Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Молитва за Божие Благословение на бездетни съпрузи.
Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 1 July, 2005 11:15

Мили приятели. Поради простата причина, че две години не можех да забременея и молитвите към нашия Господ Иисус Христос мисля че много ми помогнаха искам да споделя една молитва от Православния Молитвеник на Българската Партиаршия с вас. Лично аз много се молих на времето и даже ходих в Руската църква на гроба на отец Серафим да пиша молба и да се моля. И все още вярвам че това много ми помогна, защото два месеца след, като пуснах листчето с молбата забременях с Евка.
Желая ви на всички да се сбъдне и вашата малка, съкровенна мечта!

"Чуй ни, милосърдни и всемогъщи Боже! Бъди милостив към нашите молби и си спомни Твоите наредби за умножаване на човешкия род.
Преблаги Боже, Ти си сътворил човека по Твой образ и подобие и, като си взел едно от ребрата му, създал си от него жена и си я дал на нашия праотец Адам, благословил си ги и си рекъл: "Плодете се и се множете и обладайте земята!" Погледни милосърдно на тези твои раби (казват се имената), които са свързани със съпружески съюз и просят Твоята помощ да им дадеш плод на утробата, за да раждат и възпитават чеда за вечния живот. Освободи ги от всяко свързване, от всяко злодейство и чародейство на сатаната и неговите слуги.
Умилно Ти се молим, благоволи заради Твоя Единосъщен Син и заради Неговата Майка по плът преблагословената Дева Мария, заради молитвите на Светите праведни Йоаким и Анна, Захария и Елисавета, да се смилиш над тези твои раби (имената), които си съединил в брачно общение. Съживи утробата на тази съпруга, и им дай чеда, за да имат добри наследници на своя християнски дом за Твоя хвала и слава, със Сина и Светия Дух във вечни векове.Амин."

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Редактирано 1 пъти последният път 01.07.2005 18:15.

Re: Молитва за Божие Благословение на бездетни съпрузи.
Изпратено: Vikiii (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2005 02:40

Прочетох този постинг и не можех да не се сдържа да не споделя, че каквото желание съм пускала при гроба на Св. Серафим винаги се е сбъдвало. Независимо колко голямо или малко желание. Пожелавам на всички, които имат искрени желания да отидат и да помолят Св. Серафим и да пуснат желание там, защото винаги се сбъдват щом са добронамерени и искрени. И аз познавам една жена, която 2 години не можеше да забременее и се помоли в руската църква и известно време след това забременя. Успех на всички!

Изпратено: mamasteli (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2005 16:28

Vikiii Написал:
-------------------------------------------------------
> Прочетох този постинг и не можех да не се сдържа
> да не споделя, че каквото желание съм пускала при
> гроба на Св. Серафим винаги се е сбъдвало.
> Независимо колко голямо или малко желание.

И аз така!

Изпратено: mery (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2005 16:47

Аз вече съм казвала,че според мен забременях с божията помощ.Ядох от ябълката,която се раздава за бездетни и на следващия месец бях бременна.А две години преди това не сме се пазили,но резултата го нямаше

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Изпратено: petia (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2005 17:14

Къде се намира гроба на св.серафим?

Изпратено: Dora2 (IP регистриран)
Дата: 7 July, 2005 21:56

Petia, намира се в Руската църква в София, до градинката Кристал, на ъгъла с ул. Раковска. Слиза се по едни стълби под църквата и е там! detelina

Клубни правила
Правила за подписите
"Детето, чието развитие е усложнено от дефект е не по-малко развито от неговия нормален връстник.То е същото дете, но по друг начин развито" Л.С.Виготски
Да бъдем толерантни към различните деца. Да научим децата си на толерантност.
На небето звездичка вечно ще грее и сладката Ная, с усмивка на нея ще се люлее. Почивай в мир, мило детенце.

Изпратено: petia (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2005 15:49

Благодаря!Надявам се скоро да пътуваме до София и да имам възможността да го посетя.Силно се надявам!!!

Изпратено: Slavchi (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2006 14:54

Здравейте!smiling smileyРеших да изкарам темата напред.
Наистина молитвата, и най-вече благословията от Господ са много важни. През 2004 г. направих спонтанен аборт, през 2005 г. се омъжих и 2 седмици и малко след сватбата разбрах, че съм бременна. Аз бях решила да изчакаме да се оженим и тогава да започнем отново да правим опити за детенце. При това имахме и църковен брак, по този начин поискахме БЛАГОСЛОВИЯ от Бога, и съвсем скоро след това научихме най-добрата новина - че чакаме бебе! Сега вече се радваме на Станиславчито.love smiley
Желая ви успех! Имайте Вяра в Господа! Още веднъж - успех! thumbs updetelina love smiley

Изпратено: silvia86 (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2006 17:54

мисля да посетя тази църква вече вярвам в всичко ходила сам и в манастира св.мина ще отида и в руската църква моля се на БОГ и всички светци да помогнат на всички нас detelina

