbva kato mi doide da po4na da piq edni hap4eta i ako s tqh nqmam ovulaciq togava neznam kakvo da pravq postoqno mislq za tova kak iskam da imam bebe..iskam za nova godina da zabremeneq i zatova molq vi kajete mi tezi koito za zabremenqvali invitro kak stava kolko leva e kakvi sa procedurite i kade da otida az sam v plovdiv i ako iskam sega da stane 6te moje li do qnoari da stanat ne6tata vsmisal da mi napravqt invitroto problem li e tova 4e nqmam ovulaciq.pishete mi molq vi!!!!mersi predvaritelno

Дата: 12 November, 2008 22:19

Kote,1г. е период след който трябва да потърсиШ специалист по стерилитет.В Пловдив има няколко такива.Може и да нямаш проблеми ,да си забременееш нормално,за да стигнеш до инвитро са нужни няколко изследвания .Дано не стигаш до там.Успех .Заповядай в другите ни темички.

Изпратено: koteto_009 (IP регистриран)
Дата: 12 November, 2008 22:25

mersi mnogo no nemoga da razbera za6to nqmam ovulaciq ot tolkova mnogo meseca.kakvi izsledvaniq trqbva da napravq za invitro i kolko vreme e nujno.az ne sam mnogo zaapoznata v teq ne6ta pri kakav lekar trqbva da otida za стерилитет

Дата: 12 November, 2008 22:45

Щом си от Пловдив ето ти места на които има специалисти по стерилитет.Избора е твой.
След консултация с някой от специалистите ,той ще те насочи какви изследвания да направиш з ада търсите причината за незабременяването.И защо реши ,че трябва инвитро да правиш?Спокойно докторите ще решат какво да предприемете.

[www.boramedical.com]
[www.medicusalpha.com]
[www.agselena.com]

Дата: 21 November, 2008 15:32

zdraveite momi4eta,ne sam vlizala ot avgust i se nadqvam da mi pomognete,pix lekarstva za da svalq xormonite,za posledno gi napravix minalata sedmica i rezultatite sa dobri,kakvo sledva ot tuk natam,na 27 sam na pregled

Дата: 21 November, 2008 17:49

Райна,кои хормони си свалила?А доктора ти не казва ли какво ще предприемете от тук нататък?

Изпратено: tedi77 (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 00:36

Здравеите и от още една ваша сестра по сьдба .Едва сега трьгвам по трудния пьт на инвитрото .сега си правя иследванията.Аз ходя в клиниката на др Щерев при др Петя Андреева.савсем скоро ми предстои и лапароскопия

Страници:  <<123>>
Страница:2 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.