Искам да забременея : © Български Бебе Център
Страници:  123>>
Страница:1 от 3
искам да забременея ,но не зная как !!!
Изпратено: dimi-di (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 16:32

Моля ви дайте ми съвет как да забременея по -бързо ! Опитваме вече три месеца със съпругът ми но нищо не се получава ! НИкога досега не съм имала проблеми със забременяването ! Имам син на 15 години и оттогава не съм раждала ! това може ли да е причина за сегашното ми полужение ? ходих на лекари и те ми казаха че няма защо да се притеснявам защото видеозонът показвал че всичко с яйчниците ми и матката ми е нормално ! Никога не съм имала нередовен или болезнен мензис и винаги ми е идвало точно на датата ! Нямам smiling smiley течения и не съм боледувала от геникологични болести ! Какъв е проблема ?? [color=red][/color]

Re: искам да забременея ,но не зная как !!!
Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 16:48

Може би, няма никакъв проблем. И при мен не става засега, но не си мисля, че имам проблем...Ще стане, продължавайте с опитите! Природна работа.... pregradka

мама на две момченца, две врабченца

Дата: 31 August, 2005 16:51

Благодаря ти за надеждата ,която ми даваш ! Дано в най-скоро време и двете да се похвалим със две чертички !!

Изпратено: sashka (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 16:53

uspeh и от мен

Изпратено: nadiaeuro (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 16:54

Спокойно !Три месеца нищо не са!Като слушам колко жени от години се опитват безуспешно , ти направо няма за какво да се притесняваш. А и ако изобщо има някакъв проблем, може да не е в теб.
Така че споко и пробвайте по-честичко.
pregradka

liato2008 (64)

Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 17:16

И според мен нямаш проблем. Смята се, че след едногодишни неуспешни опити са причина да се потърси специализирана лекарска помощ. Успех!

Администратор

Изпратено: chrisi (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 18:15

И при мен второто стана много по-бавно - но стана smiling smiley Не се притеснявай - ще видиш чертичките,щом имате желанието и правите всичко възможно smiling smiley
ето виж и това за допълнителни идейки как да улесниш зачеването - [www.biberonbg.com]
Успех и чакаме новината uspeh

Изпратено: stella (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 19:17

Успех и от мен, мила! Дано скоро ни се похвалиш.

Изпратено: Анелия (IP регистриран)
Дата: 31 August, 2005 23:29

Стискам палци!

Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: Usmivchica (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2005 10:58

Според мен нямаш никакъв проблем.А относно бързото забременяване,намери си анасоново масло и пий от него.Мисля,че е на капки.То отпушва проходимостта на тръбите...Аз и брат ми сме деца на анасоновото маслоwinking smiley

Дата: 1 September, 2005 12:13

Благодаря ти за съвета ! Непременно ще го използвам !

Дата: 1 September, 2005 12:36

Успех uspeh

Изпратено: maxela (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2005 14:57

dimi-diр Здравей!
Това все едно съм го писала аз, с тази разлика че аз опитвам вече 4 години.И аз имам голямо дете-на 15.
3 месеца е малко за да се притесняваш.Обикновенно казват че след 1 год. трябва да се потърси лекарска помощ.Аз чаках 1 год и 6 месеца преди да отида.Иначе всичко ми е наред(така казват).
А мериш ли БТ.Ако си вземала хорм.контрацептив са необходими 3-4 месеца за да се нормализира функцията на яйчниците(е,някои забременяват веднага!)
Пожелавам ти да не чакаш повече!!!

Дата: 1 September, 2005 17:19

Благодаря ти за съвета ! Зная че е рано да се притеснявам ,но толкова ме е страх че няма да мога да зачена ,че направо съм ужасена от тази мисъл ! Аз съм едно дете и не ми се иска моето дете да е само на този свят ! Дълго търсих идеалния татко и сега когато мисля че най-накрая го открих не мога да забременея ! Това е един омагьосан кръг !

Дата: 1 September, 2005 17:43

dimi-di не забравяй,че понякога всичко е на психическа основа.Аз забременях точно,когато най малко мислех за бебе,бях решила,че ще ми отнеме повече от 3 месеца.Иначе преди и краката си вдигах след секс и влизах да се мия по-късно...Правете любов и не си мисли глупости!Организмът ти трябва да е спокоен,

Изпратено: petia (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2005 09:56

Ние пробваме вече половин година и все още не сме се отчаяли, даже натрапчивата мисъл че трябва да стане точно този месец, която ме преследваше дълго време ме напуска.Казваме си че когато стане-стане, все пак имаме по едно дете,нали? А времето наистина минава, при нас разликата ще стане 8 години, но това не бива да ни притеснява, ние сме избрали тази разлика.Всяка година отлагахме, все имаше нещо за довършване, нова работа, нов дом, детето да поотрасне и т.н.А сега ни се иска понеже сме решили, да стане от раз...ама не.
Успех на всички.

Изпратено: русалка (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2005 14:19

И аз пробвам да забременея вече 6 месеца,но нищо не се получава. с 1 дете съм което скоро ще навърши 5 години и много искам второ.Дори не мога да спя от притеснение, ще се получи ли този месец или пак напразни надежди.Почти съм се отчаяла макар че вътрешно все си давам кураж...

Изпратено: svetlawoman (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2005 19:47

Момичета и аз като вас живея вече две години с надеждата,че другия месец ще стане,но уви-минаха 25месеца,и нищо.Явно не ми е било писано да имам второ дете-синът ми е на 7год.,а аз толкова искам още едно дете,че все ми се струва,че разликата им няма да е толкова голяма.Вече съм толкова отчаяна,че дори не мога да си давам и кураж,а на всичкото отгоре покрай мене непрекъснато има "доброжелатели",които кога нарочно ,кога "неволно",чоплят в раната ми!

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2005 20:36

Светле не се притеснявай. И моята дъщеричка е на 7 и уж бях против голямата разлика, но уви.. Щерката постоянно мрънка, че била самотна, а за "доброжелателите" да не говорим. И при нас няма нищо въпреки, че Дядо Коледа беше обещал за тази година. И наистина ако не беше спонтанния аборт на Бъдни вечер трябваше да раждам. Но такъв е живота. Попаднах тук и срещнах много нови приятелки. Така заедно ще отпразнуваме добрата новина за всяка от нас. Успех!! smiling smiley

Дата: 2 September, 2005 22:49

Светле ,не се отчайвай ! Все някога ще стане ! Аз също се страхувам ,че не мога да забременея отново но не падам духом -надявам се ! Страх ме е че новият ми съпруг ще ме зареже заради това -но каквото господ реши това ще да е ! съдба !!!!!!!!!!Но все си мисля ,че ще си имам второ детенце макар и по -късно ! Вярвай и ти и не се отчайвай !!!!!

Страници:  123>>
Страница:1 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.