Изпратено: galiacaneva (IP регистриран)
Дата: 5 July, 2006 12:20

аз също ходих в руската църква да се моля за детенце,дано ГОСПОД чуе молитвите ни.порових се в нета да разбера нещо повече за серафим,но нищо не открих,ако някой знае нещо повече би ми било интересно да науча,а също така и за св.мина

Дата: 5 July, 2006 12:29

ami sv mina se namira do kv. benkovski sf govori se 4e 4udodeinata ikona pomaga na bezdetni dvoiki da imat bebe moqta priatelka blizo 6g nqma6e deca sled kato otidoha s maga i v sv, mina 4udoto s neq stanalo o6te na parviqt mesec.Az hodih predi okolo 2m. dano se slu4i i na men molq se i vqrvam 4e mnogo skoro 6te zabremeneq molete se za men

Дата: 5 July, 2006 12:32

galiacaneva Написал:
-------------------------------------------------------
> аз също ходих в руската църква да се моля за
> детенце,дано ГОСПОД чуе молитвите ни.порових се в
> нета да разбера нещо повече за серафим,но нищо не
> открих,ако някой знае нещо повече би ми било
> интересно да науча,а също така и за св.мина

Изпратено: alehandra (IP регистриран)
Дата: 5 July, 2006 23:43

ЗА владика Серафим има специалнна книжка с неговото житие. Аз съм си я купила от църковите магазини.
Аз също искам да кажа, че за каквото и да съм го помолила винаги ми е помогнал - във всичко.

babies

Изпратено: yanka (IP регистриран)
Дата: 10 July, 2006 09:42

Аз пък съм ходила и съм писала и съм пускала листчета и стигнах до извода, че ако сама не си помогна и не взема нещата в мои ръце, никакви чудеса няма да се случат.
Аз съм вярваща християнка, кръстена съм, но в такива чудеса не вярвам.

Редактирано 1 пъти последният път 10.07.2006 10:11.

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 10 July, 2006 15:12

Имам много близка приятелка, която не може да забременее около година. Ходи на лекар, прави си всички необходими изследвания, съпруга и също. Проблем не откриват, а тя си е внушила, че няма да има деца. И още от вторият месец неуспешни опити мисли така. Вече изпада в депресия, насълзяват й се очите като види бременна жена. Аз се опитвам да й дам надежда, да й помогна, както мога, но тя казва - Аз не вярвам, мисля си, че ням да стане! За мен проблемът й е точно в това!
Не винаги причината за трудното забременяване е медицинска. Понякога просто не се случва, а и съм убедена, че често нервната система ни създава проблем. Именно като човек вярва в нещо, може би се отпуска. Вярата в хубави неща е много важна, важно е човек да намира сили да вярва.

мама на две момченца, две врабченца

Изпратено: venci1 (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2006 22:05

Petia az hodih tam i sled 2 g zabremeniah.

Изпратено: spidi (IP регистриран)
Дата: 14 December, 2006 23:40

Като прочетох молитвата се разплаках...На мен господ ми даде детенце през март,но си го прибра преди месец.Само 4 седмици преди термин.Преди да се случи нещастието сънувах,че съм родила вместо момче(както ми бяха казали,че е и както и се оказа) момиче и се казва Мария.Всички около мен в съня ми бяха недоволни,а само аз се радвах.След този сън оставих детска дрешка на иконата на Божията майка и се помолих на иконата на Свети Мина в нашата черква...Така ме посъветваха да направя...Седмица-две по-късно на редовния контролен преглед ми казаха,че бебчо е мъртав...Така преди месец моето бебе си отиде.Но аз продължавам да моля Бог да се смили над мен и да ми дари детенце.Нека Бог чуе и вашите молитви и ви благослови.

Изпратено: maria33 (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2006 08:55

spidi,съжалявам за това което ти се е случило. Мисля, че Господ ще чуе молитвите ти.

Изпратено: крис (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2006 10:44

spidi,съжелявам за нещастието което ти се е случило,но Господ е добър и ще те дари с дете!Вярвай!

Изпратено: Pola (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2006 12:06

Spidi,съжалявам за това което ти се е случило. Опитай се да бъдеш силна и аз съм сигурна,че съвсем скоро Господ ще те дари с дечица!На моя колежка й се случи същото преди време.Зарази се от шарка докато беше бременна и бебенцето й умря.Тя беше в седмия месец.Имаше по-голяма дъщеричка,а бебенцето беше момченце.Беше съсипана,но не се отказа и след няколко месеца пак забременя.Слава Богу всичко мина нормално и сега има втора дъщеричка на 4г.Естествено загубата на момченцето я виждам често в очите й когато заговорим за бебета,но тя казва,че когато погледне малката си дъщеричка,всички лоши спомени отминават.Пожелавам ти да си също толкова силна и скоро да се радваш на бебенца!!!Успех!!!

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.