Искам да забременея : © Български Бебе Център
ИСКАМ ВЕЧЕ БЕБЕ
Изпратено: eko1983 (IP регистриран)
Дата: 2 February, 2009 23:28

искаме бебе,но нещо не става,днес бях на цветна снимка,нямам запушване на тръбите,направиха и на мъжа ми спермограма,резултата не е положителен,малко количество,бавно движение на сперматозоидите!!!предписаха му лечение и дано вече да стане,надяваме се...

Re: ИСКАМ ВЕЧЕ БЕБЕ
Изпратено: p4eli4kata (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2009 09:14

Екол1983,заповядай в другите теми4ки,който имат надпис-ежедневни!Там обсъждаме,надеждите,проблемите и терзанията,на всяка жена решила да стане мама!
Пожелавам,ти скоро да имаш ++ тест4е,хубаво е ,4е нямате сериозни при4ини,макар и бавно подвижни с някои и друго хап4е,мом4етата пак са годни,а при теб щом вси4ко е тип-топ!
Успех!

Изпратено: eko1983 (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2009 09:30

мерси за подкрепата,незнам къде е това ежедневни,но ще опитам да го намеря...

Изпратено: rosab (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2009 13:31

Здравей Еко.
С подходящото лечение вярвам ,че при мъжа ти нещата ще се подобрят.Усех.
Ето тук пишем ние,заповядай.
[club.biberonbg.com]

Изпратено: Didi_DN (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 18:50

Еко1983, аз забременях след цветна снимка. И нашата спермограма не беше добра. Моят мъж пи Л-карнитин, трибестан и Оксиблокспин/испанско, много трудно за намиране и скъпо лекарство, на което обаче дължим появата на бебока/. Не е лошо след подобни резултати от спермограмата да се отиде на уролог, за да се види дали това не се дължи на т.нар. варикоцеле/разширени вени на тестисите/. Ние и оттам минахме, дори бяхме насрочили дата на операция за мъжа ми, но точно на Коледа Госпд реши да ме зарадва с положителен тест и засега се разминахме с оперативната намеса.
Успех, стискам ти палци от сърце, за да се похвалиш скоро!

Изпратено: jnitaaa (IP регистриран)
Дата: 20 March, 2009 11:08

zdravei mila.i na men mi predstoi snimka na trabite,molq te kaji kakva e to4no procedurata 4e ne sum naqsno i mi e pritesneno.blagodarq ti

Изпратено: 4ere6kata (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2009 12:41

Мила Янита,
Цветната снимка е едно обикновенно изследване.
Аз като отидох да я правя никой не ми беше казал какво точно представлява/Навсякъде пишеше само че е много болезнено ! НИЩО ПОДОБНО !Поне при мен беше така,а аз съм човек,който въобще не търпи на болка ! Малко е не приятно докато ти вкарват течността,става ти гадно но бързо отшумява .Доктора даже ми се смя че съм поредната наплашена от цветна снимка ! Не е нищо страшно не се притеснявай ! Успех миличка и дано всичко е наред [url] kitka [/url]

Изпратено: jnitaaa (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2009 18:52

дано,стискам си палци smiling smiley и на вси4ки на които им предстои резултата да е ок!И нека в скоро време 6тастието се усмихне и на нас!

Изпратено: iner (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 19:35

Здравейте на всички!
В един сайт преди месеци прочетох,че учени във Великобританя /ако не бъркам/давали на мъже по 1000 или 200мг на ден витамин С и за 1 месец сперматозоидите давали добри резултати.

Дата: 14 April, 2009 20:37

Iner,витамин С е наистина една от добавките които подобряват спермогенезата,има и други ,но се пият само след консултация с лекар.Моят пие витамин Е 400 ,също така една бърканица с мед която пият много мъже .Но да не разводнявам темата.Заповядай в ежедневната ни тема.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 21:26

роси, я кажи повече за бърканицата....

Дата: 15 April, 2009 09:50

Тази бърканица е много препоръчана профилактично за бъдещите бащи,не е задължително.Ние се посъветвахме с ембриоложката ни и тя даде зелена светлина .Ето я .И аз си хапвах сутрин.
1 буркан с мед (хубаво е да е течен, за да се обърква по-лесно)
200гр. смлени орехи
100гр. пшеничен зародиш
50гр. пчелен прашец
Всички съставки се объркват. Приема се по 1с.л сутрин, на гладно от мъжа.

Изпратено: moli77 (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 10:46

роси за това съм чувала и щом си се посъветвала и са дали зелена светлина ще я забъркам и аз. само пчелен прашец ще си купя другото го имам вкъщи

Изпратено: лидия8812 (IP регистриран)
Дата: 26 January, 2010 23:14

искам да попитам какви бяжа лекарсвата на мъжати

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.