Искам да забременея : © Български Бебе Център
Лечението на ранички със Солкожин!?
Изпратено: Джей (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 19:58

Здравейте, момичета,
Преди известно време ми намериха раничка и в последствие се установи, че най-добрия метод за мен бил Солкожина, тъй като още не съм била раждала. На цитонамазката излезна, че съм втора група, а когато ходих при доки ми каза, че разничката ми била значително по-малка от предния път когато съм ходила и сега била с големината на 2 стотинки. Питах я дали да правя колпоскопия, а тя беше категорична, че не ми трябвала. Нямало нужда. В събота направихме първото намазване, обаче след него ми се появи някакво отвратително течение, първо беше някакво жълто, а после се промени към жълто-кафяво. Много ме притеснява, че има и миризма. Мирише като на оцет.
Та въпроса ми е нормално ли е това течение и евентуално още колко време би продължило?
В понеделник съм на второ намазване.
Обадих се на доки да я питам дали е нормално да имам такова течение, а тя ми каза, че не било от Солкожина. Да, ама на мен ми се появи точно след намазването и все още продължава confused smiley

Re: Лечението на ранички със Солкожин!?
Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2008 22:43

Джей,потърси в гугъла,има много инфо.Надявам се да излекуваш раничката.

Редактирано 1 пъти последният път 04.09.2008 22:43.

Дата: 5 September, 2008 10:45

Ами търсих, но там е работата, че за това течение нищо не открих. Ще съм ти благодарна да дадеш линк.

Изпратено: lival2 (IP регистриран)
Дата: 5 September, 2008 10:58

Джей на мен като ми гориха раничката с лазар доктора ми каза, че ще ми се появи такова течение.Но не такова каквото ти го описваш.На мен ми я махаха така въпреки, че не съм раждала и сега съм бременна в 7 месец.Аз го обсъждах с трима лекари и ми казаха, че е безопасно.Но аз тогава лекувах течение дълго време после цитонамазка и биопсия.И защо не колоскопия?
Потърси мнение и на друг лекар ако имаш възможност

Дата: 5 September, 2008 11:55

lival2 Написал:
-------------------------------------------------------
>И защо не колоскопия?
> Потърси мнение и на друг лекар ако имаш възможност

Ами не знам защо не направихме колпоскопия. Каза, че нямало нужда и аз и се доверих, все пак е една от най-добрите лекарки.
В понеделник съм на второ мазане да видим какво ще стане.

Дата: 5 September, 2008 12:13

Стискам палци

Дата: 5 September, 2008 12:17

lival2 Написал:
> Стискам палци

Благодаря pregradka

Изпратено: nova_sam (IP регистриран)
Дата: 6 September, 2008 17:49

Преди десетина години ми гориха рани4ка с лазар. След 5-6 месеца рани4ката пак се отвори(под влияние на ново те4ение, простуда и тем подобни). Ве4е бях студентка и в нов град. Новата ми лекарка тушира рани4ката с едно лекарство- Ваготил. Отивах 5 -6 поредни дни и се оправи.

Дата: 7 September, 2008 14:58

Ау много лошо не знаех, че може да се отвори пак толкова скоро.

Изпратено: deni_81 (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2008 08:55

Джей, не се притеснявай.Преди да забременея и на мен ми тушираха раничката със Солкожин!Точно такива симптоми имах и аз, и се бях притеснила.Много неприятно беше, но лекарката каза, че е от лекарството.Ще мине бързо и ще се оправиш. detelina

Дата: 9 September, 2008 11:06

deni_81 Написал:
> Джей, не се притеснявай.Преди да забременея и на
> мен ми тушираха раничката със Солкожин!Точно
> такива симптоми имах и аз, и се бях
> притеснила.Много неприятно беше, но лекарката
> каза, че е от лекарството.Ще мине бързо и ще се
> оправиш.

Дано да е така. Искрено се надявам smiling smiley

Изпратено: krisi_vm (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2011 02:56

Здравейте,
обиколих цяла Варна, но Солкожин няма никъде, обаче успях да намеря начин да го поръчам директно от фабриката производител в Швейцария. Ако има желаещи може да се комбинираме и да поръчаме заедно, тъй като за сам човек цената с транспорта и рецептата идва непоносима. Ако проявявате интерес, моля свържете се с мен на hristova90@gmail.

Изпратено: zlatina.71 (IP регистриран)
Дата: 26 August, 2011 16:24

Това "горене" на "ранички" ми изглежда добър бизнес ,че аз май вече не познавам жена без "раничка" , а няма клинична пътека за лечението им - защо ли? Не е ли време да се позамислим и да се информираме преди да се доверим...? Не твърдя , че няма случаи , при които това е метод за лечение , но пък толкова масово , при положение , че това най- често е физиологично състояние започва да ми прилича на мръсна търговия!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.