Искам да забременея : © Български Бебе Център
Въпрос за лапароскопията
Изпратено: lina_ros (IP регистриран)
Дата: 18 May, 2007 15:55

Здравейте момичета,
Одавна не съм Ви писала.При мен нещата са постарому- нямя бебе и това е. Сега на 29.06.2007г , ще ми правят лапароскопия и се надявам след това бебето да се появи.Та имам един такъв въпрос: До колко е вероятноста да забременея след това. Прочетох доста неща но не и информация за момочета забременяли след лапарото. Ако има такива нека ми пишат-за мои кораж.

Re: Въпрос за лапароскопията
Изпратено: maria33 (IP регистриран)
Дата: 18 May, 2007 18:20

lina_ros, аз съм чувала, че след лапаро се забременява.Но май не познавам такива момичета.Дано някой по-компетентен от мен се включи.Иначе, ти желая успех.

Изпратено: Didi_DN (IP регистриран)
Дата: 18 May, 2007 21:40

И аз не мога да помогна, но ти пожелавам всичко най-хубаво и успех! И да споделиш какво е станало...

Изпратено: Leo (IP регистриран)
Дата: 18 May, 2007 21:57

Може да се улесни забременяването след лапаро ако примерно е имало леки сраствания по тръбите, които са пречели. По време на лапароскопията ги отстраняват. Другото за което се сещам е - фенестрация / леки разрезчета по обвивката/ на яйчниците - улеснява отделянето на яйцелкетката.
Може да има и нещо друго, но принципно се прави с цел диагностика.
Пожелавам ти хубави резултати и скорошно забременяване! thumbs up

Изпратено: зори (IP регистриран)
Дата: 26 May, 2007 14:22

успех на лапарото!Аз имам правена лапароскопия април 2005г. и от тогава забременявам 2 пъти.

Жори!

Изпратено: galiacaneva (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2007 10:12

здравей lina_ros ,аз съм един от случаите,от които забременях веднага след лапорото.то ми беше направено на 13.12.2006,а последния ми цикъл беше на 24.12.2006.от все сърце ти пожелавам същия успех като моя pregradka
p.s.ако можеш се разрови в предишни теми за лапарото където съм писала и ще разбереш моята история,ако те затруднява ми пиши на лични,защото съм разправяла няколко пъти и да не досаждам вече winking smiley

Изпратено: tania1984 (IP регистриран)
Дата: 3 June, 2007 18:43

na 31.10.2006 mi praviha laparoskopia i vse o6te ne sam zabremenqla.Piq dufaston i klostilbegit ve4e 3-ti mesec.Pojelavam ti uspeh i dano da ima6 beb4e bez da 4aka6 mnogo vreme.

Изпратено: зори (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2007 12:50

таня,следят ли ти овулацията докато ги пиеш тези лекарства?

Жори!

Изпратено: tania1984 (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2007 15:47

vsqka sutrin merq BT,i razbiram koga sam v ovulaziq.Vseki mesec hodq na pregled i vsi4ko e dobre,samo 4e opitite ni ne sa uspe6ni.

Изпратено: tusana (IP регистриран)
Дата: 20 June, 2007 15:03

здравей,аз забременях веднага след лапарото. лапароскопията ми беше на 29,06.2005г. и на 29,07.05г. забременях и сега имам една прекрасна дъщеря на 1г.2м. пожелавам ти успех.къде ще правиш лапарота при кой лекар? стискам палци да мине леко лапарото и после да се похвалиш с бебче!!!

Lilypie Baby Ticker

Редактирано 1 пъти последният път 20.06.2007 15:06.

Изпратено: EWA (IP регистриран)
Дата: 20 June, 2007 20:01

здравейте момичета, март месец и на мен ми правиха лапаро,но имах запушени тръби и доста сраствания.Два месеца по късно т.е.май месец ми направиха пластика на тръбите,което е доста по сложно.За резултат немога да кажа,защото още съм в процес на възстановяване.Изписаха ми да пия дуфастон и разни витамини всеки месец.Дай боже по скоро да дойде резултата,който чакам.Желая ти лапарото да мине успешно и да не се налага пластика при теб.Успех.

Изпратено: sesil88 (IP регистриран)
Дата: 22 August, 2010 17:49

zdr.as t1kmo si napravix registraciq i b1rzam da popitam ako moje kolko vreme sled laparoskopiqta da zapo4nem s bebepravenetosmiling smiley

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 24 August, 2010 10:23

Здравей Сесил.С бебеправенето може да започнете още следващият цикъл,стига да се чувстваш ти добре ,да нямаш болки.Успех.

Изпратено: мимка_м (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2010 15:17

Сесил, здравей.
Миналата година претърпях лапаро в края на юни месец, поднових опитите началото на септември.
Слушай лекарят си, при мен искаха да са минали 40 дни от операцията, за да видят кое на къде е зарастнало.
Успех!

От дъха си частица ти давам-
поеми глътка въздух от мен.
Знам, уплашена си, но продавам
за живота ти своята тлен.
Изкрещи, за да знам, че си моя-
...тъй крещях, щом пое своя път.
Ти вълната си- аз съм прибоя.
Моя кръв си. От моята плът

Изпратено: sesil88 (IP регистриран)
Дата: 29 August, 2010 11:10

momi4eta mnogo blagodarq za s1vatite,dopitax se do moq ginekolog i toi kaza da zapo4nem vednaga s opitite t1i kato sa mi pravili fenestraciq na qi4nicite

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.