Искам да забременея : © Български Бебе Център
Re: Предстоящо инвитро
Изпратено: nevi81 (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2008 10:00

roki80 nadejda vinagi triabva da ima tova ni dava sila za da prodaljim,silno se nadiavam da ima niakakva gre6ka,az pak sanuvah 4e mi e do6lo tova e plod na saznanieto ni tolkova go iskame neznam i az.utre 6e si napravia kraven test,kolkoto za simptomi gardite mi sa napregnati pak oriolite okolo garditemi sa potamneli tova mi napravi vpe4atlenie,vikam si da ne se nadiavam mnogo za da ne se razo4arovam pak-tova e to nadejdata.stiskam palci na vsi4ki nas momi4eta.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2008 10:07

роки, миличка, успокой се. ние сме с теб и стискаме палци

Изпратено: El_diva (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2008 10:28

Роки, разбирам вълненията ти, мила. И аз съм се чувствала така. Даже преди да ми закъснее съм правила тестове, а то след няколко часа ми е идвало. Но няма сила, която да ме задържи, нищо, че милото е било сигурно,че ще ми дойде и да не давам пари на вятъра. Пожелавам ти от все сърце успех и най-вече да се успокоиш - тялото ти знае истината, дали си бременна или не и в най-скоро време и ти самата ще разбереш.

Изпратено: mushmul (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2008 10:54

Роки, дано да не ти дойде-е-е-е-е-е!!!
Стискаме всички възможни палци!!! uspeh smqh

Ани
раждане - 02.07.2009 г.- 3 200 гр./49 см.
изписване - 05.07.2009 г. - 3 000 гр./49 см.
на 1 годинка - 8 980 гр./73 см.
на 2 годинки - 11 850 гр./ 85,5 см.

Божидар
раждане - 13.10.2011 г. - 3 300 гр./50 см.
изписване - 16.10.2011 г. - 3 200 гр./50 см.
на 1 годинка - 11.10.2012 г. - 9 580 гр./74 см.
на 1 г. и 3 м. без 9 дни - 04.01.2013 г. - 11 050 гр./77 см.
на 1 г. и 6 мес. - 13.04.2013 г. - 12 050 гр./ 81 см.

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2008 12:14

Роки,дано не идва лелката,стискам палци по силно и от вчера.Неви дано утре ни зарадваш uspeh

Дата: 3 April, 2008 08:36

stiskaite palci momi4eta,otivam na test oh neznam taka se pritesniavam,vie ste super podkrepa.sledobed 6te razbera rezultata si gorno.6te pi6a!

Изпратено: roki.80 (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2008 08:46

Неви,стиснала съм палци,ДАЍ БОЖЕ.При мен още няма нищо ново.Утре съм да доктор.

Изпратено: iov75 (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2008 09:12

Неви, Роки , стискам палци !!!

Дата: 3 April, 2008 09:45

ok mila i az ti go jelaia ot sarce dai boje da go vidi doktora.

Изпратено: diicata (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2008 11:02

успех момичета!!!

Дата: 3 April, 2008 13:53

Неви ,Рокиuspeh

Дата: 3 April, 2008 15:04

НЕВИ, detelina ,напрежението е толкова голямо,нямам търпение вече,да разбера какво става с теб.

Дата: 3 April, 2008 15:20

Роси,искам да знаеш,че се надявам,при теб,да се получи вече,и в наѝ скоро време да се похвалиш.Благодаря ти за подкрепата,оценявам я,и искрено ти Благодаря.Момичета,независимо какво ще стане утре,или днес,благодаря ви от сърце,че не ме забравихте,и се молихта за мен. sarca .Обичам ви,много.

Дата: 3 April, 2008 16:55

momi4eta i az kato roki80 ne moga da se pohvalia,vav momenta vi pi6a no sam taka raztroena i se pitam za6to bog ne mi pomaga,vob6te 6te se seti li za men,prosto taka sam obarkana no i tova 6te mine,izlivam si du6ata na vas ne iskam pred maja mi da reva nali sam silna.iskam da vi pitam tova chg sled koi den ot transvera po4va da se poka4va az sam dnes 9-i den moje li po kasno da pokaje?

Дата: 3 April, 2008 17:23

znam niakoi zabremeniavat ot 5 daje i ot 9-ia pat sam 4uvala oba4e 4ovek se 4ustva sled poreden neuspe6en opit vse edno vsi4ko mi se sruti na glavata toia pat daje siaka6 po tejko go prejiviavam,gospod da ni e na pomo6t,misalta 4e nemoga da si imam dete me ubiva,ne iskam pari i razko6 iskam dete tolkova li e treudno be hora,oh do 3-dena triabva da mi doide 6e vidim 4udo edva li 6te se slu4i ve4e po4vam da mislia za sledva6tia pat.blagodaria momi4eta za podkrepata,strahotni ste.

Дата: 3 April, 2008 17:26

Неви,не се притесняваи мила,ембриона се имплантира между 6-ия,и 9-тия ден след трансфера,и имплантацията може да продалжи от няколко часа,до 1-2 дни,чак след това трябва да почне да се отделя в кръвта.Много ти е рано.Аз,наскоро четох,че на едно момиче,на 12-ти ден от трансфера,не и е очел кръвния тест(0,00),чак на 20-ти ден е разбрала,че е бременна,когато и е закъсняло.Така че,горе главата,с теб съм.

Дата: 3 April, 2008 17:48

roki80 sega pak me razplaka ot radost zna4i nadejda ima oh molia se na bog,dano da uspeeem,glavata mi 6te se prasne,kakvo 6tiah da pravia bez vas momi4eta,o6te vednaj ti blagodaria roki80 dano!nali znae6 4akaneto ubiva i az ne se zdarjah,stiskam ti palci za utre i az sam steb.izvinete me 4e pi6a taka niamam kirelica.

Дата: 3 April, 2008 18:01

Неви,влез в саѝта на зачатие,и отиди на ЧЕСТО ДОПУСКАНИ ГРЕШКИ,СЛЕД ЕМБРИОТРАНСФЕР.Има доста информация,на мен поне ми помогна.

Дата: 3 April, 2008 18:45

Неви и аз мисля,че може да е рано да отчете .Даже в зачатие съм чела ,че в една от клиниките на момичетата с инвитро са им казвали да правят тест както теб на 9 ден,а на други на 12-13 ,така ,че има надежда.Стискам палци.Роки ,а твоят ден е утре ,дано Бог е с теб.

Изпратено: diicata (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2008 19:20

Момичета може би се повтарям, но аз от опит знам( три пъти съм правила ин-витро, сега се готвя за 4 път) най-рано на 17 ден от трансфера се прави кръвен тест, за да е точен.На мен са ми правили и на 8 ден и е показвал положително, но това неозначава че съм бременна, защото по това време се приемат лекарства от рода на прегнил...Трябва да имате 4 чисти дни без лекарства...Ако имате по едно неуспешно ин-витро(от опит ви го казвам) направете си изследвания защо не се получава. Ако проблема е при вас а на съпрузите ви е правено само спермограма, то трябва да се правят и други изследвания като SDI тест,Хламидия трахоматис, Микробиологични изследвания и др.Аз тук от форума разбрах всичко това и ходих в Плевен, за да си направя на мен и съпруга ми всички изследвания, които са необходими преди да започна поредния път за ин-витро оплождане.Доц. Конова е изключителен човек и изследванията заедно със заключението ги изпраща по ел. път. Дано да съм ви била полезна. Успех и негубете надежда аз чакам този момент за свое дете от близо 14 години, но несъм загубила надежда...Вярвайте в себе си и негубете кураж. uspeh

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.